PDA

View Full Version : Moderated:Искам да скъсаме!



PePeLq6kA_14
07-06-2007, 08:58
Zna4i iskam da vi pomolq za syvet.Az si imam priqtel no iskam da skysame.No mi e adski kofti za6toto znam 4e 6te mu stane gadno i pak az 6te izlqza vinovnata i 6te mi stane o6te po kofti.Kajete mi kakvo da pravq.Kak da mu kaja 4e ne iskam pove4e da sme zaedno ?
HELP!!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

flowerlina
07-06-2007, 09:03
Няма начин да му го кажеш,така че да не го нараниш,да не го заболи и после ти да се чувстваш виновна.Ако си сигурна че не искаш да си с него отиваш и му го казваш,няма друг начин.

07-06-2007, 09:06
хъм.. ти нормална ли си.. ? За какво ще си виновна... че е не го обичаш? Това си зависи от него, не от теб.. много се дразня на нерешителни момичета (почти можеше да кажа 'всички момичета' XD)... като искаш да скъсате - направи го - казваш му, той отговаря, ти отговоряш и така докато скъсате... съвет - не му плачи щото е гадно, а ако ти късаш с него ще е и жалко и гадно и тъпо и каквото се сетиш отрицателно. Казваш му, че не го чувстваш така (хаха, стандартно моделче, а? :)) че мислиш, че трябва да се разделите, защото ако продължите да ходите той ще се привърже още повече и ще му е по-гадно (много си хуманна, нали :)?) и така.. като му кажеш - искам да скъсаме - той няма избор. Може да вкараш 'ма аз искам да си останем приятели' от учтивост, не вярвам да се съгласи, нз...

palomaaa
07-06-2007, 09:09
emi kaji my,4e naistina mnogo9 si go obi4ala,no s te4enie na vremeto 4yvstvata ti sa se izparili i kolkoto i da ne ti se iska,taka e stanalo,vse pak 4ovek ne obi4a s razuma a sas sarceto...

X-taZ
07-06-2007, 09:11
:} razdelite vinagi sa spr kofti.... prosto mu priznai tova e ..... pogledni go s uvajenie ! toi 6te te razbere.... ili moje bi NE :-k :-k

koalka
07-06-2007, 18:19
Сигурно ще му стане гадно и това е нормално.Но все пак не може да си с човек, който не обичаш и да се измъчваш.Просто така ще е най-добре и за двамата.

djuki
07-06-2007, 18:50
Ами няма как да го направиш без да го заболи просто няма как . Ами вижте се като съдиш по дръпната от него не го целуваш и просто му кажи истината че много ти харесва и си го обичаш обаче може би само като приятел или можеш да му кажеш , че нещатата не вървят както ти се иска и най - добре и за двамата е да се разделите !

rosu
07-06-2007, 18:54
Няма начин, по който да не ти се разсърди.Просто му го кажи, пък да става каквото ще [-(

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-06-2007, 20:10
след като ти искаш... и ти е кофти от това че си с него .. какво ти пука .. казваш му че ако ти е гадно без него ще му звъннеш да се съберете и така :)

vandalz
07-06-2007, 20:23
ти какво си винова за това,че не искаш да си с него,просто му го обясни като нормален човек и ако е пич ще те разбере,вярно гадно сигурно ще е,но няма как...няма какво да се измъчваш....

TreeHill
07-06-2007, 21:35
....geiska rabota

BAYO
07-07-2007, 06:00
....geiska rabota

Напрао уля кофата тая ... мда прав си, тя щяла отново да е виновната... е кой МААААААААААААА да е виновния !?!?!?

"""
07-07-2007, 07:26
Zna4i iskam da vi pomolq za syvet.Az si imam priqtel no iskam da skysame.No mi e adski kofti za6toto znam 4e 6te mu stane gadno i pak az 6te izlqza vinovnata i 6te mi stane o6te po kofti.Kajete mi kakvo da pravq.Kak da mu kaja 4e ne iskam pove4e da sme zaedno ?
HELP!!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
S usta!