PDA

View Full Version : egati ta6aka



07-05-2007, 17:47
zdraveite,iskam da vi razkaja edna istoriq.znam 4e e malko trudno da povqrvate,no e taka.maika mi i ba6ta mi sa razvedeni ot 3 godini.az ostanah da jiveq pri maika mi,a sestra mi pri ba6ta mi.ima edno mom4e ot moq klas,koeto vinagi sam go obi4ala i 4uvstvala kato brat i nikoga ne sam mu mislila zloto.negovite roditeli sa6to sa razvedeni ot dosta vreme.toi jivee pri ba6ta si,a sestra mu pri maika mu .znaeh 4e maika mi si ima priqtel ot nqkoilko meseca,no ne me valnuva6e koi be6e.predi sedmici tq mi kaza,4e 6te se mestim da jiveem pri nego i sinat mu.do tuk dobre,NO v denq vav koito trqbva6e da se zapoznaq s nego i sinat mu 6tqh da pripadna.priqtelqt na maika mi e ba6tata na vaprosnoto mom4e,a sega se okaza i 4e tova mom4e ve4e mi e ne6to kato brat.znam 4e e trudno za vqrvane,az vse o6te ne moga da se osaznaq i mi e super nqkvo stranno.sega si jiveem 4etirimata zaedno,redovno se biem(na 6ega) s ''brat mi'',i taka.dobre si prekarvame,makar 4e o6te mislq 4e sanuvam.izvinqvaite 4e vi nakarah da pro4etete tova,no prosto trqbva6e da kaja na nqkoi,za6toto vse o6te ne mi e pozvoleno da razpravqm na vseki sre6tnat priqtel:)))

KaTinCeTy
07-05-2007, 17:56
Lelel tva mi zvu4i kato scenarii na film!

megi_sweet
07-05-2007, 18:23
ЯкОоОоОоОоОоО!!!!!! ;)

LaDy_DaQnA
07-05-2007, 19:13
Da nali interesno kato sydurjaneot na sapunen serial :) kefi se!

N0_feAR
07-05-2007, 19:35
Не намирам нищо лошо в това, особено щом с новия си брат се разбирате. Малко в началото ще ти е странно, но предполагам ще свикнеш.

yowmaan_niki
07-05-2007, 20:58
Лелееееее винаги съм искал да пробвам да си смена семейството и да пробам какво ще ми е с руги братя и сестри, а на теб ти се падна "брат ти" да е човек, който познаваш и с който се разбирате добре. Звучи ми като сбъдната мечта \:D/

alkobalko
07-06-2007, 05:51
Какво по-хубаво от това, че се рабираш с него.

radito
07-06-2007, 17:09
Ебаси якото :D

&Jestokoto_MOmche&
07-09-2007, 06:36
абе да не праите филм

HiM_AnGeL
07-09-2007, 07:01
Ми кво много си е готино!Не всеки има възможност да му се случи нещо такова или поне да се разбира с доведения/заварения си брат/сестра А ЧЕСТИТО НА КЪСМЕТЛИИТЕ =D>

Qnchety
07-09-2007, 14:45
ОуУуУуУу тва е мн готино бе :smt016 !

moon_flower
07-10-2007, 08:40
Вие всички сте луди!!! Как може да се радвате като разберете, че хора, който имат деца са се развели това е най-селската и груба постъпка, означаваща, че не зачитат децата, който са създали и отгледали!!! Това, че е в семейство с човек, с който се уважава не прави ситуацията прекрасна!!!
Напротив,прави я!След като майка й и баща и не са се обичали,какъв смисал е имало да живеят заедно?Много по добре е ,че майката е събрала две семейства.Сега поне всички се разбират идеално,но и майката на авторката вече има на какво да се радва и знае,че има семейство.ИСТИНСКО СЕМЕЙСТВО!Така че сори,ма си гледай работата,защото майка ми е в подобноположение и аз ще я подкрепя ако иска да живее с друг мъж.Нали трябва да е ЩАСТЛИВА?
Ти си тоя дето е зле!!!
А по темата:МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!

Bebun
07-10-2007, 09:32
Вие всички сте луди!!! Как може да се радвате като разберете, че хора, който имат деца са се развели това е най-селската и груба постъпка, означаваща, че не зачитат децата, който са създали и отгледали!!! Това, че е в семейство с човек, с който се уважава не прави ситуацията прекрасна!!!
Напротив,прави я!След като майка й и баща и не са се обичали,какъв смисал е имало да живеят заедно?Много по добре е ,че майката е събрала две семейства.Сега поне всички се разбират идеално,но и майката на авторката вече има на какво да се радва и знае,че има семейство.ИСТИНСКО СЕМЕЙСТВО!Така че сори,ма си гледай работата,защото майка ми е в подобноположение и аз ще я подкрепя ако иска да живее с друг мъж.Нали трябва да е ЩАСТЛИВА?
Ти си тоя дето е зле!!!
А по темата:МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!

Напълно съм съгласна! А и разводът не означава, че родителите не зачитат децата си. И всъшност е прекрасно, че в крайна сметка майката е намерила щастието, а като гледам и дъщерята. Аз също съм дете на разведени родители и не съжалявам за решението им. Дори си имам полу сестра и си я обичам безкрайно. А и да живееш в семейство, където нещата не вървят, е далеч по-зле.

Мила, много се радвам за теб и майка ти :wink:

<black soul>
07-10-2007, 14:43
Вие всички сте луди!!! Как може да се радвате като разберете, че хора, който имат деца са се развели това е най-селската и груба постъпка, означаваща, че не зачитат децата, който са създали и отгледали!!! Това, че е в семейство с човек, с който се уважава не прави ситуацията прекрасна!!!
и аз над това мислих... се едно да кажеш " браво, че ваще са се развели, сега поне живееш с човек с който се разбирате" ... уфф, мн умно!!! :smt012
и смятам че тази тема е няква ебавка... ако не е... авторе/ке , ти хвалиш ли се с тва бе човек!?!

Alex_89
07-10-2007, 14:46
А и да живееш в семейство, където нещата не вървят, е далеч по-зле.
That's right. :!:

namina
07-11-2007, 04:27
zdraveite,iskam da vi razkaja edna istoriq.znam 4e e malko trudno da povqrvate,no e taka.maika mi i ba6ta mi sa razvedeni ot 3 godini.az ostanah da jiveq pri maika mi,a sestra mi pri ba6ta mi.ima edno mom4e ot moq klas,koeto vinagi sam go obi4ala i 4uvstvala kato brat i nikoga ne sam mu mislila zloto.negovite roditeli sa6to sa razvedeni ot dosta vreme.toi jivee pri ba6ta si,a sestra mu pri maika mu .znaeh 4e maika mi si ima priqtel ot nqkoilko meseca,no ne me valnuva6e koi be6e.predi sedmici tq mi kaza,4e 6te se mestim da jiveem pri nego i sinat mu.do tuk dobre,NO v denq vav koito trqbva6e da se zapoznaq s nego i sinat mu 6tqh da pripadna.priqtelqt na maika mi e ba6tata na vaprosnoto mom4e,a sega se okaza i 4e tova mom4e ve4e mi e ne6to kato brat.znam 4e e trudno za vqrvane,az vse o6te ne moga da se osaznaq i mi e super nqkvo stranno.sega si jiveem 4etirimata zaedno,redovno se biem(na 6ega) s ''brat mi'',i taka.dobre si prekarvame,makar 4e o6te mislq 4e sanuvam.izvinqvaite 4e vi nakarah da pro4etete tova,no prosto trqbva6e da kaja na nqkoi,za6toto vse o6te ne mi e pozvoleno da razpravqm na vseki sre6tnat priqtel:)))



тъкмо ще сте по близо 1 до друг :!: :smt008 :smt016

teen4e
07-11-2007, 06:58
уау!4ак и аз не мога да повярвам наистина прили4а на сценарй на филм!и то як филм!ама да не е някой базик? :?:

dark_player
07-11-2007, 10:17
Ако бяхте гаджета щеше да е по-брутално! Не мислите ли?
:-k :-k :-k

07-11-2007, 16:28
Чукате ли се?

InitialD
07-14-2007, 00:16
Ако бяхте гаджета щеше да е по-брутално! Не мислите ли?
:-k :-k :-k

Напълно съм съгласен с теб!!! :smt005

moon_flower
07-14-2007, 06:28
Естествено всичко живо реши,че е бъзик.Щастието за никой вече не съществува.

sladkata_presi
07-19-2007, 17:04
Lelel tva mi zvu4i kato scenarii na film!
Хубав сценарий наистина!Кой е режисьора?
Ха-ха!Всичко е в кръга на шегата,да не се обидиш нещо.
Такаааа...тъй като ти казваш че харесваш въпросното момче т.е "брат си"и в момента харесваш ли го?
Съветвам те да го забравиш,както виждаш обстоятелствата не позволяват да сте заедно... :smt012 :smt056.
Знам,че няма да ти е никак лесно да го забравиш,защото живеете в една къща все пак-но се помъчи иначе по-късно ще страдаш много. :smt010 :smt009 :smt010

Vikitooo
07-19-2007, 18:23
Естествено всичко живо реши,че е бъзик.Щастието за никой вече не съществува.

Явно е така :?

kofti_nick
07-20-2007, 11:53
ЯкОоОоОоОоОоО!!!!!! ;)

Хаха , да якоОоОооОоОооОООоооо , ама мноУ якОоОооОоОО :smt006

MimityYy
07-22-2007, 08:28
mnogo qko .ai 4estito ama sledva6tiq pat si podberi po-to4no zaglavie za temata ;]

swords1010
07-22-2007, 16:55
Interesno ako temata ne e ebafka ama tochhno kato za film. A samo ne shvanah kfo obshto imashe tva zaglavie ama kakto i da e :lol: :lol: :lol:

miki4kata_
07-22-2007, 18:56
Вие всички сте луди!!! Как може да се радвате като разберете, че хора, който имат деца са се развели това е най-селската и груба постъпка, означаваща, че не зачитат децата, който са създали и отгледали!!! Това, че е в семейство с човек, с който се уважава не прави ситуацията прекрасна!!!
и аз над това мислих... се едно да кажеш " браво, че ваще са се развели, сега поне живееш с човек с който се разбирате" ... уфф, мн умно!!! :smt012
и смятам че тази тема е няква ебавка... ако не е... авторе/ке , ти хвалиш ли се с тва бе човек!?!
ne6tata suvsem ne stoqt taka..kakto kazaha po-gore-dale4 po-zle e da jivee6 v sem. kudeto ne6tata ne vurvqt.i vse pak s rajdaneto na deteto jivotut i 4uvstvata na roditelq ne stavat nezna4itelni!vse pak vajno e i tehnite da sa 6tastlivi.i tq se hvali ne s tva 4e tehnite sa se razveli,a s tva,4e sega jivee s nai-dobriqt si fr!ne6tata moje da ne sa prekrasni,oba4e sa mn po-dobre ot predi..za6to da ne se radva!?!za6to si4ki sa takiva pesimisti.pogledni ot dobrata strana ebasi!
po temata:tva e SUPER.mn mn qkoo.mn se radvam za teb,nadqvam se vinagi da se razbirate:)

kr1s0
07-23-2007, 19:02
Lelel tva mi zvu4i kato scenarii na film!

аз викам да открием фонд и да започваме филма :Р

malka_sladka i brotalna f
07-29-2007, 12:37
yeeeeeeeeeeeeeeee
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kuv latinoserial.ama ti si kasmetliika.kefi se na jivota O:)

desinkata
08-20-2007, 19:27
ebati qkoto iskam i az da si smenq semeistvoto ama ne samo dvama 4lena a vsi4ki za da sum 6tastliva nai nakraq a ne postoqnno da gledam nacypeni fizionomi

KiSs_mY_LiPs
08-20-2007, 19:34
Тфа ми изглежда катъ някаф як филм с Хепи ЕнД.. :smt016

Nicole_Richie
08-20-2007, 22:14
That`s Hot!

DevilWish
08-20-2007, 22:44
Еее това е супер ,трябва да си щастлива :) Сега вече ще си имаш най-добър приятел винаги до теб и никога не можеш да скучаеш + това винаги ще имаш с кой да споделиш и да излезнеш навън също :)

sladkish_14
08-21-2007, 13:54
Трябва да се радваш,поне е човек с който се разбирате,а не някав надут тъпак!Успех :smt006

IKisseDAGirL
08-21-2007, 14:49
Щом ти е добре така, не виждам проблем :-)

music_pirate
08-21-2007, 16:08
zdraveite,iskam da vi razkaja edna istoriq.znam 4e e malko trudno da povqrvate,no e taka.maika mi i ba6ta mi sa razvedeni ot 3 godini.az ostanah da jiveq pri maika mi,a sestra mi pri ba6ta mi.ima edno mom4e ot moq klas,koeto vinagi sam go obi4ala i 4uvstvala kato brat i nikoga ne sam mu mislila zloto.negovite roditeli sa6to sa razvedeni ot dosta vreme.toi jivee pri ba6ta si,a sestra mu pri maika mu .znaeh 4e maika mi si ima priqtel ot nqkoilko meseca,no ne me valnuva6e koi be6e.predi sedmici tq mi kaza,4e 6te se mestim da jiveem pri nego i sinat mu.do tuk dobre,NO v denq vav koito trqbva6e da se zapoznaq s nego i sinat mu 6tqh da pripadna.priqtelqt na maika mi e ba6tata na vaprosnoto mom4e,a sega se okaza i 4e tova mom4e ve4e mi e ne6to kato brat.znam 4e e trudno za vqrvane,az vse o6te ne moga da se osaznaq i mi e super nqkvo stranno.sega si jiveem 4etirimata zaedno,redovno se biem(na 6ega) s ''brat mi'',i taka.dobre si prekarvame,makar 4e o6te mislq 4e sanuvam.izvinqvaite 4e vi nakarah da pro4etete tova,no prosto trqbva6e da kaja na nqkoi,za6toto vse o6te ne mi e pozvoleno da razpravqm na vseki sre6tnat priqtel:)))
eiii taq tema i predi si q puskala
( i kvo .... ti obi4a6 li go ili ??? )

MoHuTo
08-21-2007, 16:18
ОуУуУуУу тва е мн готино бе :smt016 !

Reed
08-21-2007, 16:40
заглавието е "egati ta6aka",така че аз няма да кажа,че е яко :-D