PDA

View Full Version : 10 типа жени от които трябва да страниш



07-05-2007, 22:17
И така младежи ще ви запозная с 10 типа жени от които трябва да страните като то дявола

Това, че жената е едно чудесно творение на природата, не значи, че в някои моменти въпросната природа не се е поизложила. Има някои жени, до които просто не е добре да се доближаваш прекалено близо… А именно:


1.Обсебена от идеята за брак и деца

Това е типът жена, която си купува списания с булчински рокли от времето преди да се научи да чете и сега вече е абонирана за тях, нищо че няма сериозна връзка. За нея думата „сватба” е в състояние да заличи всички отрицателни качества на един мъж. Особено опасен става този тип, ако биологичният й часовник е започнал да тиктака настойчиво, напомняйки й, че трябва да се омъжи за първия възможен мъж. И ако това се окажеш ти, дано бягаш бързо. Защото иначе след перфектната сватба тя неизбежно ще разбере, че и ти си същата мъжка свиня като останалите и ще се окаже, че трябва бързо и болезнено да си разделите имуществото .


=================================================

2. Търсеща конфронтация


Това е жената, при която всичко е битка. Тя би могла да извади всяка една дума дори от най-милия разговор и да я превърне в обида, срещу която трябва да се бори. За нея фактът, че ти си седнал от лявата, а не от дясната й страна в киното, е достатъчен повод да повтаря по време на целия филм: „Мисля, че мястото ти е по-хубаво от моето. Защо никога не мислиш за мен? Как може да си толкова егоистичен?”…

=================================================


I takam mladeji 6te vi zapoznaq s 10 tipa jeni ot koito trqbva da stranite kato ot dqvola

Това, че жената е едно чудесно творение на природата, не значи, че в някои моменти въпросната природа не се е поизложила. Има някои жени, до които просто не е добре да се доближаваш прекалено близо… А именно:


1.Обсебена от идеята за брак и деца

Това е типът жена, която си купува списания с булчински рокли от времето преди да се научи да чете и сега вече е абонирана за тях, нищо че няма сериозна връзка. За нея думата „сватба” е в състояние да заличи всички отрицателни качества на един мъж. Особено опасен става този тип, ако биологичният й часовник е започнал да тиктака настойчиво, напомняйки й, че трябва да се омъжи за първия възможен мъж. И ако това се окажеш ти, дано бягаш бързо. Защото иначе след перфектната сватба тя неизбежно ще разбере, че и ти си същата мъжка свиня като останалите и ще се окаже, че трябва бързо и болезнено да си разделите имуществото .


=================================================

3. Толкова чуплива, че трябва да я пипаш с ръкавици

За нея животът е постоянни душевни терзания. Идеалната й околна среда е памучна опаковка. От най-малката критика се разплаква, най-невинният коментар я кара да се чувства непълноценна. Иначе казано, това е жената, на която трябва постоянно да се извиняваш – за думите си, да действията си, за мислите си. Ще ти се налага да съжаляваш както за това, което си направил, така и за онова, което не си.

=================================================


4. Трябва да сложи малко повечко дрехи

Има жени, които смятат, че времето и гравитацията не съществуват и че няма проблем цял живот да носят тийнейджърските си дрехи. Едно от най-големите умения на една жена е да се облича добре в съответствие с външния си вид. Проблемът с тези, които не могат, далеч не е само естетически – той е преди всичко психологически, при всички случаи една такава жена има някакъв комплекс или проблем и за теб е по-добре да изчезнеш, преди да е започнала да те използва за решаването му.


================================================


5. Вечно нещастната

За съжаление този тип е доста често срещан. За тази жена всичко наоколо е трагедия, всичко би могло да се обърка и тя няма как да бъде щастлива, независимо от твоите усилия. Дори да спечелиш от тотото и да я заведеш на околосветско пътешествие, тя няма да е щастлива и ще се притеснява, че на луксозния презокеански кораб ще хване морска болест. Накрая ще ти се струва, че и най-хубавото нещо, което ти се е случвало, всъщност е непоправима трагедия.

================================================

6. Жената, която просто не може да млъкне

Жена, която води приятен разговор и има чувство за хумор, е нещо повече от прекрасно. Но жена, която говори нон стоп, вече е плашеща. Тя може да говори за всичко, да коментира всичко, да има мнение за всичко и да няма търпение да го сподели. Имаш чувството, че не спи, защото гласът й присъства около теб през цялата част от денонощието, през която си буден.

================================================


7. Жената, която взима, взима и… взима


За да привлечеш една такава жена, ти трябват пари. За да я задържиш, ти трябват още повече пари. Тя изглежда прекрасно… отвън. Отвътре е нещо далеч по-малко красиво, което има една върховна цел – портфейлът ти. Разбира се, това ще се промени веднага, след като той се изпразни. Тогава безупречният й външен вид и безгрижният й начин на живот ще трябва да си потърсят друга поддържаща система, наречена мъж.

================================================

8. Тази, която няма какво да каже

Има хора, които говорят малко, но това, което казват, истински ни забавлява. Има и други – те постоянно говорят… за глупости. При жените този синдром е доста по-често срещан. Тя може да говори цял час за някакво незначително събитие, което й се струва не само важно, но и интересно за теб. А теб просто те е страх да изкрещиш: „Млъкни!”, защото в този случай тя ще прекара следващия един час в излагане на теории за причината за лошото ти настроение.

================================================

9. Нерешителната



Тя може да те докара до яростно безсилие с невъзможността си да вземе и най-простото решение. Притеснява се, че решението може да е погрешно и затова го взима възможно най-дълго. Отиваш да я вземеш, защото ще ходите на вечеря, а се оказва, че тя седи отчаяна на леглото по нощница, защото не знае какво да облече. Нещо повече, не може да реши какво й се яде и къде иска да отидете. Ти й предлагаш две възможности, което я кара да се отчае още повече.

================================================


10. Осведомената

Тя знае всичко. И може всичко. Дори нещата, от които си няма понятие. Разбира еднакво много от готвене, шиене, авто-монтьорство и политика. Винаги има идея за по-добър начин да се направи нещо. Кара те да се чувстваш непълноценен не заради нещата, които тя знае и може, а заради навика й постоянно да ти ги навира в лицето. За нея местоимението „аз” е най-важната дума в речника.

================================================


Извод жените не са хора !



Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:

Айде със здраве :-D

sexy_for_you
07-05-2007, 22:22
Попаднали сме на женомразец.Май си твърде разочарован от жените,някоя те е наранила и сега смяташ,че имаш право да слагаш всички под общ знаменател.Замисли се!Има всякакви жени,както и всякакви мъже.Защо едно разочарование те кара да намразиш жените?Защо всички според теб са еднакви и се вписват в тези 10 описани от теб типа?По-внимателно с жените,защото ако не сме ние,нямаше да ви има и вас,мъжете,нали?

Извод жените не са хора!

А какво са?Животни?Майка ти нима не е жена

07-05-2007, 22:30
Еее деба поредното куче което почна с прибързаните изводи без да ме познава . . Ама и аз съм как можах да забравя да постна източника


w w w . vratovrazka . c o m

точка
07-05-2007, 22:32
животни сте. точка.

Sunny_stz
07-05-2007, 22:40
Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство !
Айде със здраве
Това което си написал, (вероятно си подобие на мъж )е пълна простотия,личи си че няма да видиш скоро жена и че си комплексар ,но не го изкарвай не жените де ,ще останеш вечен ерген....

thefreak
07-05-2007, 23:17
Имам чуството, че от точка 3, 5 и 9 са съставени 95% от жените/момичетата.

07-06-2007, 00:23
Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство !
Айде със здраве
Това което си написал, (вероятно си подобие на мъж )е пълна простотия,личи си че няма да видиш скоро жена и че си комплексар ,но не го изкарвай не жените де ,ще останеш вечен ерген....


Axaxaxa za malko da ostana ergen [-X
Ti nedei otiva tam da ne doida pri tebe i da te iz4ukam \:D/
Ei 4e me radvat tezi postove , deba :lol: \:D/

BAYO
07-06-2007, 02:39
Ви еба простотията ... то верно, жените не са баш кат хората, ма чак да ги отбиваме мноо У леУ , не моем просто... иначе за тия типажи женки ... мани беги - беги мани!

07-06-2007, 04:11
аз имам едно предложение - станете гейове като толкова не ви харесват тия жени, защото колкото и да се надявате това, мамка му, е ЖЕНСКА ПРИРОДА и всяка жена притежава тези качества макар и някои да са по-склонни да компромиси със своята природа. ВИЕ СИ ТЪРСИТЕ МЪЖ, а не жена. Както ние приемаме свинщините в мъжете, така трябва и вие - ако естествено искате да сте с жена ,де.ако не - педали колкото искате:).

п.с. колко ли ви е трудно да приемете , че освен вас има и други хора на тоя свят и че никой не може да ги съди (говоря като цяло,а не като разделение на мъже и жени). освен това по тая логика( жените, от които трябва да се пазите) по-голямата част от хората в света щяха да са сами..това е същото като "ти имаш пъпки,глей си раутата".

07-06-2007, 06:05
mnogo e zle toq....slu6ai mom4ence edinstvenite jeni,koito ne stavat za ni6to sa kurvite(stavat samo za sex estestveno),no samnqvam se cql jivot da iska6 samo tova ot 1 jena.4e ima bokluci ima i to mnogo jeni sa takiva i ni6to ne struvat.Ti slu4aino da si 4uval,4e nikoi ne e idealen na tozi svqt???Vqrno e,4e tiq raboti deto si gi izbroil ne sa priqtni,qvno samo na takiva popada6,no ne e po-dobre da e kurva i da si lega sas seki sre6nat ei takiva parcali mnogo gi mrazq!!!

AFT
07-06-2007, 06:33
Оф,направо отивай да си пръснеш мозъка,стига си ни занимавал с глупостите си.Бахти,все едно четях пост на 11 годишно хлапе,на което някое момиченце му е взело близалката.И аре моля ти се,ако намериш жена,която не говори много,не харчи,не е чувствителна и не иска да се омъжи,да ни запознаеш - все пак искам да знам докъде са стигнали технологиите!!!

Nadelina
07-06-2007, 06:40
Takiva li sme ?! :smt005

flowerlina
07-06-2007, 06:49
Ти и ти явно не си стока щом можеш така да ни обиждаш :smt013 На такива като теб им трябва само нещо/може и да не е жена/,за да задоволят нагона си :smt011

Линкин_Парк
07-06-2007, 08:41
Извод жените не са хора !



Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:




ОМФГ!! Тоя не е добре с мозъка...как може...
Не всички са такива , каквито ги описваш...

Слънчево момиче
07-06-2007, 08:57
Да бе,не знаехте ли? Извънземни сме #-o За нещастие добрите жени се срещат наистина рядко,а повечето се шлифоват през годините..
От др страна като се замисля..една приятелка ме обвинява,че съм номер 10 докато тя самата включва в себе си номера 4,5 и 6. Страшно,нали?

nellllly
07-06-2007, 08:59
бягайте от мене... крийте се.... заеби има ме по малко в 4 от тези типове... лелей.. ся мъж няма да ме доближи... ама аз нали не съм човек.. какво ли се тормозя...

07-06-2007, 09:00
хахаха яко, а момичетата дето се обиждат явно са от тия чупливите.. ще ги третираме според описаното горе - извинявайте, ние не го мислим, не го казваме, не го правим! :)

lesstats
07-06-2007, 09:01
аве пич ти чуваш ли се ????????
ти току що описа всички жени
и ние ся кво ???
да страмин от жените ???/
аве ......

07-06-2007, 09:08
Аз имам малко от 6 и 9 :mrgreen: Крайно време е да стигна обаче до някоя крайност, така не може да се лутам безцелнооо !! :mrgreen: Никога не сме твърдяли че сме хора, бтв :mrgreen:

Just_say_no
07-06-2007, 09:33
Мъжете ВИНАГИ преовеличават. За всичко.Ако стане нещо и момичето се разплаче, ще я нарекат ревла, лигла ... Ако има някое трупнато килце ще кажт, че е дебелана или нещо такова. Понякога сте толкова смешни в очите на другите. :roll:

П.П. Също доста преовеличават и с размерите (ако ме разбирате). :lol: Направо ми е писнало от "Ела да видиш огромния звяр! " И гледам ама ... :-k нищо се не види.

П.П.П. Не ща да обиждам никой (Ачо ако си прочел това... плс не се сърди. Аз нямам нищо против хората с малки ***** :smt102 :smt110 :smt069 ) Пийс ! V

Sunny_stz
07-06-2007, 10:23
Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство !
Айде със здраве
Това което си написал, (вероятно си подобие на мъж )е пълна простотия,личи си че няма да видиш скоро жена и че си комплексар ,но не го изкарвай не жените де ,ще останеш вечен ерген....


Axaxaxa za malko da ostana ergen [-X
Ti nedei otiva tam da ne doida pri tebe i da te iz4ukam \:D/
Ei 4e me radvat tezi postove , deba :lol: \:D/


Оуу малко ще ти е трудно да се добереш до мен ,а пък да ме ,,изчукаш'' никога.Дори тази дума не ми е в речника ,но защо ли се очудвам ,че я използват хора като теб...

07-06-2007, 10:42
Мъжете ВИНАГИ преовеличават. За всичко.Ако стане нещо и момичето се разплаче, ще я нарекат ревла, лигла ... Ако има някое трупнато килце ще кажт, че е дебелана или нещо такова. Понякога сте толкова смешни в очите на другите. :roll:

П.П. Също доста преовеличават и с размерите (ако ме разбирате). :lol: Направо ми е писнало от "Ела да видиш огромния звяр! " И гледам ама ... :-k нищо се не види.

П.П.П. Не ща да обиждам никой (Ачо ако си прочел това... плс не се сърди. Аз нямам нищо против хората с малки ***** :smt102 :smt110 :smt069 ) Пийс ! V
+1

miss_survivor
07-06-2007, 10:44
ei olugofren q ne nie obijdai 4e vie myjete ste 1000 pyti po-zle ot nas...vie ne samo 4e ne mojete da vzemate adekvatni re6eniq ami i ste slaboharakterni...kato vidite gola jena..ga6tite vi treperqt....q nasitina kat si tolkoz "razbira4 na jeni" si hvani myj i gi sravni..mislq 4e 6te ostane6 razo4arovan ot myjkata 4ast :smt005

thefreak
07-06-2007, 10:54
ei olugofren q ne nie obijdai 4e vie myjete ste 1000 pyti po-zle ot nas...vie ne samo 4e ne mojete da vzemate adekvatni re6eniq ami i ste slaboharakterni...kato vidite gola jena..ga6tite vi treperqt....q nasitina kat si tolkoz "razbira4 na jeni" si hvani myj i gi sravni..mislq 4e 6te ostane6 razo4arovan ot myjkata 4ast :smt005
Поста ти е повече от безсмислен.

Mn SuM tUjNaAa
07-06-2007, 15:11
Mujete Sa BoKLUCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!! :mrgreen: JENITE SME SI #1

Dead`Paladin
07-06-2007, 16:38
awe pich verno che nqkoi jeni sa takiva ama ti prekali veche bah jenite da ne sa hora tfa si e prekaleno i vmesto da obijdash damita ot tozi sait po dobre go kato tfa lice v lice na momicheto koeto ti e razbilo surceto...

Baby_b
07-06-2007, 17:11
И един мърмот завива шоколада в станиол
:evil: и от този Ентелигентно написан списък разбираме че всяка жена непременно е луда депресирана комплексирана мрънкаща кучка, а мъжете са съвършенни #-o #-o #-o :smt014 :smt011

koalka
07-06-2007, 18:03
За всеки влак си има пътници.И дори тези жени имат връзки и има хора, които ги обичат.

Blab
07-06-2007, 18:12
Иииихаааа, яката работа:))
На теб човек нито да ти говори, нито да си мълчи...да не показва емоции или силен характер...да не обсъжда бъдещето или който и да е друг аспект от своя живот...
Хмм...мисля, че само на физическо задоволяване си навит, нон стоп, 24/7?:))За теб дами на пътя:))
2, 6, 10 - приблизително отговарят на същността ми...
Обичам да споря, мога лесно да преценя що за човек стои срещу мен, интелигентен ли е, ловък, решителен, независим...
Обичам да говоря, за всичко(освен, може би, авто-монтьорство:))...и да, разбирам от доста неща(+ това: ако сам не вярваш в себе си кой ще повярва)и смея да твърдя, че разговорите с мен са доста приятни:))Няма да кажа, че винаги успявам да замълча..., но се случва:))

djuki
07-06-2007, 19:04
хм.... подвърждаваш теорията на един мой приятел ние сме не човеци! Стига бе аз не съм нито едно от горе изброените и не познавам момиче което да е . Стига глупости . :lol:

marin4itu
07-06-2007, 19:25
Мъжът е сила, но знай че ЖЕНА го е родила!!!

BAYO
07-07-2007, 06:22
Mujete Sa BoKLUCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!! :mrgreen: JENITE SME SI #1

АКо искаш мое се чукнем по веднъж за здраве, мое си промениш мнението след тфа..

П.П. marin4itu , нещо се опитваш да философстваш, ма не ти се отдава...

=> SHUT UP!

yoh.wow
07-07-2007, 07:01
Преди всичко искам да кажа че дори несьм прочел всичко :roll: но доколкото видях ти направо обра кочината пич незнам кьф си но сьс сигорност си подбрал това което наистина е така... :-$ от всички мнение/поне тези който видях :wink: /видях само критики и обиди кьм госта на 10 проблема/ това нетрябва да е така :-k доколкото мисля трявба да се по :smt017 добрички :) м/д мога да извадя толкова неща от нашия гост който наистина са противни неща момче<---->момиче /за който ас се застьпвам найстина здраво/или поне на мен неми харесват/ :::

yoh.wow
07-07-2007, 07:24
И така младежи ще ви запозная с 10 типа жени от които трябва да страните като то дявола

Това, че жената е едно чудесно творение на природата, не значи, че в някои моменти Има някои жени, до които просто не е добре да се доближаваш прекалено близо… А именно:



2. Търсеща конфронтация


Това е жената, при която всичко е битка. Тя би могла да извади всяка една дума дори от най-милия разговор и да я превърне в обида, срещу която трябва да се бори. За нея фактът, че ти си седнал от лявата, а не от дясната й страна в киното, е достатъчен повод да повтаря по време на целия филм: „Мисля, че мястото ти е по-хубаво от моето. Защо никога не мислиш за мен? Как може да си толкова егоистичен?”…

=================================================




=================================================

3. Толкова чуплива, че трябва да я пипаш с ръкавици

За нея животът е постоянни душевни терзания. Идеалната й околна среда е памучна опаковка. От най-малката критика се разплаква, най-невинният коментар я кара да се чувства непълноценна. Иначе казано, това е жената, на която трябва постоянно да се извиняваш – за думите си, да действията си, за мислите си. Ще ти се налага да съжаляваш както за това, което си направил, така и за онова, което не си.

=================================================


4. Трябва да сложи малко повечко дрехи

Има жени, които смятат, че времето и гравитацията не съществуват и че няма проблем цял живот да носят тийнейджърските си дрехи. Едно от най-големите умения на една жена е да се облича добре в съответствие с външния си вид. Проблемът с тези, които не могат, далеч не е само естетически – той е преди всичко психологически, при всички случаи една такава жена има някакъв комплекс или проблем и за теб е по-добре да изчезнеш, преди да е започнала да те използва за решаването му.


================================================


5. Вечно нещастната

За съжаление този тип е доста често срещан. За тази жена всичко наоколо е трагедия, всичко би могло да се обърка и тя няма как да бъде щастлива, независимо от твоите усилия. Дори да спечелиш от тотото и да я заведеш на околосветско пътешествие, тя няма да е щастлива и ще се притеснява, че на луксозния презокеански кораб ще хване морска болест. Накрая ще ти се струва, че и най-хубавото нещо, което ти се е случвало, всъщност е непоправима трагедия.

================================================



================================================




================================================

8. Тази, която няма какво да каже

Има хора, които говорят малко, но това, което казват, истински ни забавлява. Има и други – те постоянно говорят… за глупости. При жените този синдром е доста по-често срещан. Тя може да говори цял час за някакво незначително събитие, което й се струва не само важно, но и интересно за теб. А теб просто те е страх да изкрещиш: „Млъкни!”, защото в този случай тя ще прекара следващия един час в излагане на теории за причината за лошото ти настроение.

================================================

9. Нерешителната



Тя може да те докара до яростно безсилие с невъзможността си да вземе и най-простото решение. Притеснява се, че решението може да е погрешно и затова го взима възможно най-дълго. Отиваш да я вземеш, защото ще ходите на вечеря, а се оказва, че тя седи отчаяна на леглото по нощница, защото не знае какво да облече. Нещо повече, не може да реши какво й се яде и къде иска да отидете. Ти й предлагаш две възможности, което я кара да се отчае още повече.

================================================


10. Осведомената

Тя знае всичко. И може всичко. Дори нещата, от които си няма понятие. Разбира еднакво много от готвене, шиене, авто-монтьорство и политика. Винаги има идея за по-добър начин да се направи нещо. Кара те да се чувстваш непълноценен не заради нещата, които тя знае и може, а заради навика й постоянно да ти ги навира в лицето. За нея местоимението „аз” е най-важната дума в речника.

================================================



Това е толкова вярно за "2. Търсеща конфронтация" че няма накаде...случвало ми се е не един пьт при най-малкото намекче те изяжда от вьтре :smt010
Мале такива момичета направо ги зарязвайте "3. Толкова чуплива, че трябва да я пипаш с ръкавици"
:arrow: земат ви пребият на улицата зареди такива =;

Това не в толкова голяма степен е вярно но по-голямата част..."4. Трябва да сложи малко повечко дрехи" но сьм виждал и наистина :smt018 неви трябва да се застоявате до такова момиче

Това е направо лигаво но е вярно те са в повечко/много ги ...неги харесвам :smt005 /"5. Вечно нещастната"но едно е ясно доколко ас сьм срещал такива немогат да станат лекари можеби чистачки на кефеи в болницата :D но не и херурзи и бля ,бля... :roll: мисля че сьщо и стила "ЕМО" са такива дори всички
:smt005

Това пак е направо...щото наистина се среща много и сьм сигорен че всички са го виждали несе гледа само в истинския живот но и в виртуалния/интернет бля,бля.../

...,а това несьм го срещал лично :-k но сьм сигорен че го има защото сьм имал приател с такава приателка мале бягай далееееччччкоооо =; O:)

Тези сьщо неми допадат и сьм виждал момиче не само с това и но с друго от изброените качества " puke " "10. Осведомената"

Black_JAG_Bundy
07-07-2007, 07:58
Евала на автора, страхотна тема.
Жените да не се обаждат тук :evil:

Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:
Дълбок поклон пред мъдрата мисъл!!
http://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gif

Ice_Queen_
07-07-2007, 08:45
Евала на автора, страхотна тема.
Жените да не се обаждат тук :evil:

Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:
Дълбок поклон пред мъдрата мисъл!!
http://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gif

Да и след като прочетеш темата,след като загасиш ПСто и излезеш на вън..ще седнеш на някоя пейка/заведение/някъде просто с някой др, иии : " леле брато,гледай тая мацка./коя бе,с късата пола?/ да бе ,мноооо яка"
Мдам..колко познато.По форуми е лесно да се правиш на мъж / НА МЕН ЖЕНИ НЕ МИ ТРЯБВАТ,ТЕ СА САМО ЗА ЕБАНЕ/ ама пред някоя мадама дето сте и хвърлили око какво? / абе мн си секси,супер яка си,не мога без теб,побъркваш ме/ ...

ОООООО.К... поклон пред мъдрата мисъл ахахахах

И бтв ,като не сме хора ,за кво сме ви за секс? Чукай те си се един с друг :-)


Айде със здраве и поздрави на мацките ви.. хах..

П.С
Стиска ли ви тва да го кажете пред новото си гадже?Ако изобщо имате в момента?Или може би карате на ръчна?

Just_say_no
07-07-2007, 08:59
Евала на автора, страхотна тема.
Жените да не се обаждат тук :evil:

Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:
Дълбок поклон пред мъдрата мисъл!!
http://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gif

Да и след като прочетеш темата,след като загасиш ПСто и излезеш на вън..ще седнеш на някоя пейка/заведение/някъде просто с някой др, иии : " леле брато,гледай тая мацка./коя бе,с късата пола?/ да бе ,мноооо яка"
Мдам..колко познато.По форуми е лесно да се правиш на мъж / НА МЕН ЖЕНИ НЕ МИ ТРЯБВАТ,ТЕ СА САМО ЗА ЕБАНЕ/ ама пред някоя мадама дето сте и хвърлили око какво? / абе мн си секси,супер яка си,не мога без теб,побъркваш ме/ ...

ОООООО.К... поклон пред мъдрата мисъл ахахахах

И бтв ,като не сме хора ,за кво сме ви за секс? Чукай те си се един с друг :-)


Айде със здраве и поздрави на мацките ви.. хах..

П.С
Стиска ли ви тва да го кажете пред новото си гадже?Ако изобщо имате в момента?Или може би карате на ръчна?

:smt023 Получаваш пълната ми подкрепа !!!

Били сме лигли... говорели сме твърде много...

Само критикувате и се правите на големи мъже, но иначе пускате теми " Как да я заговоря" ," Срам ме е " ," Нямам гадже, не ми се живее" ...

На думи сте силни на действия сте въздух.

Black_JAG_Bundy
07-07-2007, 09:01
Евала на автора, страхотна тема.
Жените да не се обаждат тук :evil:

Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:
Дълбок поклон пред мъдрата мисъл!!
http://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gif

Да и след като прочетеш темата,след като загасиш ПСто и излезеш на вън..ще седнеш на някоя пейка/заведение/някъде просто с някой др, иии : " леле брато,гледай тая мацка./коя бе,с късата пола?/ да бе ,мноооо яка"
Мдам..колко познато.По форуми е лесно да се правиш на мъж / НА МЕН ЖЕНИ НЕ МИ ТРЯБВАТ,ТЕ СА САМО ЗА ЕБАНЕ/ ама пред някоя мадама дето сте и хвърлили око какво? / абе мн си секси,супер яка си,не мога без теб,побъркваш ме/ ...

ОООООО.К... поклон пред мъдрата мисъл ахахахах

И бтв ,като не сме хора ,за кво сме ви за секс? Чукай те си се един с друг :-)


Айде със здраве и поздрави на мацките ви.. хах..

П.С
Стиска ли ви тва да го кажете пред новото си гадже?Ако изобщо имате в момента?Или може би карате на ръчна?

Мен жени не ме интересуват. Нямам "връзка" :smt078 Не ми и требе 8)
Обичам бързите леки жени (от 16 до 28 г.)

07-07-2007, 09:41
ахахаха. лесно могат да ме обявят за точка 10...
Но, знаете ли... аз, а и всяко друго момиче или жена, сме повече от някаква си точка, повече от стреотипите, повече от това, което "трябва" и "не трябва" да бъдем, повече от косата и вагината.

Разбира се, във времената на еманципация виждаме как мъжкото (доколкото може да се говори за "мъж", когато имаме предвид "лигльо с купчина комплекси") самочувствие значителноспада. И какво се получава? Озлобление, отричане на очевидни неща и още цяла купчина глупости, с които само си усложнявате живота.


Вместо да се чудите от какви жени да се пазите, мили, може би ще е по-разумно да спрете за момент и да се замислите - Нима всички вие сте перфектни, образец за достойно човешко същество? А дали ще ви хареса към вас да има постоянни безумни изисквания? В този форум чета теми от сорта на " За момичетата или какво трябваше да бъдат.." Защо трябва да бъдем нещо? Пък и нима очаквате да получите любов, уважение, подкрепа, търпимост към вашите недостатъци, ако и вие не сте такива?

Понякога слушам/чета разговори на такива теми и си мисля как някои от вас могат спокойно да преминат през целия си живот, без да научат нищо от него. Жалко е.

rakiQ
07-07-2007, 09:44
ше не напраат такова за мъжете аааааа

Ice_Queen_
07-07-2007, 10:19
Евала на автора, страхотна тема.
Жените да не се обаждат тук :evil:

Извод жените не са хора !
Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:
Дълбок поклон пред мъдрата мисъл!!
http://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gifhttp://ibox.bg/forum/img/bowdown.gif

Да и след като прочетеш темата,след като загасиш ПСто и излезеш на вън..ще седнеш на някоя пейка/заведение/някъде просто с някой др, иии : " леле брато,гледай тая мацка./коя бе,с късата пола?/ да бе ,мноооо яка"
Мдам..колко познато.По форуми е лесно да се правиш на мъж / НА МЕН ЖЕНИ НЕ МИ ТРЯБВАТ,ТЕ СА САМО ЗА ЕБАНЕ/ ама пред някоя мадама дето сте и хвърлили око какво? / абе мн си секси,супер яка си,не мога без теб,побъркваш ме/ ...

ОООООО.К... поклон пред мъдрата мисъл ахахахах

И бтв ,като не сме хора ,за кво сме ви за секс? Чукай те си се един с друг :-)


Айде със здраве и поздрави на мацките ви.. хах..

П.С
Стиска ли ви тва да го кажете пред новото си гадже?Ако изобщо имате в момента?Или може би карате на ръчна?

Мен жени не ме интересуват. Нямам "връзка" :smt078 Не ми и требе 8)
Обичам бързите леки жени (от 16 до 28 г.)

Така...я повтори пак .. " мен жени не ме интересуват"
Хм..какво да си мисля : 1.Или си гей. 2. Или си още хлапенце,което се интересува от колички. 3. Или се правиш на мн отворен.
О.к,няма да се замислям което точно от 3те може да е ..ИИ хубаво като НЕ ТИ ТРЯБВАТ ЖЕНИ..... обаче после не мога да не отбележа : " ОБИЧАМ .....ЖЕНИ" ....
Та обясни ми как може да не ти трябват жени ( демек хич не искаш да се доближават до теб,да си имаш нещо общо с тях,поне аз тва изречение така го разбирам..) и после как така ги обичаш?

thefreak
07-07-2007, 12:38
Всички разбрахме какво иска да каже човека(или поне тези, които сме интелигентни), само ти се правиш на остроумна и се хващаш за всяка негова дума като удавник за сламка.

Ral4енцето
07-07-2007, 13:07
аве хора. вие ще се избиете тука за глупости.
1 ще кажа че аз съм момиче, и то сигурно от 10 тип, ама кот си искате си мислете
2 винаги съм защитавала момчетата по такива теми щото квоо и да си говорим 90 процента от момичетата са лигли и не знаят кво искат. Обаче кажете ми как да защитавам момчетата когато приятелката ми ходи с един галош повече от година и колко се обичаха и тн и говедото накрая я остави за да си изкара купона лятото и щото тя не щяла да му пусне. то може и да е гадно да не му дава обаче той само заради това ли ходи с нея? Така че и вие не сте божи кравички.
3 за целия списък човека е прав. тотално прав. такива сме си. тряа да се примирите. обаче определено не сме толкова нищожни колкото си мислите, щото ако момичето не ти даде да я чукаш, тогава ти ставаш безсилния нали? затва си мълчете

fNatiC
07-07-2007, 13:23
Отправям апел към жените.. Пуснете тема с Вашите 10 възгледа за мъжете и се пробвайте да оборите тезите на автора на тази тема :) Да видим какво ще излезе :roll:

07-07-2007, 15:00
Mi az se vpisvam 4udesno v to4ka 10 :D no gajeto mi tvurdi 4e tva mi e simpati4na 4erta na haraktera....sigurno za6toto i toi e egocentrik i znae vsi4ko :D a za taq statiq....momi4e sum da i da statiqta si e napulno vqrna, koeto ne zna4i 4e momi4etata sa po lo6i ot mom4etata ( te su6to si imat takiva specifi4ni 4erti) prosto fact :) na koito ne mu haresva da ne se zanimava s madami

led_i_ogyn
07-07-2007, 15:51
Животни,животни ама тука непрекъснато се пускат теми от момчета от сорта на "Обичам я какво да правя" и "Как да я поканя да среща" или пък "Как да разбера дали ме харесва" и т.н...така, че всички тея които говорят така за жените...го казват от яд, че момичето което харесват им е разбило сърцето :smt005 :smt005 :smt005 :smt011

08-21-2007, 23:28
не мисля, че са само за ебане и раждане на деца, но и хора не са.
в крайна сметка, един нормален човек не се държи като кучка, не плете мазни клюки, не се занимава с глупости и...нали. няма нужда да продължавам.
и двата пола са боклуци, за мен :smt006

morenita
08-21-2007, 23:43
Az sum jena i se ochakva da sum solidarna kum jenite i da kaja che tova e pulna prostotiq no vsuchtnost sum napulno saglasna. Sushtoto se otnasq i za mujete obache.Az ako bqh edin muj daje ne bih se prejalila da mina takava jena!

LoveHim
08-22-2007, 00:14
Imam samo nqkolko dumi i te sa - Myjyt e mosht, myjyt e sila, no myjyt jena go e rodila!!! Ili pak "Zad vseki preuspql myj stoi edna silna jena.............!!!!!!!

LoveHim
08-22-2007, 01:42
Imam samo nqkolko dumi i te sa - Myjyt e mosht, myjyt e sila, no myjyt jena go e rodila!!! Ili pak "Zad vseki preuspql myj stoi edna silna jena.............!!!!!!! :smt019


кефиш ме :D
Ami prosto pisha tva koeto si mislq i obiknoveno pisha istinata nali znaesh "Ima samo dve mneniq - greshnoto i Moeto " :)

blaaaa
08-22-2007, 03:22
Imam samo nqkolko dumi i te sa - Myjyt e mosht, myjyt e sila, no myjyt jena go e rodila!!! Ili pak "Zad vseki preuspql myj stoi edna silna jena.............!!!!!!!
:smt023

CuRly_Doll
08-22-2007, 07:11
Имам чуството, че от точка 3, 5 и 9 са съставени 95% от жените/момичетата.
na4i az sam v 5% :wink:

CoBRaSTyLе
08-22-2007, 08:12
верно си е. не сме хора :lol:

neverand
08-22-2007, 08:18
е тогава с мъже да ходим :-D

Just_say_no
08-22-2007, 08:20
не мисля, че са само за ебане и раждане на деца, но и хора не са.
в крайна сметка, един нормален човек не се държи като кучка, не плете мазни клюки, не се занимава с глупости и...нали. няма нужда да продължавам.
и двата пола са боклуци, за мен :smt006

ЙеЙ... Направо ми смаза самочувствието :mrgreen:

key_of_hell
08-22-2007, 08:32
ne se namerih sred desettre tipa, tova e hubavo!Samo 4e bih dobavila 11ti tip jenata ku4ka ot koqto opredeleno trqbva da stranite ako ste bezharakterni glupavi potencialni igra4ki!Vsu6tnos ako ste takiva po dobre stranete ot vsi4ki jeni!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-22-2007, 09:08
Извод жените не са хора!

А какво са?Животни?Майка ти нима не е жена

ета тогава по тази логика щом не са хора значи не раждат хора :smt005

sh3_1s_7h3_0n3
08-22-2007, 09:15
a[N]D[i]T[k]a]


Извод жените не са хора!

А какво са?Животни?Майка ти нима не е жена

ета тогава по тази логика щом не са хора значи не раждат хора :smt005

:lol: добър извод!

сексисти... :lol: 8)

ама аз защо не се намерих в топ10 :-s :|

MayKyTy
08-22-2007, 09:19
Абе какво всички нападнахте автора ... всичко го приемате супер сериозно най - вече последните редове ... няма смисъл. Но така е жените не са хора - те са повече от обикновените хора :smt019. Да не говорим че още в началото авторът е казал че това са 10 вида жени .... не че всяка една жена трябва да успее да се види в някой от тия 10 вида ... ае със здраве :)

drfatt
08-22-2007, 12:36
Извод жените не са хора !



Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:

Айде със здраве :-D
Мне, хора са. Още по-лошото е, че са същите простаци като мъжете. В общи линии разликите са в аксесоарите и продължителността на живота. Пригодени са да издържат на глад, болка, изтощение, кръвозагуба и пр. повече от мъжете, без да имат същото количество мускулна маса - не им е нужна. Способни са да живеят години наред в матриархатните си компании, без да имат нужда от мъже. Общо взето ни използват за разплод и като работна ръка. Имат вродени способности в лингвистиката, владеят софизма по default. Най-лошото е, че част от тях знаят това.

Хайде със здраве.:)

sladko_dete
08-22-2007, 16:30
Ох, малеей, жените сме такива и такива, а вие мажете ....... апф

mir4ovski
08-22-2007, 16:34
И така младежи ще ви запозная с 10 типа жени от които трябва да страните като то дявола

Това, че жената е едно чудесно творение на природата, не значи, че в някои моменти въпросната природа не се е поизложила. Има някои жени, до които просто не е добре да се доближаваш прекалено близо… А именно:


1.Обсебена от идеята за брак и деца

Това е типът жена, която си купува списания с булчински рокли от времето преди да се научи да чете и сега вече е абонирана за тях, нищо че няма сериозна връзка. За нея думата „сватба” е в състояние да заличи всички отрицателни качества на един мъж. Особено опасен става този тип, ако биологичният й часовник е започнал да тиктака настойчиво, напомняйки й, че трябва да се омъжи за първия възможен мъж. И ако това се окажеш ти, дано бягаш бързо. Защото иначе след перфектната сватба тя неизбежно ще разбере, че и ти си същата мъжка свиня като останалите и ще се окаже, че трябва бързо и болезнено да си разделите имуществото .


=================================================

2. Търсеща конфронтация


Това е жената, при която всичко е битка. Тя би могла да извади всяка една дума дори от най-милия разговор и да я превърне в обида, срещу която трябва да се бори. За нея фактът, че ти си седнал от лявата, а не от дясната й страна в киното, е достатъчен повод да повтаря по време на целия филм: „Мисля, че мястото ти е по-хубаво от моето. Защо никога не мислиш за мен? Как може да си толкова егоистичен?”…

=================================================


I takam mladeji 6te vi zapoznaq s 10 tipa jeni ot koito trqbva da stranite kato ot dqvola

Това, че жената е едно чудесно творение на природата, не значи, че в някои моменти въпросната природа не се е поизложила. Има някои жени, до които просто не е добре да се доближаваш прекалено близо… А именно:


1.Обсебена от идеята за брак и деца

Това е типът жена, която си купува списания с булчински рокли от времето преди да се научи да чете и сега вече е абонирана за тях, нищо че няма сериозна връзка. За нея думата „сватба” е в състояние да заличи всички отрицателни качества на един мъж. Особено опасен става този тип, ако биологичният й часовник е започнал да тиктака настойчиво, напомняйки й, че трябва да се омъжи за първия възможен мъж. И ако това се окажеш ти, дано бягаш бързо. Защото иначе след перфектната сватба тя неизбежно ще разбере, че и ти си същата мъжка свиня като останалите и ще се окаже, че трябва бързо и болезнено да си разделите имуществото .


=================================================

3. Толкова чуплива, че трябва да я пипаш с ръкавици

За нея животът е постоянни душевни терзания. Идеалната й околна среда е памучна опаковка. От най-малката критика се разплаква, най-невинният коментар я кара да се чувства непълноценна. Иначе казано, това е жената, на която трябва постоянно да се извиняваш – за думите си, да действията си, за мислите си. Ще ти се налага да съжаляваш както за това, което си направил, така и за онова, което не си.

=================================================


4. Трябва да сложи малко повечко дрехи

Има жени, които смятат, че времето и гравитацията не съществуват и че няма проблем цял живот да носят тийнейджърските си дрехи. Едно от най-големите умения на една жена е да се облича добре в съответствие с външния си вид. Проблемът с тези, които не могат, далеч не е само естетически – той е преди всичко психологически, при всички случаи една такава жена има някакъв комплекс или проблем и за теб е по-добре да изчезнеш, преди да е започнала да те използва за решаването му.


================================================


5. Вечно нещастната

За съжаление този тип е доста често срещан. За тази жена всичко наоколо е трагедия, всичко би могло да се обърка и тя няма как да бъде щастлива, независимо от твоите усилия. Дори да спечелиш от тотото и да я заведеш на околосветско пътешествие, тя няма да е щастлива и ще се притеснява, че на луксозния презокеански кораб ще хване морска болест. Накрая ще ти се струва, че и най-хубавото нещо, което ти се е случвало, всъщност е непоправима трагедия.

================================================

6. Жената, която просто не може да млъкне

Жена, която води приятен разговор и има чувство за хумор, е нещо повече от прекрасно. Но жена, която говори нон стоп, вече е плашеща. Тя може да говори за всичко, да коментира всичко, да има мнение за всичко и да няма търпение да го сподели. Имаш чувството, че не спи, защото гласът й присъства около теб през цялата част от денонощието, през която си буден.

================================================


7. Жената, която взима, взима и… взима


За да привлечеш една такава жена, ти трябват пари. За да я задържиш, ти трябват още повече пари. Тя изглежда прекрасно… отвън. Отвътре е нещо далеч по-малко красиво, което има една върховна цел – портфейлът ти. Разбира се, това ще се промени веднага, след като той се изпразни. Тогава безупречният й външен вид и безгрижният й начин на живот ще трябва да си потърсят друга поддържаща система, наречена мъж.

================================================

8. Тази, която няма какво да каже

Има хора, които говорят малко, но това, което казват, истински ни забавлява. Има и други – те постоянно говорят… за глупости. При жените този синдром е доста по-често срещан. Тя може да говори цял час за някакво незначително събитие, което й се струва не само важно, но и интересно за теб. А теб просто те е страх да изкрещиш: „Млъкни!”, защото в този случай тя ще прекара следващия един час в излагане на теории за причината за лошото ти настроение.

================================================

9. Нерешителната



Тя може да те докара до яростно безсилие с невъзможността си да вземе и най-простото решение. Притеснява се, че решението може да е погрешно и затова го взима възможно най-дълго. Отиваш да я вземеш, защото ще ходите на вечеря, а се оказва, че тя седи отчаяна на леглото по нощница, защото не знае какво да облече. Нещо повече, не може да реши какво й се яде и къде иска да отидете. Ти й предлагаш две възможности, което я кара да се отчае още повече.

================================================


10. Осведомената

Тя знае всичко. И може всичко. Дори нещата, от които си няма понятие. Разбира еднакво много от готвене, шиене, авто-монтьорство и политика. Винаги има идея за по-добър начин да се направи нещо. Кара те да се чувстваш непълноценен не заради нещата, които тя знае и може, а заради навика й постоянно да ти ги навира в лицето. За нея местоимението „аз” е най-важната дума в речника.

================================================


Извод жените не са хора !



Стават само за чукане и въпзпроизводство ! :smt005 :mrgreen:

Айде със здраве :-D
IZVOD BAZIRAN SAMO NA GOLEMITE 4ERVENI BYKVI:TI SI PALEN ZADNIK!!!!