PDA

View Full Version : Запознанствата в чата...



{}Sladkata{}
07-06-2007, 09:46
Представете си че се запознавате в чата с момче което е адски мило,добро,умно,романтично и всичко положително което се сетите.Накрая идва момента за срещата и всичко това излиза лъжа.Кокво ще направите?Това се случи с мен.Аз отрязах момчето.Нз дали съм постъпила правилно за това кажете си мнението.Вие какво бихте направили на мое място или изобщо как бихте постъпили???

mimozkata
07-06-2007, 09:52
Az ne obrashtam vnimanie na mom4etata v 4ata koito ne poznavam.V neta vsichki sa mili i prekrasni.....zashtoto iskat da te zaribqt.Pishi si samo s takiva koito poznavash

Just_say_no
07-06-2007, 09:54
Никога не се доверявай напълно на непознати по чата (дори и наживо). Никога не можиш да си сигурна за какво точно става въпрос.От другата страна на мрежата може да е всеки !!!

Добре си направила, че си го разкарала! Момчета, които лъжат не залсужават вниманието ти.

alkobalko
07-06-2007, 09:56
Бих постъпила като теб. Ти си харесала човека, за когото се е представял, а всичко е било лъжа. Моят съвет е да не се предоверяваш на думите в чата.

flowerlina
07-06-2007, 09:58
Аз със моето момче се запознах в чата и след като се видяхме установихме,че никой за нищо не е излъгал другия.Харесахме се и се взехме.Отплеснах се :arrow: към темата:ако наяве се е оказал груб,агресивен,сноб,еснаф и т.н. естествено е че ще го зарежа.Но има и друга вероятност,тъй като ви е 1вата среща,той толкова да те е харесал,че да го е било страх да не би да не го харесаш/ако примерно е прекалено мил и т.н./и да е решил да се държи като такъв,какъвто не е,с надеждата така да те впечатли.По-добре се вижте още няколко пъти,наблюдавай поведението му и едва тогава отсъди дали не ти харесва.

Успех!Пиши после,за да знаем развръзката.

07-06-2007, 09:59
Ами как стана така, че изведнъж е такъв, а после не е?? :?

krisi_pisi
07-06-2007, 10:01
Представете си че се запознавате в чата с момче което е адски мило,добро,умно,романтично и всичко положително което се сетите.Накрая идва момента за срещата и всичко това излиза лъжа.Кокво ще направите?Това се случи с мен.Аз отрязах момчето.Нз дали съм постъпила правилно за това кажете си мнението.Вие какво бихте направили на мое място или изобщо как бихте постъпили???


Mnogo hubavo si postypila!! Ne si dopusnala moqta greshka...pisah si s edno momche 1 godina i polovina i posle toi poiska da se sreshnem.E i az iskah beshe mi mn interesno koi stoi ot drugata strana.....Bqh si igradila dosta hubava predstava za nego obache kato go vidqh kak vyrvi , govori , dyrji se bojee.....potynah v dyn zemq zashtoto az bqh s nego i posle stoqh 2 chasa s nego UJASSSSS!! e razbira se sledvashtiq pyt kogato iskash da se sreshtem mu otkazah i poveche ne sym si pisala s nego :) .......{}Sladkata{} bravo ;] Postypkata ti e bila super ne syjalqvai ;] ne si ispusnala nishto :) daje si spechelila ;)

Nikoga ne priemai na chat sreshti!!!

krisi_pisi
07-06-2007, 10:07
Ами как стана така, че изведнъж е такъв, а после не е?? :?

zaribqvka mila! vsichki sa taka gledat kak da se haresat na drugite malko po naivnite momi4eta....izpolzvat chata zashtoto sa tvyrde zle za da gi haresa nqkoi v realnosta..q se zamisli nqkoi gotin pi4 shte si tyrsi gadje v chata?! DA BE! samo tva shte pravi...gledat da se haresat i posle nqma otyrvane ot tqh v povecheto sluchai

mechtaq_za_teb
07-06-2007, 10:07
Neznam kak bih postypila,tyi kato ne si urejdam sre6ti s nepoznati ot 4ata :-D I vse pak nqma nishto o4udvashto v tova.Poznavala si go samo ot 4ata.Ne mojesh da opoznaesh 4oveka virtualno.Nikoga nqma da si sigurna dali ne te lyje za neshto.Drugo si e da razgovarqte o4i v o4i i taka da se opoznavate.

HiM_AnGeL
07-06-2007, 10:24
щом те е лъгал не си заслужава значи може да те излъже и за по сериозни неща ...

krem4et0
07-06-2007, 10:34
Не 1 съм орязала. ама моя нищо не ме излъга. Даже пропусна да отбележи колко е мил, нежен и добър.

SpOrTs_GiRl
07-06-2007, 11:02
Бих го отрязала.. :|

Polin4eto
07-06-2007, 11:22
Че то в чата кой ли не се преструва? Искат само да те омотат и да луднеш по тях - поне повечето. Има и свестни, но са като падащи звезди - я ги видиш, я не. Не се доверявай, ако нещата опрат до среща - отказвай. В най-добрия случай истината драстично се различава от образа който познаваш ти.
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472

07-06-2007, 12:50
V 4ata vsi4ki sa mnogo mili i dobri no ne vinagi e sa6toto v realnosta i az sam q pravila tazi gre6ka za koeto adski sajalqvam 6toto posle osven 4e nqma6e ni6ty ob6to s tova za koeto se predstavq6e ami i stana adski dosaden kakto i da e uspqh da go otreja taka4e ne sajalqvai mom4etata sa takiva ....lajat samo i samo da uspeqt da te zaribqt a vednaj varje6 li se na nqkoq podobna laja 6te sajalqva6 o6te pove4e taka4e ne se trevoji dobre si napravila kato si go razkarala po dobre si haresai nqkoi koito poznava6 realno a ne ot 4ata :)

rnbbaby666
07-06-2007, 12:59
мм..честно казано и аз бих постъпила така! но не съм съгласна че всички в чата не са мили и т.н. ..аз се запознах с адски много хора и всичките са си такива каквито са и в реалния свят..запознах се с един - в чата беше малко скучен ,но на живо е много готин пич..можеш постоянно да говориш с него по кви ли не въпроси..така че не всички са некви гадняри ..

Maiden`Fenka
07-06-2007, 15:10
Добре си направила че си го разкарала и аз бих направила същото

radito
07-06-2007, 16:04
Еми щом те е излъгал много ясно, че ще го отрежеш. Абе кво се занимавате с такива от чата. Толкова ли няма мъже около вас :roll:

Nikolov
07-06-2007, 16:08
Представете си че се запознавате в чата с момче което е адски мило,добро,умно,романтично и всичко положително което се сетите.Накрая идва момента за срещата и всичко това излиза лъжа.Кокво ще направите?Това се случи с мен.Аз отрязах момчето.Нз дали съм постъпила правилно за това кажете си мнението.Вие какво бихте направили на мое място или изобщо как бихте постъпили???
No COMMENT купон да има и тва е
http://www.lautahools.org/forum/images/smiles/disco.gif

*Fairy-Tale*
07-06-2007, 16:53
Tezi sreshti za glupavo neshto ... v chata vsichko e razlichno i vseki moje da izlyje.Ne trqbva da se doverqsh tolkova lesno .... Predstavi si da e bil nekyv idiot koito samo tova chaka nqkoe sladko mace da mu vyrje i posle stavat loshi neshta.

koalka
07-06-2007, 18:08
Естествено, че бих го отрязала, ако ме е излъгал и разбера, че не е за това, за което се представя.Много често се лъже в чата, факт.

MaRiNkA_16
07-06-2007, 18:55
ami nz.nemoga da budq obektivna.s moq priqtel se zapoznahme v 4ata i mina cqla godina dolu gore dokato se opoznaem i sre6nem,no vse pak ti si re6ava6

rosu
07-06-2007, 18:57
Бих постъпила точно като теб.

Mo6no3
07-06-2007, 19:09
Правилно си постъпила.


Това, обаче, не значи че не трябва да се виждаш с хора от чата. Образа винаги е различен. Човек в чата винаги показва само хубавите си страни и се прави на такъв, какъвто иска да бъде, а не такъв, каквто е. Но това не значи човекът няма да е як.

vassilKo
07-06-2007, 19:11
Аз изобщо вече не се запознавам с хора от чата и ми е по-добре.

Manenkoto
07-06-2007, 19:15
Добре си направила че си го зарязала се пак те е излъгал! А никой не обича да го лъжат :smt018 :smt018 :smt018

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-06-2007, 20:18
i az bih postupila taka :) .. po princip mrazq 4atovete i priqtelkite mi nikoga ne mi se obqsnqvat po 4ata.. a nai dobriq mi fr .. go nau4ih da ne go pravi :lol: ina4e samo s poznati si 4atq.. kfo e tfa.. sqkvi gi ima tam :smt011

TreeHill
07-06-2007, 21:32
basi i prostiq 4at ... razvalq ni kato hora ....

BAYO
07-07-2007, 06:02
Аз изобщо вече не се запознавам с хора от чата и ми е по-добре.

Ти луд/а ли си !?!? Найш колко чатърки съм дупнал ...