PDA

View Full Version : Писна ми вече



gostenka
07-05-2007, 19:05
znachi momiche sym i kakto pochti vsqko momiche si imma nai dobra priqtelka i mn i se draznq che kato otideme na plja primerno si namira nqkakvo momche i zapochva da se ligavi pravi se che uj ne moje da pluva che q e strah da ne se odavi igo e pregyrnala i men me zabravq zashtoto poprincip nqmam mn ponati koito da hodqt na plaj i az ostavam taka otstrani i gledam ligaviite i tq bukvalno me ostava za kakvoto iskam da si prava a tq zapochva da se zainimava s tova momche iskam da i kaja che po tozi nachin me drazni zashtoto iaz moga takaa da se otnasqm s neq no prsoto da otida da s nqkoq piqtelka na plaj i posle da q ostavq sama ne e v moi stil i nz sega kak conho da i kaja che po tozi nachin me drazni i mi e nepriqtno mislq che na vseki shte mu e gadno ako mu pravqt taka

gabrielka@a
07-05-2007, 19:09
О-познато нещо!Моята "най-добра приятелка" също прави така!Просто вече незнам.И на мен ми писна!

dadadada
07-05-2007, 19:12
О-познато нещо!Моята "най-добра приятелка" също прави така!Просто вече незнам.И на мен ми писна! i moita e taka da vide nekoe moche i vednaga me zarqzva i kat ideme na kafe pochva sys sysedntaa mada pogledi tva onova zashtoto tq e po krasivichka ot mene i me ostavq

jyji
07-05-2007, 19:31
ooo predlagam da si napravime klyb togava.Moq blizka pr e su6tata.Ama 4ista ligla.I izob6to ne e tupa ama kato vidi nqkoe mom4e i prosto se prevru6ta v samata nevinnost.Napravo e magnit za mom4etata.Ta tova izob6to ne me drazni OBA4E kato doide i po4ne dami obqsnqva..ooo toq kak da go razkaram samo hodi po mene :twisted: napravo me iznervq. :smt013

gabrielka@a
07-06-2007, 08:51
Тя моята не се занимава с момчета,ами с някоя друга приятелка.Като се заговори с нея не ми обръща никакво внимание!А представете си да отидем на плаж с компанията на кака и-тотално не съществувам за нея.Сеща се за мен чак в автобуса,когато другите ги няма и се държи сякаш нищо не е станало!

07-06-2007, 09:12
ама сте тъпки кифли сичките начи.Ми като не ви кефят не движете с тях намерети си др приятели и готова раотата.Не е толкова сложно.

07-06-2007, 11:25
ама сте тъпки кифли сичките начи.Ми като не ви кефят не движете с тях намерети си др приятели и готова раотата.Не е толкова сложно. naprotiv slojno e vse pak da prekratish edo priqteltvo i to ako e dylgo naprimer 1 i poveche godini moqta priqtelka sme dobri priqtelki ot 8 godini i e gadno da q zareja i e trudno dasi namerish dr. priqtelkaza shtoto pochti vsichki si imat priqtelki i e trudno zashtoto az lichno trudno se doverqvam na nakogo ot kde da znam dali ne e nqkoq predatelka i t.e. inache moqta priqttelka e sysshttata kato vidi momche me ostava i vika az si begam s nego ili t .e.

find_m3
07-06-2007, 11:58
ама сте тъпки кифли сичките начи.Ми като не ви кефят не движете с тях намерети си др приятели и готова раотата.Не е толкова сложно. naprotiv slojno e vse pak da prekratish edo priqteltvo i to ako e dylgo naprimer 1 i poveche godini moqta priqtelka sme dobri priqtelki ot 8 godini i e gadno da q zareja i e trudno dasi namerish dr. priqtelkaza shtoto pochti vsichki si imat priqtelki i e trudno zashtoto az lichno trudno se doverqvam na nakogo ot kde da znam dali ne e nqkoq predatelka i t.e. inache moqta priqttelka e sysshttata kato vidi momche me ostava i vika az si begam s nego ili t .e.

Абе ти се научи да пише бе :smt005 :smt005 :smt044 :smt043 :smt036 :smt037 :smt116 верно рядко обръщам внимание на подобни коментари дето нищо не се разбира ама ти направо ме уби ](*,) ](*,) как става тоя номер да не можеш да си разчетеш и да не можеш да обясниш какво имаш в предвид.тцтцт

А по темата мисля че всяко момиче се променя малко или много в присъствието на момче дори и да е някой задръстен.Всяка иска да изпъкне и да я забележат.Вчера се осъзнах че и аз съм такава.Не говоря за това да зарежа приятелката си но малко или много се държа по-различно (дано не се забелязва).Но при мен е малко по-различно аз явно предпочитам да изглеждам по-силна в очите на момчетата а не невинна и задръстена :roll: .На мен до сега не ми се е случвало да ме зарежат заради момче :-)

{sweet4e}
07-06-2007, 12:25
Елее ама как само ги наричате 'приятелки'.Това са просто познати.Не може да се оплаквате от тях и да ги наричате така.Да,съгласна съм че е трудно и до една степен трябва да се разберат.Еми момичето обича да забива момчета.Постави се за малко на нейно място.Може би трябва само малко да й намекнеш че не се чувстваш добре така и ако ти е наистина 'приятелка' ще те разбере. :D [b]

{sweet4e}
07-06-2007, 12:27
Елее ама как само ги наричате 'приятелки'.Това са просто познати.Не може да се оплаквате от тях и да ги наричате така.Да,съгласна съм че е трудно и до една степен трябва да се разберат.Еми момичето обича да забива момчета.Постави се за малко на нейно място.Може би трябва само малко да й намекнеш че не се чувстваш добре така и ако ти е наистина 'приятелка' ще те разбере. :D [b]

07-06-2007, 19:07
Елее ама как само ги наричате 'приятелки'.Това са просто познати.Не може да се оплаквате от тях и да ги наричате така.Да,съгласна съм че е трудно и до една степен трябва да се разберат.Еми момичето обича да забива момчета.Постави се за малко на нейно място.Може би трябва само малко да й намекнеш че не се чувстваш добре така и ако ти е наистина 'приятелка' ще те разбере. :D [b] e razbiram che vsqko momiche se zahlasva po momche dori i az no e gadno da te zarejat primerno na plaj shte otishli tq zahvane edno momche i te ostavi sama a ti ne poznavash nkogo tam Kakvo shte ti e mnenieto i reakciqta

07-06-2007, 21:26
Ебати тъпака трябва да е тфа момче, че да не вижда, че "приятелката" на зарибеното момиченце е оставена острани. Аз да бях най-много да я сръгам да върви да й прави компания. Ебахти загубената история.

07-06-2007, 21:30
Тя моята не се занимава с момчета,ами с някоя друга приятелка.Като се заговори с нея не ми обръща никакво внимание!А представете си да отидем на плаж с компанията на кака и-тотално не съществувам за нея.Сеща се за мен чак в автобуса,когато другите ги няма и се държи сякаш нищо не е станало!
Аз пък съм момче и до скоро имах такива приятели, с които ако съм само с един от тях си говоря с него, но дойде ли друг или други те почваха да си говорят абсолютни простотии и ме игнорираха.

07-06-2007, 21:38
ама сте тъпки кифли сичките начи.Ми като не ви кефят не движете с тях намерети си др приятели и готова раотата.Не е толкова сложно. naprotiv slojno e vse pak da prekratish edo priqteltvo i to ako e dylgo naprimer 1 i poveche godini moqta priqtelka sme dobri priqtelki ot 8 godini i e gadno da q zareja i e trudno dasi namerish dr. priqtelkaza shtoto pochti vsichki si imat priqtelki i e trudno zashtoto az lichno trudno se doverqvam na nakogo ot kde da znam dali ne e nqkoq predatelka i t.e. inache moqta priqttelka e sysshttata kato vidi momche me ostava i vika az si begam s nego ili t .e.

Абе ти се научи да пише бе :smt005 :smt005 :smt044 :smt043 :smt036 :smt037 :smt116 верно рядко обръщам внимание на подобни коментари дето нищо не се разбира ама ти направо ме уби ](*,) ](*,) как става тоя номер да не можеш да си разчетеш и да не можеш да обясниш какво имаш в предвид.тцтцт

А по темата мисля че всяко момиче се променя малко или много в присъствието на момче дори и да е някой задръстен.Всяка иска да изпъкне и да я забележат.Вчера се осъзнах че и аз съм такава.Не говоря за това да зарежа приятелката си но малко или много се държа по-различно (дано не се забелязва).Но при мен е малко по-различно аз явно предпочитам да изглеждам по-силна в очите на момчетата а не невинна и задръстена :roll: .На мен до сега не ми се е случвало да ме зарежат заради момче :-)
Но явно наистина си задръстена щом смяташ, че не може едновременно да си силна и задръстена или невинна, но не задръстена.

Sasuke
07-07-2007, 00:11
Ами аз съм момче ама като тръгна на плаж с компания и аз така отвреме на време леко не и обръщам внимание защото се забивам с някое момиче.Ако те са като мене го прават защото мислят като мене,такаде с половия си орган.

Qnchety
07-07-2007, 14:30
Зарежи я. иди с някоя друга фр на море, а ако тя те пита що си я изоставила и кажи "ми тъй' щото ако й кажеш истинската причина тя ше почне "Ма не е вярно. Няма нищо такова" и секви такиа!

07-07-2007, 15:44
Оооо и моята "най-добра приятелка" беше така...тя дори вече не ме вика...било я "срам" като излезем на кафе или някъде...ами аз като се поразвеселя и говоря простотии и тя "потъвала в земята от срам с мене"....бахму майката тя е по-малка от мене,на почти 15 е,а ми се прай на "виж ме голяма съм,не ме срами"...айде клуба XD

(:DaIaNa:)
07-08-2007, 07:55
Ми щом така се държат означава че не са ви ППИЯТЕЛКИ ... Едно момиче с което от първи до седми клас бяхме неразделни сега дори не си казваме Здравей, след като отидох да уча в друг град... Така че трудно се намира истински приятел

COLT
07-31-2007, 22:36
ми намерети си други. O:)