PDA

View Full Version : На къде е тръгнал тоя свят?!?



sladko_f
07-05-2007, 23:48
Рядко пускам теми тук,но трябва и аз да си излея душата,защото когато споделих с "приятелката ми" тя почна да се смее'.Аз също и не получих никакво мнение,а това,което ми се случи не е никак смешно.
Значи оня ден ходих до МГ (Варна) с майка ми и на връщане тя отиде на РД,а аз трябаше да се върна с градския транспорт от там до Лятно Тракия.И нали качвам си се аз,няква доволна,че съм се записала и сядам на двойна седалка до прозореца,защото мн обичам да зяпам.Автобуса е почти празен.По едно време се качва някъв дебел,възрастен мъж и от толкова много празни места къде мислите седна?!?Да,до мен.Обаче аз съм заплес и си блея през прозореца и въобще ама въобще не поглеждам към него.По едно време започна да прави някви движения и 2 пъти ме ръгна с лакътя си.Аз поглеждам към него и ако щете ми вярвайте виждам как си е изкарал пишката и си я държи и си играе с нея.В първия момент помислих,че това е пръста му :oops: ,но след това се осъзнах.Цялата се разтреперах,станах и казах "Може ли да мина?" защото той беше доста дебел,а той моля ви се,не стана ами само си мръдна краката.Отново видях достойнството му и се наложи да мина в непосредствена близост за да изляза.Страшно мн се оплаших и реших да сляза,а бях стигнала до центъра.Като стъпих на твърда земя още повече се разтреперах и оплаших и тъй пешачката карах до Лятното кино.
Още не ми излиза от главата това.Мисля,че направо се отвратих от мъжете! :smt010
Знам,че може да ви струва нереално и не ви задължавам да вярвате,но се замислих.И преди знаех,че света е голям и има всякакви хора,но никога не съм помисляла,че може това да ми се случи.На къде отива това общество, по дяволите?!?!Защо трябва да има и такива откачалки?!?!Що за човек трябва да си,да си го изкараш до 14 годишна лапетия (така се възприемам все още и съм далеч от мисълта за секс и т.н.) и да си го връткаш.Ако не бях слязла сигурно и чекии щеше да си бие. :smt012
П.П:Сори ако има грешки или не е в правилния раздел.

cherinka
07-06-2007, 00:08
:smt005
Ахха.
Успокой се.

Аз като бях на 13 и ПОСРЕД БЯЛ ДЕН се прибирах и на една ограда някакъв дъртюга застанал до нея, извадил си пениса и си го върти и ме дзяпа с усмивка... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Или пък веднъж просках си пранета на вънкашните важета и гледаш.. някъв пак дъртюга под терасата ми , гледа ме, усмихва се и си върти члена,....... :smt005 :smt005 :smt005
... и мама го подгони с един голям нож.. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

аххаха, ама кофтито от тия случки е, че понякога могат да оставят огромна психологическа следа (боже, ква глупост написах).
Нененен, важното е всичко да приемаш с усмивка на лицето и ще видиш, че ще ти е по-леко...

Ама.. ся.. тоя твоя пич са е улял - баш в рейс.. :smt005 :smt005

Секви ги има бее :P
Няма да се стряскаш :wink:
важното е, че си добре, нали така? :wink: (Или не си :smt017 ?)

sladko_f
07-06-2007, 00:14
cherinka мерси мн за мнението.Добре съм,само дето се опитвам още да забравя гледката, а и аз бая се оплаших щото нямаше и как да стана.И все пак се радвам щот можеше и по-лошо да е.

SupremacyGirl
07-06-2007, 00:21
Ейй във Варна много откачалки има по рейсовете, в тва се убеждавам за пореден път.. :lol:


Кхъм, иначе сори, разбирам кво ти е, обаче.. не знам.. кво да ти кажа - сядай на единични седалки поне,пхах :roll:
Секви откачалки има ии няма как да се предпазиш от тях.. важното е да не губиш самообладание и да не се шашкаш :)

lookatme
07-06-2007, 08:27
а мен пък миналата година един ,ама в пълен автобус ме опипа .беше доста възрастен и такъв дето си мислиш бе нищо няма да ти стори.беше застанал много близо до мен и на моменти исках да стана ,но от срам не казах може ли да ми направите място.беше страшен,със зелени очи и дълъг остър нос.бях се свила и си държах чантата и си гледах пътя.при това бях на първата седалка при шофьора,ала не...прокара си гнусната ръка през бута ми ,а аз като съм такава тъпачка взех ,че извиках,при това много тихичко цитирам себе си : "Господинеее!" и той стана и седна на седалката зад мен . след като взех ,че се обадих на майка ми да ме посрещне {бях умряла от страх,така никога не бях плакала} той слезна на следващата спирка.тъй като ми бяха подарили нов телефон реших да го снимам ,ама не и не...доста бързо се изплъзна.
но наскоро го видях в нашият квартал и се оказа ,че има внучка ли ,или пък дъщеря по-малка от мен.при това го видях на басейна.мономентално се разкарах от там и се прибрах. много съжалявам ,че има и други хора като този човек.не го пожелавам на никого.но споко
а леля ми и тя по същият начин като при теб ,само че била на около 7 годинки.но го срещнала като студентка и го набила хубаво. {нямам на представа до колко е истина ,защото майка ми го разказа след като й казах ,че онзи ме е опипал!тъй ,че може и да не е истина.} не се тревожи.такива хора ще измрът някоя канавка на нечие село. не се бой-аз съм с теб,колкото и тъпо да звучи!

Offer*Nissim
07-06-2007, 08:46
оо такива колко щеш...
само като чуя за такъв и ми се драйфа
Като бях по-малка с една приятелка бяхме в един парк и качили сме се ние на някво от тия каменните животни и си праим там квото си праим и след малко се обръщам и в храстите се пльоснал някъв ,който приличаше на пещерняк..
седи си там и си врътка пацата нещастника и зяпа децата на площадката... по едно време ни мерна и нас и почна да маха с ръка да дойдем при него.. Странно,че не изтърчахме при майките ни,които бяха на 10 метра,ами си слязохме от катерушката и най-спокойно казах ///хайде да си тръгваме :-D колко тактично :lol:
тряяше да надам един вой МААаамооооо..atack the mother fucker.... и после цялата фамилия скачаме и го трошим :lol: (нещо се замечтах...)

machoka
07-06-2007, 09:18
Приемето го с усмивка ))
Повечето от тия олигофрени са безобидни ;)

SpOrTs_GiRl
07-06-2007, 09:27
Същото ми се е случвало поне 10 пъти. ;) Още от 3 клас се почна.. а последния път беше преди 2 седмици :-D Ужасно е, да.. обаче няма начин.. има ги и такива. И аз мислех да пускам такава тема по същата причина.. да изразя негативното си мнение към тези хора.. :smt013

LunaTriCk
07-06-2007, 10:08
защо женската ексхибиционизъм е толкова рядко срещана... :?

Th3WildAng3l
07-06-2007, 10:18
И на мен ми се е случвало и не един път съм го споменавала. Само чеее при мене имаше и физически контакт обарване и прочие + изречението "ей сега ей сега слизаме ще ти бъде много приятно". Тогава бях 7 клас и бтв също като момичето пуснало темата учех в МГ. И бтв честито че са те приели, много успехи - не си сбъркала в избора си иии пробвай някак си да не отдаваш много голямо значение на случилото се, защото, вярвай ми - ще ти съсипе живота.

malka_sladuranka
07-06-2007, 10:23
Уф.. Не мога да кажа нищо повече, освен че е отвратително.

OtherDimension
07-06-2007, 10:24
иии пробвай някак си да не отдаваш много голямо значение на случилото се, защото, вярвай ми - ще ти съсипе живота.

:shock:
спирай сериалчетата..!

rusalkata_
07-06-2007, 10:34
:-& ужас.баси отврата. :? колкото по-бързо забравиш тази случка,толкова по-добре.

Blacklisted
07-06-2007, 10:36
:smt046

Th3WildAng3l
07-06-2007, 10:47
иии пробвай някак си да не отдаваш много голямо значение на случилото се, защото, вярвай ми - ще ти съсипе живота.

:shock:
спирай сериалчетата..!

Какво "сериалско" намери в твърдението ми.

OtherDimension
07-06-2007, 10:51
как виждането на пишка ще й съсипе живота ? :-s
хората минават през какви ли неща - катастрофи, бедствия и се държат
бахти лигостите

Blacklisted
07-06-2007, 10:58
Тая случка е супер забавната история за компания и нищо повече, к'во толкова фрапиращо? 14 годишна видяла пишка :-s да не се случва за първи път :lol:

quench
07-06-2007, 11:01
не бе, всеки път, когато вижда салама на някой мъж, ще се сеща за посинелия мазен червей, който оня е държал в ръка - и ще й пада ;)

_donna_
07-06-2007, 11:03
аз ако бях такъв скандал щях да му 'дигна на тоя гнусен дъртак,че да се чуди има ли смисъл да живее повече..деба извратеняците..

find_m3
07-06-2007, 11:04
И на мен ми се е случвало в претъпкан трамвай с още 2 класа ](*,) аз съм застанала до вратата и тоя нещастник незабелязано ме хвана за гъза мамицата му и веднага слезе.Аз отначало си викам че може да е станало случайно и се обръщам към тоя а той ми се хили нагло :smt013 ама аз нищо не казах то и смисъл нямаше щото оня слезе :smt011.Пълно е с такива да не говорим ,че по НДК почнаха да ходят голи и да серат дори на средата на центъра :smt021 :smt078 :smt078 (виждала съм го не си измислям) :smt013

Th3WildAng3l
07-06-2007, 11:07
Еми .. на наплашена ми се струва. Щом се е разтреперила и цитирам "Отвратих се от мъжете".. Не очаквам да разбереш така или иначе по няколко причини, които мисля да не споделям.
В случая не "виждането на пишка" е проблемът, а че не го е очаквала, че се е стреснала, че това е човек, който не я привлича сексуално, че е по-голям от нея, че тя е малка. И не - не се случва за първи път, обаче не се е случило на вас нали .. а и на момчетата пука им че им дреме, че някой си вади члена пред тях - ко толкова еееее .. то нищо не е станало.. ама как.

Sam90
07-06-2007, 11:10
Голяма работа... наистина неприятно, но не е кой знае какво - има много по-страшни неща, които могат да ти се случат, от колкото да видиш пишката на някого в автобуса... :)

Disrespect
07-06-2007, 11:15
ДДДДДДДХАХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХАХХАХАХААХАХХАХАХАХХА ХАХАХА

Mo6no3
07-06-2007, 11:49
Темата не тряблва да е "накъде е тръгнал света", а "накъде е тръгнала Варна". Останал съм с впечатлението, че тея типове във Варна са далеч, далеч повече от колкото в София, която е 3 пъти по-голяма от Варна.

Blacklisted
07-06-2007, 11:54
Ние даже си ги кръщаваме в София :) имаме си Дон Кихот, Баба Цуцулана, имаше един пич дето се правеше на Нострадамус, имаше един циганин с расти(2-3 завързани с конци за истинската му коса), облечен като дядо коледа в средата на лятото и искаше да ми яде от сладоледа :lol:, някви най - различни клошари изкуфяли... FREAK SHOW, абе като концерт на Мерилин Менсън си е и в София :lol:

Shadow_Walker
07-06-2007, 12:07
Абе не се ебавайте с момичето.Все пак е "14 годишна лапетия", което ще рече, че на нея не и е все едно и приема нещата доста насериозно, а и за пръв път явно се сблъсква със суровата действителност.Пък и това, което е станало е супер гадно!

Към Авторката - Идеята е да забравиш за случката и толкова.

Blacklisted
07-06-2007, 12:10
Който носи розови очилца, рискува да му ги счупят. :)

quench
07-06-2007, 12:11
Абе не се ебавайте с момичето.Все пак е "14 годишна лапетия", което ще рече, че на нея не и е все едно и приема нещата доста насериозно, а и за пръв път явно се сблъсква със суровата действителност.Пък и това, което е станало е супер гадно!

Към Авторката - Идеята е да забравиш за случката и толкова.

толкова си толерантен към младите дами, че сигурно се давиш в прегръдките им 8)
стратег

Rock & Roll Queen
07-06-2007, 12:24
Миличка, знам колко гадно е това. И на мен ми се случи нещо подобно, опитаха се да ме изнасилят или поне тва ми мина през главата, като един психоболен започна да бяга след мен и да опипва... :smt011 мамицата му мръсна...пък и на мен са ми развявали чурки по парковете :smt013 Ама тея дето се показват не са толкова опасни, просто се кефят да им гледаш мръсния ... :smt021

RhytmiX
07-06-2007, 12:58
Приемето го с усмивка ))
Повечето от тия олигофрени са безобидни ;)
:shock: dae....hi4 ne sum suglasen ! :shock: basi !

LordOfLight
07-06-2007, 13:44
Случвало ми се е и на мене и то не веднъж, но определено не толкова близо до мен.
Ееее преди години когато бях доста по малка беше зима и с едни приятели ходихме на пързалка е баси кефа мн ни беше весело и в близост до пързалката(голема импровизация е тая пързалка) некъв в храстите събул си панталона и си се занимава баххх тогава бяхме малки и постресирахме.
А по фрапиращото ми се случи и то доста скоро беше, ходих с една приятелка до гроба на дядо ми че отдавна не бях ходила вървим си ние по алеята между гробовете и зад нас един дядка върви и в движение си го вади не вярвах че на гробищата посред бял ден при условие че имаше и хора ще ми се случи такова нещо още по малко от доста възрастен човек....

LunaTriCk
07-06-2007, 15:00
Никой от тези, които си размахват пишока пред вас с доволна физиономия , няма да тръгне да ви насилва. За тях е по-удовлетворяващо да си го покажат, отколкото да го използват. Пазете се от тези, които не си го изваждат.

machoka
07-06-2007, 15:09
Никой от тези, които си размахват пишока пред вас с доволна физиономия , няма да тръгне да ви насилва. За тях е по-удовлетворяващо да си го покажат, отколкото да го използват. Пазете се от тези, които не си го изваждат.

... a изваждат банкноти от портфейлите си, които ви заслепяват... те са по-опасни.

DeviL_AsS
07-06-2007, 15:32
Най-добре се опитай да забравиш случката.Можело е да бъде и по-зле.

Преди няколко години някъв дъртак обикаляше из махалата,спираше ме и казваше "Показвам пишка" стоях и гледах като закована.Добре,че беше само тва.

Th3WildAng3l
07-06-2007, 16:44
Добре де .. значи тряя разсъждаваме така: той не и е направил нищо, значи е малка пикла която просто е видяла пишка; виж ако я е изнасилил или убил тряя се стреснем щото "ще и остане за цял живот"; винаги може и по-зле нали .. винаги освен че си е извадил пишката може и да я използва .. тогава е по-зле и тряя се обърне внимание; щом няма никой пострадал това не е нарушение на закони и прочие, не е сексуален тормоз .. нееее; сексуален тормоз ще е когато я изнасили посред бял ден .. точно така! По същата логика "болна съм от рак .. ама още не съм умряла нали .. винаги може и по-лошо" (е да примерът не е много подходящ); това, че има нещо по-лошо което да се случи, не значи, че случилото се е малко и не е травмиращо.
А представяте ли си какви мисли се въртят в главата а момиче преживяло такова нещо - аз мога да си представя: "Блякс тоя гаден извратен .. като си представя потното му тяло как може да ме докосва и целува с 30-те ни години разлика .. той сигурно си го представя как ме е хванал натясно и ме изнасилва .. сигурно много го възбужда идеята, а пък п***** му какъв е гаден майко ако това нещо влезе в мен ще се самоубия"
Да ви го представя ли сега в мъжкия вариант: седите си в автобуса .. ама сте така момченце, което не е навлязло във възрастта на секса; и идва и сяда няква мазна дебела лелка на 50 да речем с увислани цици и дето заема 2 седалки и има голям мустак (секси нали); гледа ви перверзно и докато си блеете през прозореца и както няма хора в автобуса ви хваща главата и я завира между циците си .. които както казах са увиснали и гадни. Няма изнасилване нали .. по логиката с която казвате на момичето "ми тя е видяла пишка" в този случай е уместно да се каже "ми видях цици от близо" .. мнооо яко човек. Голям кеф.

HopeLesss
07-06-2007, 16:56
Th3WildAng3l, ихааа... ебаси въображението :shock:

Тей, той си е извадил пишката. Ок, не го намирам за нормално, но и такива неща се случват. Рядко, но се случват. Какво обаче ще кажеш за момичетата, които се обличат с 1 педя пола, потник до циците и деколте до пъпа? Те не са ли почти голи. На някои им се вижда задника, на други циците. Това незаконно ли е?

Споделям по-горните мнения, че такива ексхибиционисти са напълно безопасни, защото на тях дори не им става. И аз съм била свидетелка на такива изруди и бях доста малка и с невинно, крехко и неопетнено съзнание. Видях му мазната гадна физиономия и увисналия пенис, но това определено не ми е повлияло на половия живот и на психиката.

Както каза Наско, в живота се случват толкова по-лоши неща като катастрофи, смърт на близък човек и т.н., та точно това нещо изобщо не може да и повлияе. Дори съм сигурна, че след има няма 2 месеца ще го е забравила.

Th3WildAng3l
07-06-2007, 17:04
Cool^Girl^^^ .. на мен когато ми се случи бях с дънки, най-обикновени дънки - и ко пак ми се случи. Може да е безобидно, но има хора като мен с крехка психика, които го приемат много навътре. Не знам ама някакъв, който не познавам да почне да ме опипва по задника .. не беше яко .. и да си трие члена в мен. Да - в случая на момичето до физически контакт не се е стигнало ама стресът си е стрес.
Докато има хора, които умаловажават подобни прояви, те ще продължат.

HopeLesss
07-06-2007, 17:19
Да, съгласна съм, но ако човек сам не си помогне, няма кой да го стори. Полицията нищо не може да направи на такъв като тоя. За убийство дават 5 години, а какво остава за някой, който си извадил пишката в автобус... Казваш си: "Майната му" и продължаваш. Няма друг начин просто!

LunaTriCk
07-06-2007, 20:17
Може да е безобидно, но има хора като мен с крехка психика, които го приемат много навътре.

...за около месец, максимум два. След това Иван ще ти се обясни в любов със смс и ще се сетиш за този потен чичко с висящия атрибут, чак когато отново пуснат тема за това във форума :roll:
Има много по-важни проблеми от един провиснат мъжки полов орган.

pathetic
07-06-2007, 21:31
На мен подобно нещо ми се е случвало 3 пъти.
Та..не ми прави впечатление вече.
Е,(разбира се!) винаги е вълнуващо.

Покажи си и ти к'вото имаш и отмини :)

boryto
03-14-2010, 11:29
олее.. спокойно, секви хора има по света :D

Сега се сетих като бяхме веднъж с една моя приятелка на някво полее .. аз я изпращах до тях (не знам защо не сме вървяли по тротоара, лапешкии сме били ) :D ии нали, вървим и скиваме нявъв чичко до нас ЧИСТО ГОЛ и ни зяпа :( Умряхме от страх и двете, побягнахме като уплашени козички :D Тоя човек ми остави спомен за цял живот..



Таа,, сега вече си вървя по тротоарите :razz: