PDA

View Full Version : Как да сваля момиче!



chipikaoo
07-06-2007, 06:09
Работя в интернет клуб.Не съм някои педофил, още не съм пълнолетен.Едно момиче идваше честичко в клуба и съвсем ненадеино си чатехме,без да знаем че сме едва на метри един от друг.Едни неини приятелки ми казаха ,че ме е харесала много, но нещо и стана и вече като идва ,което си е пак честичко, не си чати с мен(не съм комплексар).Отначалото не изпитвах нищо към нея, но с течение на времето я опознах и разбрах , че тя е много готин човек.Ако някой ми каже как да постъпя сега ще съм му много благодарен.

Need_A_Girl
07-06-2007, 08:03
Като дойде следващия път в клуба, иди при нея и я заприказвай нещо. Кажи й, че ти си онзи и и предложи да излезете да пийте по ено кафе. ;)

Nadelina
07-06-2007, 08:05
Interesno mi e kak pyrvo si chatite.. posle spirate da si chatite i ti chak togava zapochvash da izpitvash chuvstva.. Ne se zaqjdam prosto mi stana interesno.. Inache syveta mi e .. otivash i q zagovarqsh...

07-06-2007, 08:06
Като дойде следващия път в клуба, иди при нея и я заприказвай нещо. Кажи й, че ти си онзи и и предложи да излезете да пийте по ено кафе. ;)

да, тва е - отиваш, заприказваш я, питай я за кафе нещо.. компетентен отговор в този форум, не вярвах че ще се случи!

07-06-2007, 08:08
като не се виждат/чуват известно време след дълга комуникация и леки симпатии е по-лесно да се влюбиш (по лични наблюдения нз)

Nadelina
07-06-2007, 08:11
като не се виждат/чуват известно време след дълга комуникация и леки симпатии е по-лесно да се влюбиш (по лични наблюдения нз)

Ne.. Te si chatqt.. toi razbira che tq go haresva.. i pochva da si vkarva filmi.. posle tq spira da chati s nego.. i toi v toa moment razbira che tq e prekrasna.. neveroqtna.. i zapochva da izpitva chuvstva kym neq.. Tova se naricha vnushenie moito momche!

07-06-2007, 08:18
А любовта не е ли точно внушение да ти отвърна аз.. когато си влюбен си мислиш 'уау колко е прекрасна, всичко е супер, тя е перфектната, единствената, няма по-готина от нея'... а това не е истина => любовта е лъжа/заблуда/внушение..

..:sUnRiSe:..
07-06-2007, 08:22
Някога когато за пореден път си чатите на метри един от друг просто я попитай интересно ли ти е да се видим ако каже да отиваш ако каже не пък казваш и да не ти е инт идвам слагаш едно много си красива чаровна сладка или нещо такова просто трябва да я заговориш няма определени стандарти как да стане А друг е въпроса дали е удобен момента за подобно нещо първо трябва да си поотъпчеш територията сиг ли си че няма гадже че е спряла да ти пише заради някви проблеми и тн еми мога д а ти кажа само успех и дано се получи

palomaaa
07-06-2007, 08:24
drygiq pat kato doide da ti plati za vremeto koeto e sedqla na kompa i kaji 4e q 4erpi6,a tq da se revan6ira s edno kafe

07-06-2007, 08:28
хмм това последното е як вариант, защо не го пробваш верно 8)

chipi_kaoo
07-06-2007, 08:30
Вече са познаваме и мисля че ще стане.Днес ще ходим на кафе:):):):):)