PDA

View Full Version : Гаджета



една от многото
07-06-2007, 07:26
Здравейте! :D Тук винаги се дават полезни съвети,та ареших и аз да разкажа моята история.Аз съм едно момиче на 17.Никога до сега не съм имала гадже. :( Не мисля,че съм грозна и камо ли дебела(167см-55кг).Уча в престижно училище и се справям отлично с уроците.Просто не разбирам какво ми е сбърканото?Не съм и някоя,която си седи по цял ден вкъщи и зубри-излизам с компания и то по-голямата част от момчета.Но не знам защо всички ме възприемат като прекрасна приятелка,но нищо повече. :-k Какво толкова ми липсва?Вярно е,че не се държа като курвите,дето флиртуват със всеки,но смятам,че всяко момиче трябва да има и достойнство все пак.Искам някое момче,което да ме обича и което и аз да обичам.Много ли е? Благодаря предварително! :)

Fr0sTyYy
07-06-2007, 07:47
хЪх ми не те познавам.. но ако искаш дай си скайп може да си чатим .. хЪх .. не разбирам кЪв ти е проблема че да не са те харесвали .. ама най-добре е да се запознаем да разбера..

Sladkata_Nansi
07-06-2007, 07:49
Mili4ka, samo moga da ti kaja-prodaljavai da se darji6 po sa6tia na4in /kakto ti kazva6-ne kato ostanalite momi4eta na tazi vazrast-kato kurci/ i ne se promeniai, samo za da si hvane6 gadje.Liubovta 6te doide to4no togava,kogato nai-malko o4akva6!I ne si misli,4e e po-dobre da si hvane6 gadje na 13-14 god,kolkoto po-kasno ,tolkova po sladka e lubovta ;)

kalpazanka
07-06-2007, 07:50
И аз бях така, спокойно. Това, че си на 17 и че не си имала гадже, не те прави човек по-ниско качество. Ще си намериш точния човек, само бъди търпелива.

Nadelina
07-06-2007, 07:55
Imam edna priatelka.. ei sq navyrshi 18 god.. I tq postoqnno se korkashe che nikoi sqkash ne q poglejda imenno s tia ochi.. i nikoi ne se vlubva v neq.. a q vyzpriemat kato priatelka.. obichat q ama kato priatelka.. (a povqrvai mi tq e syvsem skromna.. tiha..) i predi polovin godina se zapozna sluchaino v edin pich koito se vlubi v neq ujasno.. do den dneshen sa zaedno.. Otnachaloto tq ne mojeshe da povqrva che e istina i she citiram - "Az bqh Pepelqshka.. izvednaj se prevyrnah v Princesa" .. Prosto izchakai.. Ne byrzai.. Lubovta ne proshtava na nikoi...

Need_A_Girl
07-06-2007, 07:59
Mili4ka, samo moga da ti kaja-prodaljavai da se darji6 po sa6tia na4in /kakto ti kazva6-ne kato ostanalite momi4eta na tazi vazrast-kato kurci/ i ne se promeniai, samo za da si hvane6 gadje.Liubovta 6te doide to4no togava,kogato nai-malko o4akva6!I ne si misli,4e e po-dobre da si hvane6 gadje na 13-14 god,kolkoto po-kasno ,tolkova po sladka e lubovta ;)

jyji
07-06-2007, 08:02
Vsqko ne6to si ima vreme i si znae mqstoto,kakto kazva babka.Mai taka be6e :-D Ne se pritesnqvai izob6to.Budi takava kakvato si i ne si i pomislqi dori da se promenq6.
P.S.Na edna pr purvoto i gadje be6e na 21 i o6te sa zaedno ;-)

07-06-2007, 08:02
Абе какво говорите фафли на момичето.. приемат те като приятелка щото се държиш с тях като с приятели, нали? Пробвай да се държиш по-флиртуващо... но щом не искаш да ставаш 'поредното курве' (дам, не е особено приятна да гледаш насякъде прости тъпи курвета) - харесай си един и си го сваляй него - ако сваляш един не си курве ;) ъъ мн съм зле, кво сваляш, просто пускаш някой и друг флирт и той ще почне да те сваля, ако има поне леки симпатии... Ако искаш да се влюби трябва да е някъв не-бройкаджия принципно, тоест по.. сдухан с извинение, айде да го наречем нормален... супер пич дето се влюбва е рядкост, ако си намериш супер обаче... един познат едно момиче го заговори (а те с нея само се бяха запознавали преди няколко) - ефекта беше 'ама тя що ме заговаря, дали не съм й симпатичен+? Трябва да й намеря скайпа да си початим и да разбера'.

една от многото
07-06-2007, 08:20
благодаря ви много! :) Наистина ма успокоихте.Написах темата,защото сякаш всички очакват от мен точно това,пък и аз самата имам нужда от някого до себе си.

palomaaa
07-06-2007, 08:22
еми поеми нещата в твои раце,харесай си някои,пофлиртувай с него и готово

X-taZ
07-06-2007, 09:16
Ne e nujno da si kurva za da poflirtuva6 s mom4e koeto ti haresva i iska6 da ima6 ne6to s nego...... ne misli 4e vinagi p1rvata kra4ka pravqt mom4etata ,,,,daje vse po 4esto e obratnoto :}}}}}}}}}}}}}}}}} :smt008

X-taZ
07-06-2007, 09:16
Ne e nujno da si kurva za da poflirtuva6 s mom4e koeto ti haresva i iska6 da ima6 ne6to s nego...... ne misli 4e vinagi p1rvata kra4ka pravqt mom4etata ,,,,daje vse po 4esto e obratnoto :}}}}}}}}}}}}}}}}} :smt008

alkobalko
07-06-2007, 09:40
Може да не си срещнала подходящия. Не се променяй, само за да впечатлиш някое момече. Ако си харесваш някой твой приятел пофлиртувай с него, но почти незабелязано.

mimozkata
07-06-2007, 09:46
Ne se pritesnqvai-tova,4e ne si imala priqtel ne trqbva da te trevoji.Te parva ti predstoi da se zapoznavash s mn hora i da ustanovqvash kontakti s tqh.Jivota e pred teb-i ti shte si namerish nqkoi dostoen za sarceto ti

rnbbaby666
07-06-2007, 13:10
Може да не си срещнала подходящия. Не се променяй, само за да впечатлиш някое момече. Ако си харесваш някой твой приятел пофлиртувай с него, но почти незабелязано.

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА!!

една от многото
07-06-2007, 13:48
пак съм аз.Флиртувала съм с един мой приятел.Когато имах нужда от някого-например за училище-винаги звънях на него.По всякакъв начин се опитвах да му покажа,че държа именно на неговото мнение,но той продължи да обръща внимание на други момичета,но не и на мен.Знам,че не всеки ще отговаря на моите чуства,но това ме нарани.Не съм му казала нищо,защото беше глупаво да развалям нашето приятелство.И ето ме сама... Още веднъж ви благодаря за съветите :)

sasha_90
07-06-2007, 14:04
От прочетеното разбирам,че си добро и скромно момиче,което е много хубаво.Не си срещнала,този който да ти хареса затова нямаш гадже.За това не се притеснявай.Сигурна съм,че ще намериш добро момче,което да те цени и обича.Но затова се иска повечко време. O:)

Manicheto`F
07-06-2007, 14:05
Просто бъди себе си.Няма смисъл да се променяш само и само да си хванеш гадже.И любовта ще дойде при теб и може да си толкова щастлива че да ти завидят \:D/

MuJleH4eTo
07-06-2007, 14:23
Може да не си срещнала подходящия. Не се променяй, само за да впечатлиш някое момече. Ако си харесваш някой твой приятел пофлиртувай с него, но почти незабелязано.

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА!!

Да Да Да ! =D>

BAYO
07-07-2007, 06:14
...Уча в престижно училище и се справям отлично с уроците.Просто не разбирам какво ми е сбърканото?

Ся сети ли се...??? Ако не си се прочети по-надолу












Мно учиш, намали малко ! :mrgreen:

neverand
07-07-2007, 09:16
.Искам някое момче,което да ме обича и което и аз да обичам.Много ли е?
Ами не е малко...
Има време спокойно,на 17 си...голяма работа,не си прави критерий споерд други.

Sasuke
07-07-2007, 09:18
Ами незнам ама в мойте очи си като перфектното момиче :smt007

young_rich_famous
07-07-2007, 09:56
Mili4ka, samo moga da ti kaja-prodaljavai da se darji6 po sa6tia na4in /kakto ti kazva6-ne kato ostanalite momi4eta na tazi vazrast-kato kurci/ i ne se promeniai, samo za da si hvane6 gadje.Liubovta 6te doide to4no togava,kogato nai-malko o4akva6!I ne si misli,4e e po-dobre da si hvane6 gadje na 13-14 god,kolkoto po-kasno ,tolkova po sladka e lubovta ;)

Браво за изказването =D>

07-07-2007, 10:01
Не се променяй заради никого. Вярвай в себе си. В най-неочаквания момент ще срещнеш любовта. Повярвай - личен опит. :wink: