PDA

View Full Version : Moderated:Бързо отслабване!



Otchaqnata******
07-06-2007, 06:54
Znam,che ima bezbroi temi po tozi vupros,no surdechno vi molq da mi pomognete.Az sum s nadnormeno teglo i ne izdarjam samo tozi koito go e prejivql znae kakvo e...iskam da svalq 10 kila no ne za godina,dve iskam pone tova lqto da bude pulnocenno izjivqno,zashtoto to shte e poslednoto mi slobodno lqto ako moga taka da se izrazq.
Za tova molq koito moje da mi napravi nqkakav rejim ili da mi kaje nqkakva dieta,koqto ne e slojna ne vkliuchva mnogo razlichno meniu i ne e nujno izmervane na porcii. Edinstvennoto koeto iskam e da e efektna i kolkoto moje po skoro da pokazva rezultat.
Naistina vi molq nai surdechno,blagodarq predvaritelno.

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

07-06-2007, 07:01
Znam,che ima bezbroi temi po tozi vupros,no surdechno vi molq da mi pomognete.Az sum s nadnormeno teglo i ne izdarjam samo tozi koito go e prejivql znae kakvo e...iskam da svalq 10 kila no ne za godina,dve iskam pone tova lqto da bude pulnocenno izjivqno,zashtoto to shte e poslednoto mi slobodno lqto ako moga taka da se izrazq.
Za tova molq koito moje da mi napravi nqkakav rejim ili da mi kaje nqkakva dieta,koqto ne e slojna ne vkliuchva mnogo razlichno meniu i ne e nujno izmervane na porcii. Edinstvennoto koeto iskam e da e efektna i kolkoto moje po skoro da pokazva rezultat.
Naistina vi molq nai surdechno,blagodarq predvaritelno.
Да се беше сетила зимата или още след края на миналото лято. Ти са кфо искаш за 1 седмица да отслабнеш ми нема да стане.

dieta?
07-06-2007, 07:04
spira6 hlqbat i gaziranite napitki o6te ot sega voda trqbva da pie6 kolko to se moje po 4esto, hamburgerite picite parjenite kartofi za absolutno zbraneni vmesto tqh osnovnoto ti qdene trqbva da e supi4ki vareni kartofi malko riba vareni zelen4uci no ako iska6 po barz rezultat zadaljitelno trqbva da sa4etava6 dietite si sas fizi4eski oprajneniq ili da hodi6 da bqga6 kogato e po hladni4ko aide i kasmet :smt006

mishle
07-06-2007, 07:06
е.... тя сигурно е млада и лесно сваля килца , аз лично ако наистина завърша една диет ефекта е супер , но аз без шоколад не мага :(
Иначе отчаяната кажи какво ти е по-лесно цял ден да ядеш едно и също или да е диета от тези сутрин нищо , обяд и вечера Б

rakiQ
07-06-2007, 07:07
разбирам че имаш проблем но още една тема такава няма ли да напвавиш маа му де......а

Otchaqnata******
07-06-2007, 07:15
Az ot kakto se pomnq se borq s kilata i ne misli che za purvi put shte se podlagam na dieta prosto veche polojenieto mi e tragichno sled vsqko qdene se mrazq vse poveche i poveche.
Testo ne qm sladkoto izbqgvam no nikakuv rezultat..

maroon
07-06-2007, 07:23
Az ot kakto se pomnq se borq s kilata i ne misli che za purvi put shte se podlagam na dieta prosto veche polojenieto mi e tragichno sled vsqko qdene se mrazq vse poveche i poveche.
Testo ne qm sladkoto izbqgvam no nikakuv rezultat..
ami kaji kakvo qde6, za da ti pomognem? vse pak :P :P :P :P :P

yellow_dress
07-06-2007, 09:04
Vednuj mi se naloji da leja v bolnicata i trqbva6e da qm samo hlqb, suhari, kartofi, biskviti, oriz i bonus - nqkoq krastavi4ka, da ne zabravqme i vodata. Az po4ti prez cqloto vreme bqh gladna i postoqnno se typ4eh i trqbva da ti kaja 4e za nqkolko dena svalih 3-4 kilograma vypreki 4e qdqh mnogo hlqb.
Na men mi se otrazi mn dobre. Ne znam oba4e pri teb kak e, dali kato qde6 testqno to nepremenno ti se natrupva tam kudeto ne iska6? : <
Ako iska6 moje da opita6 : )

ot4aqnata******
07-06-2007, 14:15
Sujalqvam 4e se polu4iha tolkova temi no neta se precaka :cry:

Po princip qm kubeti soleti i vafla testo ot sorta na sandvi4i i podobni ne qm hlqb ne qm zelen4uci qm no ne vareni,imam problem s izhvarlqneto na obrabotenata hrana ako moga taka da se izrazq silno zaintriguvana sam ot tova da si napravq klizma vupreki 4e izob6to ne sam osvedomena za podrobnostite.
Po lesno mi e da qm edno ne6to prez denq no sam gotova da se podloja na kakvoto i da e samo da znam 4e 6te ima rezultat 60 kila sam i iskam da stana 50 no za momenta i 5 da svalq i da gi zaradja 6te e pove4e ot dobre za men

07-06-2007, 14:38
Мила, вземи да си наложиш и вюобще не яж пакетирани глупости, сладко, захар и тн. Те са само глезотии. Ако държиш на бързо сваляне, може да пробваш с режима на емилова, по сайтовмете е описан, Гугъл знае всичко. С него се сваля бързо, ама и е трудно, ако си свикнала да си угаждаш.

Th3WildAng3l
07-06-2007, 17:47
Оф .. едни и същи теми пускате и нормално едни и същи отговори да се повтарят до омръзване.
Ти сега си се сетила да сваляш килограми. Наднорменото тегло или е генетично заложено и каквото и да правиш докато тялото ти все още се оформя т.е към края на пубертета ще си имаш проблема. Втория вариант е просто немърливост - ядеш и не спортуваш, докато не се видиш в огледалото и не можеш да се познаеш. И тогава ест си казваш "май съм напълняла". Да обаче нещо което си трупала толкова време не може да се махне ей така.
Аз съм от момичетата, при които проблемът е "тегло под нормата" въпреки че ям много. Сигурно и затова съветите ми няма да са много от полза - но уча биология и мога да ти кажа няои неща, които може да ти потрябват:
:arrow: Когато се храниш - на въпросните пакетирани храни има списък с продуктите - гледай да преобладават мазнините - организмът ти използва повече разграждането на въглехидрати; ако намалиш потока на въглехидрати а увеличиш този на мазнини при активен спорт въглехидратите няма да са достатъчни и организнът ти ще започне да разгражда мазнини.
:arrow: Ставаш сутрин и бягаш, но слагаш фолио на бедрата - така се изпотяваш по-бързо и ефектът от бягането е по-добър. Не си писала от кой град си - ако си от някой крайморски - бягай по пясъка на плажа - далече от водата - по-трудно е.
:arrow: Много чай

KaTinCeTy
07-06-2007, 19:17
Az bih te posuvetvala da mine6 na plodove i zelen4uci. Qj kiselo mlqko, pravi si salati. Az kogato svalqm kilogrami vinagi pravq taka i ima golqm efect v/u men. Samo,4e trqbva da ima6 silna volq i sled kato prekrati6 dietata trqbva da vnimava6 kakvo qde6 za da ne se polu4i io-io efect. Su6to taka sportuvai.

Ниго
07-06-2007, 20:33
БЪрзо и трайно са несъвместими понятия.

П.П.
ПУснал съм си Кю-то и съм на разположение.

ot4aqnata******
07-06-2007, 20:41
Ami dobre a ako qm samo zelen4uci i plodove no neograni4eno (est v nqkakva norma) 6te ima li efekt

Th3WildAng3l
07-06-2007, 20:50
Ще има, но както казах не може да отслабнеш бързо .. просто няма как да елиминираш масата, която си трупала толкова време, за толкова кратък период. Майка ми беше пробвала диетата на Д-р Емилова - действа, но трябва много голямо постоянство, а и ако гледаш другите хора около теб как ядат става много кофти - трябва ти много воля. Освен това такава диета трябва да е съобразена с организма ти - може да причини усложнения.