PDA

View Full Version : Разделяме се! :(



wwent
07-05-2007, 20:00
Хора,7 клас съм на 14 години, гаджето ми е на 15 и се разделяме.Аз заминавам на уча,изкарах изпитите и ще уча във Варна а той в Бургас!От както наближава времето той се затвори у тях и не прави нищо,много е тъжен не излиза с приятели.Аз съм адски зле но излизам търся го той щом ме види се натъжава и заминава.Постояно ми пише SMS-си но щом ме види не може да ми каже нищо!Какво да правя заедно сме от година и половина!Моля ви помогнете ми :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

alkobalko
07-05-2007, 20:04
Много трудно е да се каже дали решението му е правилно, или не. На тази възраст за едно дете / тийн най-важното трябва да е образованието. Колкото и да е жестоко в този момент за теб, това е истината. На първо място осигуряване на най-доброто бъдеще. Във вашия случай това е да учите в различни градове.
Помисли, че не е сигурно дали това е човекът, с който ще прекараш живота си. И ако сега жертваш образованието си след време може би ще съжаляваш.

07-05-2007, 20:08
na 14god i imate vryzka godina i polovina???Em nie ne mojem da vi pomognem az vijdam variant ako eventualno ste zaedno samo prez vakanciqta ama e kofti...e moje i lubovta vi da ocelee koi znae
P.S za6to az na 17 nqmam vruyzka godina i polovina? :smt017 :smt017

wwent
07-05-2007, 20:12
Да от година и половина но се питам дали да не ида да уча при него въпреки че не ми разрешават тъй като апартамента ни е във Варна!Мн го обичам и за това ......

djuki
07-05-2007, 20:15
Ами бъдещето е пред теб . И на двамата ще ви е много трудно обаче образованието на първо място !Може би трябва да си поговорите двамата и да обсъдите ситуацията . Може би ще ви стане по лесно !

alkobalko
07-05-2007, 20:17
Вярвай, че каквото и да правят родителите ти, те го правят за твое добро. Ако наистина се обичате толкова много това няма да ви попречи. Ако не продължите връзката си ще остане едно прекрасно приятелство.

Gothique♫
07-05-2007, 20:24
По-добре си учи във Варна гаджета ще има много но учението е един път тъй че миличка по-добре поговори с него и му кажи да не се сдухва и ти не се сдухваи толкова много ;)

wwent
07-05-2007, 20:27
Има обаче и още нещо:Преди 1 месец бяхме на дискотека и неговия братовчет се напи и ми посегна и ме удари много лошо.Той е 1 година по голям от приятеля ми и учи във Варна.Гаджето ми много се ядоса и стана сбиване и понеже е по силен от братовчет си така го подреди че той влезе в болница и сега братовчет му кара майката на гаджето ми да го прати да учи в Бъргас където и тя самата е учила защото във Варна не било за него и така нататък измисля си лъжи за да не дойде при мен.От една страна майката на приятеля ми искаше да го изпрати в Бургас при леля му да не плашат квартира и сега кат братовчет му казва че във Варна има наркомани и тем подобни тя съвсем се навива.Заради тъпия му братовчет е всичко мразя го хораа ко да прая само той ми е няма баща само той