PDA

View Full Version : Едно разбито сърце...



Sam90
07-05-2007, 21:42
Е... разбивали ли са вашето сърце? Карали ли са ви да се чувствате, сякаш сте последния боклук на земята... искали ли сте живота просто да свърши? На мен за съжаление напоследък често ми се случва, за това се замислих - дали съм само аз??

ПП: Съжалявам ако темата ви се струва тъпа или се повтаря... :?

Dead`Paladin
07-05-2007, 21:46
ne se samo ti ...... az kakvo da ti kaja vluben sum v edno momi4e ot kakto se zapoznahme do sega mina ve4e godina i znam 4e nqma da buda s neq vedn1j probvah i ne uspqh.... povqrvai ne si edinstven...

hip Hop Mace
07-05-2007, 21:51
Спокойно не си единствен....момчето което толкова много харесвам ми каза че иска от мен само секс :smt012

sladkoto_mime_
07-05-2007, 21:52
никога не си мисли , че си единствен .. никога не мисли , че само на теб се случват кофти неща ... защото по света хиляди хора се сблъскват със съшия проблем и си задават същите въпроси .. всеки един от нас е бил нараняван и поне веднъж в живота си му се е искало да изчезне .. на се махне .. да заличи следите след себе си и просот да го няма .. някой хора в такива момента избират грешния избор "в действителност да изчезнат" което аз за момента бих нарекла глупости .. не казвам ,че като по малка не съм правила такива опити даже напротив .. но възраста ни помага да проумеем много неща и че за да се справим с болката трябва да се изправим срещу нея .. е аз се отвлякох та исках да кажа за себе си .. в последните няколко месеца имам чувството че сърцето ми малко по малко се чупи на хиляди пърченца и боли адксии много боли .. до сега не съм изпитвала такава ужасна болка .. надявам се скоро човека , който толкова много ме наранява просто да се осъзнае какво съсипа и да поправи грешката .. за сега на мен ми остава само надеждата .. надявам се че на вас /другите страдащи/ освен надежда имате и някакъв избор .. ](*,)

BebeTooOoo
07-05-2007, 21:55
Не , не си само ти.Не съм и само аз , много са хората , които изпадат в такива моменти.Моменти , в които не знаеш защо въобще си на земята , защо съществуваш.Моменти , които те карат да се замислиш , дали да продължиш напред или да слоиш край на всичко (което всъщност е доста глупаво и крайно).В такива ситуации човек незнае какво да прави , а това е много лошо.На въпроса ти дали са ми разбивали сърцето? Да , правили са го , но за щастие всичко се оправи и сега съм щастлива.Всичко се свежда до едно нещо и то е - надеждата.Ако човек няма надежда , губи всичко.Това е нещо малко , но доста ценно и никога нетрябва да го губиш , колкото и да ти е трудно.

sexy_for_you
07-05-2007, 22:15
Това,което преживяваш или си преживял,се е случвало на много хора на този свят.Така че спокойно.Всеки има лоши моменти,много хора са били с разбити сърца.Важното е да го преживееш и да продължиш напред,носейки болката в себе си,която се надявам някога да изчезне.

50cent
07-05-2007, 22:57
siguren sum 4e na polovinata hora koito poznava6 im se e slu4valo takiva ne6ta vajnoto e da ne go pokazva6 pred drugite badi kakuvto si i skoro moje da si nameri6 drug 4ovek

alkobalko
07-06-2007, 05:30
Не си само ти, на когато разбиват сърцето. Има още много хора в това положение.

MeTaL4eTo`f
07-06-2007, 06:22
Не си единствена,ако това ще те успокой :wink: Скоро разбиха и моето :(

mechtaq_za_teb
07-06-2007, 07:46
Ot kakto se razdelih s mom4eto,koeto sega obi4am se opitvah hilqdi pyti da si namerq nova lubov,no ne stava.Toi e edinstven za momenta. :cry: Loshoto e 4e az mnogo go obi4am,vypreki 4e ve4e tova ne e ot zna4enie za nikoi,nai-malko za nego. :smt010 Kofti e da si s razbito syrce.4uvstvash se sam,vypreki 4e ne si.Ima nqkakva praznota... :cry: Struva ti se,4e jivota nqma smisal bez nego.

kalpazanka
07-06-2007, 07:48
На всеки сърцето му е било разбивано поне веднъж и нито аз, нито ти, нито който и да е, правим изключение. Правим разбор, вземаме си поука и внимаваме занапред на какво попадаме и дали си заслужава!

yellow_dress
07-06-2007, 07:51
Vremeto 6te ti pomogne da se syvzeme6. Nameri si hqkakvo qko zanimanie ili pyk napravi ne6to za da se raztovari6 - sko4i s bungi, tova 6te ti povdigne nastroenieto i adrenalina i nqma da se izmy4va6.

MaRiNkA_16
07-06-2007, 08:56
Е... разбивали ли са вашето сърце? Карали ли са ви да се чувствате, сякаш сте последния боклук на земята... искали ли сте живота просто да свърши? На мен за съжаление напоследък често ми се случва, за това се замислих - дали съм само аз??

ПП: Съжалявам ако темата ви се струва тъпа или се повтаря... :?
prosto ne si popadnal na pravilniq 4ovek koito da ti yceni ka4etsvata.ne se ot4aivai i imai samo4ystvie.

palomaaa
07-06-2007, 08:57
vsi4ko boli,boli,boli,ama minava,tai 4e spoko

`Death`Whore``
07-06-2007, 08:58
Ако искаш, сподели какво е станало...

Разбиха сърцето ми. Човекът, който мислех, че никога няма да го направи...на когото вярвах...беше ми много тежко...но продължих напред...винаги ще го обичам, но сега съм с някой, който ми дава много повече нещата, които са важни за мен...

Barbie
07-06-2007, 11:29
Естествено, на всеки се е случвало, няма човек, дето да не е страдал от любовни мъки. Миналото ми лято, пък и есента, минаха в рев и крокодилски сълзи. Затова пък сега същото момче ме прави щастлива. :-)

07-06-2007, 13:21
Спокойно не си единствен....момчето което толкова много харесвам ми каза че иска от мен само секс :smt012
i na men i osven 4e mi kaza taka kato ne mu go dadoh i ve4e ne mi govori dori ne me poglejda pak zad garbi kvi raboti razpravq :smt009

koalka
07-06-2007, 18:13
Да, случвало ми се е да искам да умра.

Octofunk
07-06-2007, 18:32
Блях, не! Мъчно ми е било, да, но чак рев, и то с дни, никога!

ThePainIsReaL
07-06-2007, 18:44
Дам.. милиони пъти, толкова много, че им загубих следата вече. Мъката е идвала винаги от един човек. Но пак сме със същото момче. Разбива ми сърцето на парчета, после пак не можем един без друг и той ме прави най-щастлива. Болката е ужасна, продължава дълго, не се забравя и не минава.. с нея се свиква.. Трябва да си силен, да намериш сили да продължиш напред с вяра в живота и себе си. И най-вече лято е.. отдай се на нещо хубаво и разпускащо. Не е време за депресии ..

rosu
07-06-2007, 18:45
Не, темата не е тъпа.Като я прочетох направо... :cry: :cry: :cry:

07-06-2007, 19:57
хех.. ;о) ще цитирам 2 неща :
1-то е,разбира се, Bob Marley .. :
"Get up,stand up.. don`t give up the fight! " ;o)))
и 2-рото по- за случая е Дебелянов,ако не се лъжа.. :
"Ще потъжа..
ден-два ще ми е мъчно..
но от мъка..
едва ли ще умра!" ;о)))
ииии сега апелирам към всички.. наранени:
каквото и да правите.. не се озлобявайте.. защото всичко се връща! :oops:

vandalz
07-06-2007, 20:38
Просто дигни глава нагоре и продължавай да вярваш,че някой ден,някой ще те цени.....

evil_lady_in_black
07-06-2007, 20:47
На мен също са ми разбивали сърцето и то не един път . Винаги повечето момчета за мен са само разочарования .

TreeHill
07-06-2007, 21:34
мда ... познато до болка

Briseis
07-06-2007, 21:59
Чувството да се видиш с някой 4 месеца, после да сте заедно много често и в един момент да спре да те търси, ей-така, без да знаеш, да ти се усмихва и вежливо да те поздравя и все още да ти отделя никакво време е несравнимо.

neverand
07-06-2007, 22:06
нормално е да са ти разбивали сърцето...особено ако се броиш за човек

BAYO
07-07-2007, 05:53
мда ... познато до болка

И аз тъй ..

.. ама кфо толко, минава ако искаш, ако не искаш се праиш харахири и тфа е новия кунг-фу филм :mrgreen:

betka_13
07-07-2007, 09:15
razbivali sa mi go i to naskoro :smt010

Sasuke
07-07-2007, 09:22
Повярвай ми неси единствена!Има едно момиче в което съм влюбен от 5 клас а сега ще съм 10-ти! Правил съм много опити но...нестава такъв е живота!Не е истина колко често ме кара да се чуствам като боклук!!Но както и да се държи никога няма да има друго момиче в сърцето ми като нея!!

sasha_90
07-07-2007, 10:12
Sam90 не си само ти.

Mimka_sweet
07-07-2007, 10:18
Все още не ..... случвало ми се е да харесвам някой,а той мен не,ама тфа не е разбиване на сърце :-D .
А миналото лято "ходих" с едно момче и той ме имаше за "лятно гадже" един вид(бяхме от различни градове) и аз разбрах това,ама не ми пукаше,щото само си го харесвах,а не бях влюбена в него.
Ама от тогава осъзнах и разбрах,че за да ходиш с някой трябва да си наистина влюбен(както съм сега) :smt007

beb4ety
07-07-2007, 10:24
emi...ne si samo ti :roll: az i sega se 4uvstvam taka :!: :!: :smt010 mn e gadno

Ice_Queen_
07-07-2007, 10:26
Е... разбивали ли са вашето сърце? Карали ли са ви да се чувствате, сякаш сте последния боклук на земята... искали ли сте живота просто да свърши? На мен за съжаление напоследък често ми се случва, за това се замислих - дали съм само аз??

ПП: Съжалявам ако темата ви се струва тъпа или се повтаря... :?

Ами да ест ,не мисля че има човек който не го е преживял или ще го.
Тва си е част от живота.Идеята е как ще го приемеш ти за себе си.

НЕ си само ти :) . Просто се научи да не си раздаваш толкова чувствата ,заобичай малко себе си иии се постарай да теб да си ти е добре,не само на някой др.

patoka_dafi
07-07-2007, 21:01
не си единствения с разбито сърце ставаме двама

jane_
07-07-2007, 21:45
не си единствения с разбито сърце ставаме двама

ne....stavame mnoogo. Surceto mi sa go razbivali naistina mnogo puti.... Pove4eto mom4eta kum koito sum izpitvala seriozno 4uvstva sa me razo4arovali... No...jivota produljava...nikogo ne mrazq... pojelavam im 6tastieto,koeto na men ne dadoha... Vseki ostavi nqkakuv beleg v du6ata mi...no nikoi ne zapomnih s lo6o.Prostila sum im...edin den i te 6te si prostqt....

NZ_Eol
07-08-2007, 00:17
Какво да ти кажа не си само ти.
Аз лично излизах с едно момиче цели 2 години най-накрая я заварих в леглото с най-добрият си приятел
Единственото което почувствах тогава беше пълна празнота
Но всичко минава.Това тогава е единственият случай на който съм се разплакал пред хора.И не ме е срам че стана така.Но какво да направя много я обичах и година и нещо неможех да имам нормална връзка най-накрая намерих Момичето което ме върна към живот.
А ако незнаеш как да запълваш тази празнота просто я запълни с адреналин.Аз така направих но да подчертая не е полезно.Катастрофирах с кросов мотор и си ебах майката от всякаде още немога да се възтановя.
Чак преди два месеца ми свършиха всички простотии :lol:
Такче всички който правите нещо заради разбито сърце опитаите се да използвате и мозъка си аз не го направих и само мога да съм щастлив че съм жив.
ааа и още нещо не се отказваите от любовта като ви разбият сърцето тя винаги идва рано или късно но подобре да я намериш отколкото да я чакаш съкращава много болка и безсънни нощи :wink:

Mo6no3
07-08-2007, 06:01
Ми да. Толкоз пъти тоя перикардит ми "разбива" сърцето.

Manenkoto
07-08-2007, 11:31
не си само ти! На всеки по веднаж са му разбивали сърцето! Тай че спокойно не си единствена :|

pink_champagne
07-08-2007, 13:02
Как ще си само ти?!??По света има толкова нещастни хора в любовта.Толкова разочаровани хора,които дават живота си,за да се оттърват от болката.Можете ли да си представите колко отчаяни са тези хора?!?Но пък нали знаете,че има някой много щастливи хора в любовта :smt007 , и за сметка на тях има и нещастници,такива на които никога ни им върви. :smt010 И в един момент ти писва да даваш всичко за някой,а този "някой" да не дава 5 пари за тебе. Аз ви казвам по-добре да си сам.