PDA

View Full Version : Трябва да го забравя ! Помощ !



djuki
07-05-2007, 19:28
Ето я и моята историика :
Една от бест фр ми ме започна с едно момче бяхме на дискотека и се забихме . След два дни се видяхме , харесвахме и тръгнахме въпреки че не се познавахме . Беше много готино виждахме се почти всеки ден . И двамата искахме някаква по сериозна връзка и въпреки че много бързо се завиха нещата той започна да казва че ме обича и дори правеше неща с които го доказваше . Всичко беше супер обаче след един месец на него нещо му ............. бяхме се видяли същия ден на кино и беше жестоко и той вечерта " трябва да ти кажа нещо !" и скъсахме . На следващия ден с моята фр ( която ни беше запознала) се напихме и започнахме да му се обаждаме да ревем и какво ли още не ( защото и двете го обичаме) . Питах го дали е било само заради секса или нещо повече и той твърдеше че е повече . Два дни след това пък бяхме заедно на диско и отново с моята приятелка бяхме пияни , но този път много повече . Казаха ми че съм му се била натискала и какво ли още не , но нищо. След това се скарахме . Минаха около 2 седмици като всеки ден рева . Слушам някое песничка и се сещам как сме си прекарвали и .......... става ми гадно, сдухано ! Минала събота бяхме отново заедно на дискотека и приятелката ми се заби с него ( 2 пъти ) а аз бях с него когато повръщаше и му беше кофти (беше много пиян ) . А снощи разбрах че си има ново гадже ?! Вече 3 седмици рева за него и ми е много много кофти ! Наистина имам нужда някой да ми каже какво да направя ! Как да го забравя или да си го върна !? Моля ви писна ми да се измъчвам !

jyji
07-05-2007, 19:42
Abe s taq tvoq priqtelka naistina ste golemi priqtelki...6tom i gadjetata si delite tz tz tz de takova 4ydo :arrow: a kato prestanete da se napivate moje i da pomislite trezvo v/y ne6tata(samo dano sledva6tiqt petuk ne se napiete i da vzemete da se "zabiete" s tvoita pr).Malko abe mn ,za koeto sujalqvam :oops: :oops: :oops: gadno prozvy4a..ama ste mi mn stranni e taka kato po4nete da obqsnqvate all kak se napih v subota nz si k'vo...
Abe ti si znae6.I nqkoi da i pomogne,4e az ne moga da i dam otgovor :-# :::

djuki
07-05-2007, 19:46
Abe s taq tvoq priqtelka naistina ste golemi priqtelki...6tom i gadjetata si delite tz tz tz de takova 4ydo :arrow: a kato prestanete da se napivate moje i da pomislite trezvo v/y ne6tata(samo dano sledva6tiqt petuk ne se napiete i da vzemete da se "zabiete" s tvoita pr).Malko abe mn ,za koeto sujalqvam :oops: :oops: :oops: gadno prozvy4a..ama ste mi mn stranni e taka kato po4nete da obqsnqvate all kak se napih v subota nz si k'vo...
Abe ti si znae6.I nqkoi da i pomogne,4e az ne moga da i dam otgovor :-# :::ами не съм пила нищо вече около 3 седмици след онази три дни след като той ме отряза . мисля че достатъчно трезво можах да обмисля ситуацията а и аз не се хваля просто разказвам историята си и моля за помощ . срам не е от хората които бях с мен тогава ама........

alkobalko
07-05-2007, 19:49
Просто забрави за него. Няма невъзможни неща. Просто впрегни всичките си сили и воля и ще видиш, че много скоро той ще е минало.

jyji
07-05-2007, 19:51
Abe gore glavata.Puk i vij kakvo si napisala "ljubovta e samo 4yvstvo!"

LaDy_DaQnA
07-05-2007, 20:28
Q gore glavata. Nqma da ti e lesno no sled vreme 6te go zabravi6.To nemoje ot edin pyt da stane. I po poleka s pieneto.Kysmet!!! :wink:

MeTaL4eTo`f
07-06-2007, 06:26
Просто забрави за него. Няма невъзможни неща. Просто впрегни всичките си сили и воля и ще видиш, че много скоро той ще е минало.

:smt023