PDA

View Full Version : Как Разбрахте че му е дошло времето?



BliZzZarD
07-06-2007, 07:54
Здравейте на всички! Тик искам да пусна тема и да попитам как разбрахте че е време да правите секс и как точко се предразположихте...Ако някой смята че може да сподели как точно е станало, нека да пише! Мерси предварително и моляви БЕЗ ТАПИ ИЗЦЕПКИ !!! :smt011

mimozkata
07-06-2007, 07:56
Ami da ti kaja to si idva ot samo sebe si i sami useshtate 4e ste gotovi za tova.A za predrazpolojenieto trqbva predi vsichko da si mn spokoina

palomaaa
07-06-2007, 07:57
emi kak to4no primerno,sedite si s priqtelq ti y tqx i se celuvate i dokosvate i na teb ti stava tolkova priqtno i xubavo ,4e se razgore6tqva6 o6te pove4e zapo4va6 da go jelae6 i...BYM.....gotovo...(ne6to takova)

07-06-2007, 08:07
Явно трябва да поточня малко... :lol: Парво аз сам момче и сам на 15 год, сас приятелката ми ходим от месец и половина (тя е на 17, но каза че това не и пречи по простата причина че никои неможе да познае че сам на 15) И така... постоянно целувки,преградки, опипване,понякога даже виждам как и е кеф когато я докосвам и тн... но винаги сме в някоя дискотека или наван и някакси ми е неудобно да и кажа "Готова ли си ... ?" Дайте и ваши мнения, и как точно го направихте... (Да оточня, неискам да и намеквам нещо от рода "Айди ма НАДАРВИХ СЕ!" Аз не сам от момчетата който искат само секс и нищо друго! Но се пак тя е на 17 и макарче и тя е детствена мисля че май и е време...

krem4et0
07-06-2007, 08:08
Аз просто знаех, че е той! Още щом го видях за първи път знаех, че е той. А защо го направих-някак си му беше дошло времето-година и половина връзка, ние почти на по 21............не си стана спонтанно, ама пак беше хубаво!

07-06-2007, 08:11
по4нах да полу4авам ерекция, окосмих се по тялото и по слабините,
по4нах да полу4авам спонтанна еякулация нощем..

жените предполагам разбират като полу4ат менструация.

Barbie
07-06-2007, 08:13
Ами вече бях влюбена... Още от преди да сме заедно смятах, че ако до този момент съм срещнала човек, когото бих допуснала толкова близо до себе си, то това е той. И след като тръгнахме вече бях достатъчно сигурна, че няма да ме нарани (или поне се надявах), чувствах се готова...и след 2-3 неуспешни опита го направихме.

Nadelina
07-06-2007, 08:14
Vlubih se.. A kogato si vluben jelanieto e unikalno silno.. Bqh na 17 i se pochuvstvah gotova da go napravq..

krem4et0
07-06-2007, 08:14
Аз получих менструация на 11. А правих секс почти 10 години по-късно. Това изобщо не е признак!!!!
Мой човек, прегръщайте се, поопипвай я, целувай я...............ако не се дърпа-действай и по-смело!

nata6ka
07-06-2007, 08:22
i az da kaja ne6to koeto mn malko se spomenava i nikoi ne misli za nego badi sigyren 4e nqma da stane ot parviq pat :| kolkoto i da ste vlubeni :wink: .yspeh

BeBeToY
07-06-2007, 08:23
Ми ние сме заедно време от доста време,и още от началото знаех че искам да е с него,просто го усетих!Никога не сме говорили на тази тема,дали сам или не съм готова,просто един ден от целувки и прегръдки се стигна до повече и аз не го спряхрзащото бях сигурна че го искам.Не стана на от първия път но пак беше незабравимо!Дори писах във форума за проблема и същата вечер го направихме без никакви проблеми.За това ако мацката ти не се дърпа продължавай по смело,но иначе не я юркай. :wink: