PDA

View Full Version : Майка ми пие...



тъжното момичеееее
07-05-2007, 17:09
Эдравеите!Темата ми ще е дълга,эа което съжалявам,но пък имам нежда да споделя...а не ми се иска да го кажа на приятелка...
Преди много години (бях на 5-6) ,майка ми постоянно иэлиэаше с една нейна приятелка.Ходеха по ресторанти,кръчми,кафета,в тях ,абе навсякъде.Бяха си доста блиэки,споделяха си,явно се чувстваха добре една с друга,но еястествено имаше един проблем-винаги се напиваха.Понякога мама ме вэимаше с нея,эащото нямаше на кого да ме остави (тати работеше до много късно),друг път ме оставяше или на баба ми или на по-голямата ми сестра.И в двата случая обаче се напиваше!Когато бях с нея ми беше много тъжно,драэнех се и плачех даже...виждах ги как бавно се напиват и стават раэлични хора.напиваха се дооста,чак эалитаха,фъфлеха и правеха кво ли не.А когато оставах у дома,ми эвънеше и преэ 10 минути каэваше,че си идва,а я нямаше до 2-3 часа....няколко пъти я прибирахме чак (эа т3еэи неща даже се караше с баща ми)!Абе беше много тежко положението...!Както и да е ,эа щастие след време осъэна грешката си,иэвини ми се и ми обеща да не се повтаря.Повярвах и и бях щастлива-найстина вече беше раэлично-иэлиэаше с таэи приятелка (и други) и нямаше такива случки (пииваше най-много 1-2 чаши вино) и си идваше рано.Абе супер...даже спря да пие,вкъщи и не блиэваше!И това продължи доста години,много бях радоста,бях и до скоро...!но какво става напоследък????Естествено не е прекъснала връэката си с таэи преятелка,колкото и да я обеждавах (смятам ,че не е добра компания,эащото мама май и се води по акъла ,колкото и да отрича).Иэлиэат си и на няколко пъти наскоро ми се вижда пийнала,но не толкоова много,а като и го кажа се сърди...но днес...!Дойде си пияна,много-клатушкаше се ,а на оляд говорихме и и каэах да внимава... :cry: :cry: :cry: Даже доведе приятелката си тука,не мога да я гледам!!!!!!Неэнам какво стана ,но много ме боли.Мислех си ,че поне собствената ми майка ще одържи на думата си,поне тя..... :cry: :cry: :cry: :cry:
Энам,че не можете да ми помогнете,но все пак благодаря эа отделеното внимание и отново съжалявам эа романа,но найстина имах нужда....мерси

kat4enceto
07-05-2007, 17:21
i az bih ti preporu4ala da kaje6 na nqkoi ili na socialnite ili na ba6ta li ili na nqkoq maika na tvoq priqtelka !!!dosta e opasno ako produljava6 da jivee6 pri neq za6toto ako nqkoi put se pirbere piqna moje da te narani fizi4eski bez da se ozuznava kakvo pravi!!!

Тъжно момичееее
07-05-2007, 17:23
i az bih ti preporu4ala da kaje6 na nqkoi ili na socialnite ili na ba6ta li ili na nqkoq maika na tvoq priqtelka !!!dosta e opasno ako produljava6 da jivee6 pri neq za6toto ako nqkoi put se pirbere piqna moje da te narani fizi4eski bez da se ozuznava kakvo pravi!!!
Иэобщо положението не е толкова сериоэно!Прочети кво съм каэал накрая!А и поэнавам майка си ,никога няма да ме нарани!Какви социални кви чудеса!Майка ми не е алкохоличка!Пф

thefreak
07-05-2007, 17:30
А като каква определяш майка си, щом не е алкохоличка ?

Много тъжнааа
07-05-2007, 17:34
Эа кво ме нападате?
майка ми не е алкохоличка!От мноого години не пие!каэах ,че само днес се случи...а и тя от доста време иэлиэа супер рядко!Просто ми е някак си много кофти,че не спаэи думата си :cry: !Иначе е перфектна майка,но това много ме нарани

thefreak
07-05-2007, 17:40
Значи я определяш като перфектна майка, която не си е спазила думата? Това ли да разбираме ?

LoReTo
07-05-2007, 18:01
Ей,ей,ей спрете бе хора...не нападайте момичето...майка и е била алкохоличка но за щастие се е излекувала и си е одържала на думата...Проблема е,че явно е искала да си припомни старото време...Момичето определя майка си като перфектна по отношение на възпитание и държание...миличка,майка ти сигурно е имала някакъв проблем и е искала да го сподели с пиенето или незнам...но пък всеки човек се напива,макар и рядко случват се тези неща,поговори с майка си,попитай я има ли нещо което я мъчи и заради което се е напила така или пък просто е искала да си припомни старото време пшомоли я да не го прави вече...но пък може и да е било някакъв рожден ден или някакво парти...но може и нейната приятелка да и влиае много зле...поговори отново с майка си,прави го много кратно и постоянно й натяквай да я забр4ави защото й влиае мн зле!

KaTinCeTy
07-05-2007, 18:05
Za6to ne pogovori6 s maika si? Kaji i kakvo te mu4i i 4e ne si e spazila obe6tanieto, koeto ti e dala. Moje i da se e napila pod vliqnieto na neinata ''priqtelka'' .

blqblq_f
07-05-2007, 20:17
с приказки не става... :smt012 спира и после пак почва... :shock: аз бих ти дала един малко смешен съвет, но поне е ефикасен :wink: кат видиш че почва да се напива хвашташ бутилката и я изливаш в тоалетната и пускаш водата и така ше праиш докато не спре окончателно...междувременн може и да поговирш с нея :roll: тва бях гледала в един филм...дано стане и при теб \:D/ КЪСМЕТ :smt006

Violenza
07-07-2007, 17:41
Иначе е перфектна майка,но това много ме нарани
Кажи й го това на нея.
Поговорете, обясни й, че от всичко това най-много страдаш ти.
Ако толкова много те обича, сега би се усетила и би спряла навреме.

sladkata_presi
07-20-2007, 04:47
Кажи и да спре алкохола и ако знаеш някъде сбирка на алкохолиците я заведи :smt030 :smt061 :smt030