PDA

View Full Version : lubov v priqtelstvo ...



prosto_girl
07-05-2007, 19:44
purvu 6e se izvinq za na4ina po koito sum pisala moji da e leku negramotnu ... :( ama v momenta prostu ne ki edu tova ... znam 4e vi e pisnalo ot vsqkakfi oplakvaniq no iskam da kaja i moito za6otu nema na koi drg da se upla4a .... taka si4ko po4na predi nqkolko meseca zapoznah se s edin frend za kratko vreme se opoznhme i az mn go obiknah ( ne moji da se nare4e obi4ane no ..) i taka de si4ku nared ala bala ... i edin den toi razbra 4e go haresfam ot drugi hora govorihme si za tova i si kazahme 4e e po duble da ne sme zaednu az gu prieh normalnu ne mi puka6e .. stanahme mn dobri priqteli dokatu edin den toi sprq da mi govori ni6u i az re6ih da go pitam kfo e stanalo i toi mi kaza 4e nqkoi pak mu e kazal .. i mn jestoku se skarahme az plakah i toi kaza 4e sum prekalenu cenna za negu i mi prosti da uto4nq samo 4e za negu ni6u lo6u ne sum kazvala pak nekoi e iskal da ni skara ... tei pak si4ku nared priqteli spodelqne pomagane do predi 2 sedmici kogatu pak stana ne6u nikoi ne pi6e ne govori i ne pozdravqva drugiq moje bi za6otu dvamata sme inati no .. tova ne e upravdanie ... mn mi e smotanu sega az dokazah na vsi4ki 4e lubovta su6u moje da se prevurne v priqtelstvo i sega pla4a za priqtelq ne za lubiq ... toi be6i mn skup za men no sega prostu 2 sme kato nepoznati i sega ... toi hodi s nqkfa nikoi ne mi vqrva6e 4e e taa samo az znaeh i predpolagah predi vreme kazah puk 4e 6e se skaranme i taka m ne6a koito kazah za negu i za men stanaha tova ze da me pla6i vie .. kak mislite za6o sme v tova polojenie .. :smt011 blagodarq vi predvritelno 4e otdelihte vreme za men ...

LySiTyYy
07-06-2007, 16:30
spored men mn hora vi zavijdat na tova va6e priqtelstvo i iskat da vi razdelqt i taka kato im vqrvate na glupostite te postigat celta si po-dobre se razberete otkolkoto taka da se podminavate za6toto e jalko takova priqtelstvo da svar6i taka :wink:

Dead`Paladin
07-06-2007, 16:41
spored men mn hora vi zavijdat na tova va6e priqtelstvo i iskat da vi razdelqt i taka kato im vqrvate na glupostite te postigat celta si po-dobre se razberete otkolkoto taka da se podminavate za6toto e jalko takova priqtelstvo da svar6i taka :wink:

viki_beb4ety
07-06-2007, 19:38
Emi zna4i spored men nqkoi se opitfa da vi razdeli moje bi nqkoq ligla haresfa tfoq priqtel ili nqkoe mom4e teb te haresfa nz....no spored men tfa e pri4inata nqkoi da vi skara! Zna4i az hodeh s edno mom4e i skusahme i sega sme si nai dobri priqteli i vsi4ko si spodelqme no otkakty skusahme ne sum spirala da go obi4am no toi me obi4a samo kato priqtelka i sa naskoro se karahme mn i to za nqkfi tupotii! Mnogo 6te e jalko ako ne se sdobrite i da se razberete! Ne si propilqvai 6ansa za takova priqtelstfo kato va6eto! :wink: \:D/