PDA

View Full Version : hei hora 6te umra ot bolka :( KAKVO DA PRAVQ



07-05-2007, 20:02
zdraveite napravo nemoga da pi6a cqlata treperq syrceto mi 6te se prysne :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Zna4i problema e sledniq sega kakto vlizam v registraciqta na moito pile za da mu pra6tam sms 6too mnogo si go obi4kam pi6e6e ne6to nqkvi usloviq za nqkvi fakturi.I az pisah 4e sam syglasna i defaktno tova be6e 4e moje6 da si proverqva6 sumata na smetkata po internet i izliza razpe4atka i si4kooo.I az otvorih da vidq i kakvo da vidq samo 14leva za 4-ri dena i to na nqkakkav mtelsi nomer. SMS-i pra6tane i takava raboti,zvaneniq ....... i kato vidqh zapo4nah da treperq hvana me strah da ne e na nqkoq jena,poneje vyrti mnogo golemi smetki i se go izkl. a s men govori bezplatno i az mu kazah moje l ida vidq fakturata i toi se mi kazva 4e o6te ne ga e polu4il a tq e za iuni mesec ve4e trqa za iuli da polu4ava.... apak i razbrah ot maika mu 4e e do6la fakturata i ni6to ne sam mu kazala.Re6ih sega da si skriq nomera i zvannah na tozi proslovut nomer.... i vdigna nqkvajena kakvo da pravq kak da postypq da iz4akam li kak da mu kaja? :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 MNOGO GO OBI4AM TOI E VSI4KO ZA MEN NE SMA PREDPOLAGAL 4e ima druga... i sutrin i ve4er ie zvanql i e pra6tal sms-i

alkobalko
07-05-2007, 20:06
Поговори с него.

djuki
07-05-2007, 20:06
ами факта че си му ровила в нещата няма да му хареса и то никак а също и това че едва ли не го следиш , обаче той е по виновен от теб . Все пак кажи му съвсем спокойно че си намерила номер с които той говори много и искаш да разбереш повече . Винаги може да има разумно обяснение недей да си помисляш най- лошото !

07-05-2007, 20:11
ами факта че си му ровила в нещата няма да му хареса и то никак а също и това че едва ли не го следиш , обаче той е по виновен от теб . Все пак кажи му съвсем спокойно че си намерила номер с които той говори много и искаш да разбереш повече . Винаги може да има разумно обяснение недей да си помисляш най- лошото !


hehehehe kak nqma si go pomislqm non stop sms-i i zvanene a v tel-a mu nqma sleda ot sms i zvanene.A i az vinagi vlizam ot registraciqta mu za da mu pra6tam sms-i toi si znae i ot reg. na maika mu.Da iz4akam li i drugata faktura.Osven pa kda mu kaja da mi donese razpe4etkata

07-05-2007, 20:17
boli mem nogo boliiiiii toi be6e vsi4ko za men jieh samo za nego iskah da sym s nego zavinagi nemoga da povqrvam 4e m ee lygaj 6te umra kak 6te iz4akam da vidq i drugata faktura....Sega nemojah da go pitam dali 6te mi q donese aama utre 6te go pitam pak i drugoto e 4e za 3 dena e pohar4il 200 leva i vika 4e nz kyde sa apak nii ne hodim na kae tiq dni ne me mislete 4e mu dyrja smetka neme interesuva te sa negovi samo me e strah da ne mi izneverqva kak 6te se sdyrja ,,,,,,,, nemoga i den bez nego

Fr0sTyYy
07-05-2007, 20:19
ами.. виж сега.. ако искаш изчакай да дойде разпечатката и му кажи да ти я даде да я видиш, а ако ти каже че не е дошла или че не може, тогава го питай " криеш ли нещо от мен " или някакъв друг въпрос ... разберете се спокойно .. но да се надяваме че няма друга връзка .. и не ти изневерява.. е като гледам май .. наистина го обичаш ( въпреки че обичам е силна дума .. ) айде успех..

07-05-2007, 20:21
da silna i naistina go obi4am 6te se pobyrkam kokoto sam zle sys syrceto i kryvnoto tiq dni ...... 6te umra
kajete mi kakvo da pravq da iz4akam li i drugata?Nemoga da jiveeq v lyja do dogava.......... KAk da povdigna vyprosa nai mnogo da me izlyje ne6to.......

jim_beam
07-05-2007, 20:26
izvinqvai mila ama za6to gadjeto ti e dlajno da ti dava razpe4atka???
tva sa si negovi ne6ta i ne e hubavo da se barka6,a na men ako mi rovqt iz ne6tata i postoqnno mi darjat smetka na sekundata 6te prikliu4a s tozi 4ovek........

07-05-2007, 20:32
izvinqvai mila ama za6to gadjeto ti e dlajno da ti dava razpe4atka???
tva sa si negovi ne6ta i ne e hubavo da se barka6,a na men ako mi rovqt iz ne6tata i postoqnno mi darjat smetka na sekundata 6te prikliu4a s tozi 4ovek........


toi mi izneverqva drugo obqsnenie nqma nerazira6 li.Tova go razbrah slu4aino prosto iskah da mu pi6a sms kolko go obi4am....... a kakvo?
Vai hora seriozno vi govorq syrceto mi 6te se prysne po4vam da di6am mnogo trudno :smt010 :smt010

jim_beam
07-05-2007, 20:34
izvinqvai mila ama za6to gadjeto ti e dlajno da ti dava razpe4atka???
tva sa si negovi ne6ta i ne e hubavo da se barka6,a na men ako mi rovqt iz ne6tata i postoqnno mi darjat smetka na sekundata 6te prikliu4a s tozi 4ovek........


toi mi izneverqva drugo obqsnenie nqma nerazira6 li.Tova go razbrah slu4aino prosto iskah da mu pi6a sms kolko go obi4am....... a kakvo?
Vai hora seriozno vi govorq syrceto mi 6te se prysne po4vam da di6am mnogo trudno :smt010 :smt010


ne e zadaljitelno da ti izneverqva no pak ako mu poiska6 smetka moje i da re6i 4e mu nqma6 doverie a i e s teb nali....

07-05-2007, 20:38
izvinqvai mila ama za6to gadjeto ti e dlajno da ti dava razpe4atka???
tva sa si negovi ne6ta i ne e hubavo da se barka6,a na men ako mi rovqt iz ne6tata i postoqnno mi darjat smetka na sekundata 6te prikliu4a s tozi 4ovek........


toi mi izneverqva drugo obqsnenie nqma nerazira6 li.Tova go razbrah slu4aino prosto iskah da mu pi6a sms kolko go obi4am....... a kakvo?
Vai hora seriozno vi govorq syrceto mi 6te se prysne po4vam da di6am mnogo trudno :smt010 :smt010


ne e zadaljitelno da ti izneverqva no pak ako mu poiska6 smetka moje i da re6i 4e mu nqma6 doverie a i e s teb nali....



a za kakvo 6te si govori non stop i 6te pra6ta sms- na jena??????6otto sq kat zvannah digna jena

07-05-2007, 20:40
neizdyrjam iskam vednaga da se vidq s nego ... i da mu kaj 4e znam no nqma kak poneje ba6ta mi ako razbere 4e sam izlqzla sega 6te me naprai na ni6to

07-05-2007, 20:42
osven kato se vidim da nabera nomera i da mu kaja davai govori... i kat vidm nomera da vidim ko 6te stane kakvo 6te kajite?Ili napravo da mu kaja 4e go zarqzvam?