PDA

View Full Version : Ревнувам от собствената ми сестра..:(:(:(



Нели
07-05-2007, 21:27
Може да Ви се стори глупаво, но съм се намерила в чудо. Имам сестра, която е с 2 години по- малка от мен. Аз съм на 18, а тя е на 16. В добри отношения сме с нея и нямаме проблеми. Но незнам с какво Тя е повече от мен, но има ужасен кЪсмет в лубовта. ОК! Много се радвам не само, че ми е сестра. Винаги с яки пичове на моята възраст движи. Сякаш с "конкурс" ги избира. ОК! Евала и правя, че успява така лесно да забие някои...Но защо се бърка сега и в моите работи?! Ходя с едно момче на 19 е и савсем случаино ги запознах с нея... И от там се започнаха проблемите ми с него ](*,) Винаги пита" как е малката сладурана, как е, какво прави..."Всеки ден ме пита за сестра ми..Моето гадже! :smt013 Вече започвам да се самнявам в чуствата му към мен. И не си обяснявам как , защо така се получава. Та сестра ми е само на 16, а сега имам чуството , че ми отмаква половинката.
Никога не съм си представяла, че малката ми сестра един ден ще попречи на вразката ми с някои. Никога! Незнам какжо да правя, да се карам ли със 16 годишната ми сестра или с 19 годишният ми приятел...Откачам вече! До сега не съм имала подобен проблем и то със сестра ми. И наи-лошото , че изпитвам страх да не ми го отмакне...Сигурно е смешно отстрани, но.
Моля Ви даите ми съвет какво да правя, ревнувам от собствената ми сестра! :smt011

07-05-2007, 21:35
mnogo kofit, moje6 samo sama da si pomogne6 kato izqsni6 ne6tata ili gi ostavi6 i na sledva6tiq si priqtel da ne kazva6 za neq :roll:

sladkoto_mime_
07-05-2007, 21:40
чесно казано не мисля ,че тя е виновна в случея .. за това според мен си поговори с него и се опитай да си изясниш нещата за себе си а тя.. нз съдба , може би е нз не намирам точната дума .. общо зето мъжете са кофти устроени същества и колкото и да им се чудиш не можеш да ги разбереш .. но не се измъчвай и говори с тях .. може би първо обесни на сестра ти как се чувстваш и виж дали тя може да ти даде някакво обеснение , но пак казвам в случея не мисля 4е вината е в нея .. за тва разговора с приятеля ти е неизбежен . не се отчайвай и не оставяй просто така нещата .. не можеш да живееш с това чувство което таиш в себе си .. 8-[

Dead`Paladin
07-05-2007, 21:42
mi shtom toi pita za sestra ti :-k s nego sha se karash sestra ti nishto ne e napravila... :::

thefreak
07-05-2007, 21:42
Прай си бъзик, не обрещай внимание.

Manenkoto
07-05-2007, 23:20
Еми аз мисля че требе да си полафиш с него тя сестричката ти с нищо не е виновна! ;-)

BAYO
07-06-2007, 02:53
Мое ви е фърлил мерак и на двете :Д То или ти или тя ш' изгори, въпроса е кога !?

П.П. Тва го каам съвсем сериозно ... не предприемеш ли мерки, така че ви изметка и двете, че ум ш' ви зайде :::

Nelii
07-06-2007, 04:29
Naistina se nujdaq ot savet, zashtoto neznam kakvo ste stane. Ne iskam da se karam sas sobstvenata mi sestra za gadjeta. Prosto e absurdno! ](*,) No ne znaq kakvo da pravq, chudq se i ne namiram izhod ot situaciqta. :smt011 I nai-loshoto e ,che v men se zarajdat nqkakvi mnogo stranni chustva, gnqv, revnost .. ](*,) Imam chustvoto 4e vijdam "drugata jena"v sestra mi , ot koeto poludqvam :smt013 Molq Vi posavetvaite me kakvo da pravq?! :smt012

07-06-2007, 04:36
ми използвай някви женски трикчета,някви психо тестчета.прави се, че не ти пука и му говори за сестра ти и виж как ще реагира на някои коментари..или пък (това е малко кофти) му изтъкни някакви нейни недостатъци,капризчета..по е това ми хрумва на мен.

alkobalko
07-06-2007, 05:22
Говори с него и се изяснете. Попитай го дали има някакви чувства към нея. Няма начин да не проличи, дори да се опита да те излъже.

flowerlina
07-06-2007, 06:34
Получило се е много гадно.Трябва задължително да говорите и да се изясните,защото може и в твое отсъствие тя да се е забивала с него,а може и да се е опитвал да те накара да ревнуваш,може той да се е забивал с нея-варианти много.Трябва да говориш и с двамата.

07-06-2007, 06:52
Mnogo kofti polojenie :-k I az imam sestra dano nikoga da ne se stiga do takiva neshta..
Ne zabravqi , che tq ti e vse pak sestra! Sestra! Ne biva da se karate za mom4e, nikoga! Ne biva da si razvalqte otnosheniqta s neq zaradi nego. Ne biva da i zavijdash( zashtoto takova neshto oseshtam az kato cheta) na kasmeta koito ima s mom4etata i izcqlo v lubovta, a naprotiv- da i se radvash! :D V nikakav sluchai ne biva da si razvqlqte otnosheniqta zaradi nqkoi, pak bilo to i mom4e.
V sluchaq sestra ti nqma nikakva vina, pone dokolkoto si opisala. Smqtam, che ti i priqtelqt ti ste dostata4no golemi i zrqli hora i mojete da se razberete. Prosto pogovorete mani4ko i vij kakvo ste stane. A pak ako naistina ima neshto podobno( tova koeto ti si mislsih) i mislish , che ne moje nishto da se napravi , dai shans na sestra ti ako tq pojelae est. No i prez um da ne ti mina tova, mojebi prosto si fantazirash neshto. Ne se pritesnqvai i edin golqm USPEH macko!

yellow_dress
07-06-2007, 07:04
Ne se pritesnqvai rano ili kusno 6te se nameri to4niqt 4ovek za teb i toi nqma da poglejda nastrani. A ima i variant priqtelqt da go pravi to4no s tazi cel - da revnuva6. No edin razgovor v slu4aq naistina e nai dobroto re6enie : )

07-06-2007, 07:46
говори със сестра ти, че иначе кво - отиваш при твоя пич... 'ааа ми извинявай, ма ти случайно да не обичаш сестра ми бе да те еба ?!' - вариант 1 'ДА' - късате, вариант 2 'НЕ' - ще почнеш да се чудиш ма тоя дали ме излъга, дали ми каза истината ?!

тоест кажи на сестра ти да не се приближава до твоя щото е твой...

Just_say_no
07-06-2007, 11:13
Няма нужда да се карате. Просто поговорете.

П.П. Сестра ти е невинна поне по това, което си написала. И все пак опитай се да разбереш дали случайно тя не е флиртувала с него или пък нещо такова. Но първо поговори с гаджето.

gErZy
07-06-2007, 11:40
Ми нЕ си ли Се замисляла,че той може просто от да си пита как е...щом е тръгнал с теб значи има за какво :wink: И не мисля,че е нужно да ревнуваш от сестра си едва ли би ти отмъкнала приятеля :) Та вие сте сестри и до колкото разбрах се обичате и уважавате много...Но ако токова вече искаш най-добре поговори и с приятеля и със сестра ти.Обясни им как се чустваш и може би вече няма да има място за опасения. Надявам се да съм ти била полезна [-o< :smt023

tuka6na
07-06-2007, 12:47
П.П. Сестра ти е невинна поне по това, което си написала.

е не-виновна е ,залей я с напалм докато спи.О_o
хубаво е сестра ти,радвай се за нея,ама това общо няма .
Тоя халосник кво се заглежда по нея-явно го прави съзнателно и открито.Него трябва да вкараш в релсите в такъв случей.Щом поглежда така настрани значи нещо куца в чувствата му към теб,което трябва да те накара сериозно да се замислиш...

sasha_90
07-06-2007, 12:57
Според мен вината не е в сестра ти.Проблема е приятелят ти!Не мисля,че толкова те обича,щом като обръща такова внимание на сестра ти.
По добре поговори с приятеля си и ака продължи да се занимава със сестра ти се разделете.
По правилно е с него да се скараш,а не със собствената си сестра.Защото тя ти е близка,тя е твоя кръв,а той какъв е?Никакъв!
ЛЮБОВТА идва и си отива,а сестра ти ще е такава за цял живот!


Малко объркан отговор,но се надявам,че си ме разбрала. \:D/

Just_say_no
07-06-2007, 12:59
П.П. Сестра ти е невинна поне по това, което си написала.

е не-виновна е ,залей я с напалм докато спи.О_o
хубаво е сестра ти,радвай се за нея,ама това общо няма .
Тоя халосник кво се заглежда по нея-явно го прави съзнателно и открито.Него трябва да вкараш в релсите в такъв случей.Щом поглежда така настрани значи нещо куца в чувствата му към теб,което трябва да те накара сериозно да се замислиш...

Не е казано, че поглежда настрани. :smt018 Може би просто е любезен. Имат нужда да поговорят - това е.

MuJleH4eTo
07-06-2007, 14:56
Няма смисъл да се притесняваш от сестра си, според мЕн... Още повече ако сте в добри отношения. Специално аз никога не бих си и помислила да направя нещо такова. Прекалено много обичам сестра ми. Не мисля, че трябва да се притесняваш от сестра ти. Колкото до приятеля ти ...Може просто да иска да те дразни с това. Ако нЕ е така му я избий от главата и това Е . Той ако нЕ иска, няма да Е с тебе :)

07-06-2007, 16:32
spored men ti strahotno momi4e i tvoqta sestra ne te prev1zhojda s ni6to i tq ne e vinovna za problema s tvoq fr no tova ne trqbva da pros1ljava taka 6te e sobre da pogovori6 s tvoq fr moje bi ne e izpitva ni6to k1m neq mo moje i da si pada po neq i da ima po-seriozni namereniq ako e taka zabravigo no se postarai sledva6tiq ti fr da ne go zapoznavai s tvoita sestra.Az s1m sigorna 4e nqma da izpitva ni6to k1m neq prosto 6te mu e simpati4na ;-) ako iska6 moje da si pi6em po skupe moq e sweet_girl_931

..:sUnRiSe:..
07-06-2007, 16:41
според мен няма повод за притеснение Може би му е просто симпатична А ти му кажи да не се излага и да спре да говори за сестра ти защото ти ходиш с него не тя

KyKJlu4KaAa
07-06-2007, 16:54
MNOGO HYBY

Presley
07-06-2007, 17:01
Говори с него и се изяснете. Попитай го дали има някакви чувства към нея. Няма начин да не проличи, дори да се опита да те излъже.
Най-добре!

Baby_b
07-06-2007, 17:02
Еми нали и аз имам по-голяма сестра нека се опитам да поразсъждавам малко над проблема ти.Значи, от тва което прочетох мисля че имаш малко самочувствие :-k отчаяла си се,защото на нея и върви в любовта(но мисля че тва да си с различни пичове много често не показва че ти върви в любовта,ама както и да е) .Предполагам че търсиш сериозна връзка и затова подбираш старателно претендентите за ръката ти (олее кви думи само)И сегаа намерила си си приятел
1.тва че пита за сестра ти от време на време не трябва веднага да означава че има чувства към нея :arrow: според мене той просто е искал да видиш че се интересува от семейството ти и от близките, но ако искаш можеш да наблюдаваш вннимателно следващият път когато са близо дали приятеля ти зяпа сестра ти или нещо подобно и не прави от мухата слон. :-D

koalka
07-06-2007, 18:06
Много зависи как се държи, поведението й.Ако се държи като к***а, нормално е момчетата да й се лепят.Все пак доста от тях само това и чакат.Явно приятелят ти няма много силни чувства към теб, щом веднага като е видял сестра ти и вече я харесва.

Нели
07-06-2007, 18:47
Mnogo blagodarq za dadenite saveti =D> Stignah do edno obshto mnenie, che trqbva da razgovarqm i s dvata. No za sega sum govorila samo s nego. Zadadoh mu vaprosat savsem direktno" imash li nqkakvi chustva kam sestra mi" :-k
Parviqt moment reagira savsem normalno. Vika "nqma takova neshto". Obache v sledvashtiqt mig zapochna da se kara s men. "Ti ne mi vqrvash, ti s taq tvoq revnost, chovek da ne popita neshto...." :smt011 I zapochna edno karane, :smt014 az se namerih v chudo! Kakvo tolkova losho go popitah, che zapochna da "skacha do nebesata" ot gnqv?! ](*,) V edin moment i az mnogo se qdosah, no zapazih nqkakvo darjanie pred nego.
Nakara me da se chustvam vinovna v neshto, mnogo gadno se pochustvah. Sqkash az sum napravila neshto, neshto losho i zaradi tova se karahme. Mnogo stranno chustvo. Toi nevinniqt az vinovnata. :cry: Не ochakvah , che ste bade takava reakciqta ot negova strana. Tvarde ostro reagira, pone taka mislq de.
Toi po princip rqdko izbuhva i se darji taka kakto v4era. Tova me kara da se sanqvam i sega me e strah da povdigna pove4e vaprosat pred nego, za da ne stane pak sashtoto no moje i po losho. Sas sestra mi ne sum govorila no i tova ste stane dnes.
Vie kakvo mislite, za kakvo beshe tozi, za men "bezmislen"skandal?Da me uveri , che sum v greshka ili da se pokrie :smt011 :smt017

rosu
07-06-2007, 18:52
Говори със сестра ти, ако трябва й признай за ревността ти. :wink:
Попитай я дали изпитва нещо към гаджето ти или не я интересува.А пък той може би нарочно те дразни... :smt012

07-06-2007, 19:30
хаха.. ;о) доста кофти.. според мен много параноясваш,момиче.. И с какъв акъл тръгваш да говориш с него.. Тук съветите са просто уникални.. ;о)))
:lol: ХаХа представяте ли си.. все едно моя приятел да тръгне да ми прави скандал,да ми задава нелепи въпроси,само защото го питам какво прави брат му /а той е на 10 години/ ... ;о))) ХаХаХа..
Та..той трябва да е изключително ревнив.. ;о))) аз бих го ритала и през прозореца.. просто ситуацията е налудничева.. И на това отгоре.. как можеш да се съмняваш в сестра си?.. Знам ли.. сигурна ли си,че не издребняваш.. всъщност.. това първият ти приятел ли е? Защото ако е.. би обеснило много неща.. :roll:

BAYO
07-07-2007, 06:27
хаха.. ;о) доста кофти.. според мен много параноясваш,момиче.. И с какъв акъл тръгваш да говориш с него.. Тук съветите са просто уникални.. ;о)))
:lol: ХаХа представяте ли си.. все едно моя приятел да тръгне да ми прави скандал,да ми задава нелепи въпроси,само защото го питам какво прави брат му /а той е на 10 години/ ... ;о))) ХаХаХа..
Та..той трябва да е изключително ревнив.. ;о))) аз бих го ритала и през прозореца.. просто ситуацията е налудничева.. И на това отгоре.. как можеш да се съмняваш в сестра си?.. Знам ли.. сигурна ли си,че не издребняваш.. всъщност.. това първият ти приятел ли е? Защото ако е.. би обеснило много неща.. :roll:

БРао =D> от колко години се опитвам да й обясня същото , ма не вдева, кфо да я прайш :mrgreen:

yoh.wow
07-07-2007, 06:45
Винаги пита" как е малката сладурана, как е, какво прави..."Всеки ден ме пита за сестра ми..Моето гадже!

ОЛЕЕЕ и ТОВА ли е провлема нете е срам толкова голямо момиче данезнае закакво става вьпрос ей Нели ще ти кажа само едно ако си в добри отношения с гаджетоти и нямаш проблеми с него искам да ти кажа само едно НЕСЕ ПРИТЕСНЯВАЙ О.к. :wink: можеби след като си ги запознала си направила добро впечатление на "гаджетоти" и затова винаги като се видите той те пита как е... [-X неси мисли глупости...няма какво да ти се обяснявам казвам ти самоче няма от какво да се притесняваш ако си в добри отношения с него в смисьл че това е нещо дребно за саветчета скайп yoh.wow :roll: 8) :P http://yohrdan.web.data.bg

yoh.wow
07-07-2007, 06:49
Много зависи как се държи, поведението й.Ако се държи като к***а, нормално е момчетата да й се лепят.Все пак доста от тях само това и чакат.Явно приятелят ти няма много силни чувства към теб, щом веднага като е видял сестра ти и вече я харесва.


малко срамно да намекваш че сестрай е КУРВА/няма кво слагаш цензури така и така сичко е от гомна/ :-& и какво той е харесва от каде знаеш какви са чувствата му кьм нея [-( тц-тц-тц с това сьвсем несьм сагласен а бре какво пиша в тази смешничка така тема :roll:


http://store4.data.bg/yohrdan/

Manicheto`F
07-07-2007, 06:56
Ако говориш направо с тях показваш че си несигурна и че се страхуваш едва ли не сестра ти да не ти го отнеме.По добре блафирай и пред двамата и виж техните реакции.Ако той има нещо към нея ще си проличи.Същото се отнася и за сестра ти.