PDA

View Full Version : Интересно...



ахъм
07-05-2007, 20:31
Е , жалко наистина , налага се да пиша по темата ,че много ме нервят такива.

Та интересното е, че винаги на моя милост (1.60м) и на хора около моят ръст , които познавам , им лепват етикета "комплексари" или "сладури" и толкоз.Никакъв шанс.Недопостимо е човек даже да си мисли ,че такива могат да осъществят връзка с човек от другия пол.

И най-веселото е ,че вечно някое момиче ще си намери извинение.Малко са ми казвали в лицето , че просто съм "нисичък за тях".А честно казано , така е доста по-честно, отколкото с разни хватки и овъртания.

Та така , идея си нямам вече.

п.с. на 16 съм.Което много помага , наистина.

sexy_for_you
07-05-2007, 20:36
Да,гадно е наистина.Това да съдиш за човека само според ръста му е грубо и биха го направили по ниско интелигентни момичета.Не искам да обиждам никого :-D Просто ако те харесват 1.60 няма да са проблем.Явно попадаш само на неподходящи момичета.Не се отчайвай и не се комплексирай само заради ръста си.Просто не си намерил подходящата все още.УСПЕХ за напред!

07-05-2007, 20:59
mmmm za men rasta ne e vajen vajen e 4oveka do men,moitu milo e po nisak ot men 4-5 prasta ama tva na men ne mi pre4i 6toto si go bi4am takav kakavto si e!

Coolguy
07-05-2007, 21:09
Ръстът е проблем, само защото ти го виждаш като такъв.
Ако спреш, ще видиш че няма никакво значение.

Dead`Paladin
07-05-2007, 21:51
rystat nema znachenie......vijdal sum dvoiki kadeto razlikata mejdu tqh e polovin metar (gledkata skasva ot smqh) :wink:

sladkoto_mime_
07-05-2007, 21:55
и аз с риск да се повторя с другите казвам че ръста няма зна4ение ... не се комплексирай а и ти ще израстеш още .. а от др страна както има двойки дебело момиче слабо момче , така има и двойки по високо момиче с по ниско момче .. а и колко миниончета има .. не мисля че на тях им е особено приятно да ходят с 2метрови момченце и да се налага да се качват на 2 стола за дамогат да ги целунат .. за това не се притеснявай [-X

asi_basi
07-05-2007, 22:02
Ami vij si4ki ti kazvat, 4e rasta nqma zna4enie i 4e ti sam si go pravi6 problem...E da, ama ne vinagi e taka! Nemoje6 da o4akva6 nqkakvo momi4e super visoko ot tima na 180-190 (i takiva gi ima) da hodi s mom4e 160, makar4e sam vijdala mnogo takiva osobeno tuk kadeto jivveq za6toto mojebi tuk ne sa kompleksari i konservativni horata kakto v Bg! Spored men ne si popadnal na podhodq6toto momi4e, ak i ima dosta momi4eta na tvoq rast... Vij neiskam da te ot4aivam o6te ove4e, no naprimer az li4no vse po visoki kolkoto men ili po-visoki se zaglejd m.Samo vednaj hodih s mom4e po-nisko ot men i nqkoi si zamal4aha s komentara, no vtoriq 4ovek, koito razbra, 4e hodq s tova mom4e mi kaza "S nego?4e kak se celuva6 s nego?Klqka6?!", ta toi ne be6e i 4ak tolkova po-nisak, ak i si bqh kazala, 4e gledam kakav e otvatre a ne van6en vid, za razlika ot drugite mi vrazki...e da ama malko ili mngo mi be6e sper kofti 4e e po nisak ot men... Prosto mi e kato pravilo mom4eto da e visoko. E sq po4vaite da me obijdate is sadete za misleneto mi, no kato si visoko momi4e....tarsi6 mom4e koeto da ti podhojda! Za moe 6tastie ili ne6tastie...
Vij gore glavata prosto qvno ne se zanimavai s takiva momi4e, tarsi takiva koito po ti podhojdat na rasta i po tozi na4in nqma vinagi kato si do neq da misli6 kakvo si mislqt horata kato vi vidqt otstrani i nqma da se 4uvstva6 nisak...

asi_basi
07-05-2007, 22:04
да се налага да се качват на 2 стола за дамогат да ги целунат .. [-X

Hahaha kakto edna priqtelka vik " Tq taq sigurno prava mu pravi svirki " :-D

`Death`Whore``
07-05-2007, 22:05
Гадно е, но признавам, че не бих била с мъж, висок колкото мен. Но зависи от жената, всеки има предпочитания.

ахъм
07-06-2007, 20:03
Не вярвам да си го създавам сам този проблем , съдейки по това, че е основно ориентиран към погледа на другите.

Пардон , че вдигам наново темата , влизам вечер.

M[m]M
07-06-2007, 20:41
Ръста има значние колкото и да отричате и аз като бях 1 и 60 много са ме отрязвали :roll: ся съм 1.75 и е много по различно...

evil_lady_in_black
07-06-2007, 20:44
Е все някога ще пораснеш . Има разлика между комплексар и сладур ! Аз не разбирам , ако си сладур защо да те отсвирват веднага ??? Може би проблемът е в характера , а не в ръста . Ако имаш хубав характер няма какво да те спре да имаш връзка . Но очевидно ти не си така и ръстът ти е виновен за това , че нямаш гадже .