PDA

View Full Version : Moderated:Нужно ли е да правим секс?



SlAdUrChEtO_stz
07-06-2007, 09:55
zdraveite na vsi4ki,znam 4e mn pati e zasqgana tazi tema,no az prosto iskam savet.s priqtelq mi hodim ot 8 meseca,no vse o6te ne sma spala s nego(o6te ne sam go pravila,toi znae tova).ve4e nqkolko pati me e pital koga 6te go pravim ,no az vse mu otkazvam.na 19 sam.mislq 4e toi me obi4a,za6toto ako be6e samo zaradi sexa dosega da me e ostavil,no ne moje li d ame ostavi kogato si dodie vremeto vsi4ko prosto 6te stane,nujno li e da me pritiska i da mi kazva 4e ne sme v detskata gradina, a sme na 19 god(toi go e pravil)???

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

mimozkata
07-06-2007, 09:59
Eeeee hora ne razbrahte li 4e za da se pravi sex trqbva da se pochuvstvash gotova-ti tr da go poiskash

alkobalko
07-06-2007, 10:07
По принцип сексът е едно нормално продължение на любовта. Но той се прави, само когато и двамата сте готови и го желаете. Ако ти все още не се чувстваш сигурна, не го прави. Ако той наистина те обича ще приеме решението ти и няма да те притиска.

krem4et0
07-06-2007, 10:15
Това, че ходите от известно време нищо не значи! ние ходихме 18 месеца преди да го направим и бяхме на по 21. сега ние и двамата не го бяхме правили преди това. А той е правил секс. От опит знам, че ако не си правил се държи лесно. Ако обаче си правил-повече от 10 дни е мъка. За това..........

ThePainIsReaL
07-06-2007, 10:21
Може би това трябва да го обсъдиш с него. Ние няма как да ти помогнем, само някой може да се опита да ти наложи своето мнение и виждане. Вие сте заедно 8 месеца, не трябва да има бариери в общуването ви.

thefreak
07-06-2007, 11:10
zdraveite na vsi4ki,znam 4e mn pati e zasqgana tazi tema,no az prosto iskam savet.s priqtelq mi hodim ot 8 meseca,no vse o6te ne sma spala s nego(o6te ne sam go pravila,toi znae tova).ve4e nqkolko pati me e pital koga 6te go pravim ,no az vse mu ......
Е пусни му е... какво толкова ?

shadow4e
07-06-2007, 11:19
Човекът е доста търпелив, щом те е чакал 8 месеца, а преди това е практикувал и сте на 19! Наиситна има чувства към теб, но явно ти нямаш след като не можеш да му се отдадеш... И аз правих секс осем месеца след началото на връзката ни, но ако зависеше от мен щеше да е поне 1-2 месеца по-рано, а и бяхме на 16- и той беше девствен, което е от голямо значение. Примерно както е било при Кремчето, момчето и без това не е знаело какво е усещането. Но ти щом се дърпаш още, явно нямаш чувства към него и не му вярваш достатъчно. Не го правете още, изчакай да се почувстваш готова, въпреки че не знам кога би станало това. За 8 месеца би трябвало да са паднали бариерите м/у вас...

Made_of_Pain
07-06-2007, 15:38
Уххх... защо просто не си поговорите и не му го кажеш на него... ако те разбере- прекрасно... ако не.. всеки сам си вади изводите.

П.П. Чест ти прави, че не си се хвърлила на първия срещнат, а още чакаш да станеш готова. Язък само, ако приятелят ти ти втълпи чувство за вина.


П.П.2. Отдаването .. не е свързано с чувства, а само и единствено с психична нагласа. Ако тя все още няма такава, това по никакъв начин не значи, че не го обича или че няма чувства!

07-06-2007, 17:34
zdraveite na vsi4ki,znam 4e mn pati e zasqgana tazi tema,no az prosto iskam savet.s priqtelq mi hodim ot 8 meseca,no vse o6te ne sma spala s nego(o6te ne sam go pravila,toi znae tova).ve4e nqkolko pati me e pital koga 6te go pravim ,no az vse mu otkazvam.na 19 sam.mislq 4e toi me obi4a,za6toto ako be6e samo zaradi sexa dosega da me e ostavil,no ne moje li d ame ostavi kogato si dodie vremeto vsi4ko prosto 6te stane,nujno li e da me pritiska i da mi kazva 4e ne sme v detskata gradina, a sme na 19 god(toi go e pravil)???

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
тоя твоя или наистина много те оби4а, или е пълен нещастник, дето друга не може да си намери... 8 месеца!!!!
бих 4акал най много 8 дни :smt006
(слава Богу, Любовта на Живота ми ми се нахвърли да ми прави свирка още на втората среща и се из4укахме на 7-мия ден... заедно сме ве4е 8 години :idea: )

aszi
07-06-2007, 21:44
e sa 4akai da se pensionira6 ne 6to da barza6 na 19 si kfoo 4aka6

ShaKrS
07-06-2007, 21:47
ми направете го кво му мислиш :-k

jjjjjj6363
07-06-2007, 22:17
trqbvashe da go zarejish zaredi tova s detskata gradina toi kvo golqm mush li e ve4e shtom sme pravili sex zna4i sme golemi hora predpoalgam 4e tpoi e po malak ot tebe shtoto tova e mislene na nqkoi 14-15 godishen

ProstoAz
07-07-2007, 07:08
После да не ревеш, че ти е изневерил!

В един момент ще му писне от чикии и ще си го потърси другаде...внимавай...

07-07-2007, 09:15
Това, че ходите от известно време нищо не значи! ние ходихме 18 месеца преди да го направим и бяхме на по 21. сега ние и двамата не го бяхме правили преди това. А той е правил секс. От опит знам, че ако не си правил се държи лесно. Ако обаче си правил-повече от 10 дни е мъка. За това..........

оф, няма тема, в която да не си го казала.. верно, че трябва да се гордееш с тва, няма лошо, ама прекаляваш.. едва ли има човек, който да посещава форума и да не знае кога и как си го направила с девствения ти приятел еди колко си месеца преди да навършите 21 :-s

krem4et0
07-07-2007, 10:34
Като не ви харесва и ви дразни-не четете. По-лесно от това няма просто!

`Death`Whore``
07-07-2007, 10:51
Сексът върви ръка за ръка с любовта. Дори и да няма вкарване на пенис във вагина, пак има секс - страстни целувки, петинг...ако една двойка не прави това, за каква любов става въпрос?

Друг е въпросът, че сексът се прави с желание. Ти явно нямаш такова. А щом е така, замисли се - защо си с него?

mimozkata
07-07-2007, 10:55
Сексът върви ръка за ръка с любовта. Дори и да няма вкарване на пенис във вагина, пак има секс - страстни целувки, петинг...ако една двойка не прави това, за каква любов става въпрос?

Друг е въпросът, че сексът се прави с желание. Ти явно нямаш такова. А щом е така, замисли се - защо си с него? Ti da ne mislish 4e sexa e grabnaka na edna vrazka?

`Death`Whore``
07-07-2007, 10:58
Сексът е много важно нещо за съществуването на всеки човек. Важен е буквално колкото въздуха, водата и храната. Не е най-важен, но е важен колкото куп неща в една връзка.

mimozkata
07-07-2007, 11:00
Сексът е много важно нещо за съществуването на всеки човек. Важен е буквално колкото въздуха, водата и храната. Не е най-важен, но е важен колкото куп неща в една връзка. Ti taka beshe napisal 4e edva li ne shtom ne pravi sex ne i tr priqtel.Da si imash fr ne zna4i 4e tr damo da se 4ukate

`Death`Whore``
07-07-2007, 11:02
Първо се научи да не се изказваш като малките деца - 'fr', а после говори за връзки. Разбира се, че гаджето не е само за чукане, но това е важно нещо. И съм жена.

mimozkata
07-07-2007, 11:05
Първо се научи да не се изказваш като малките деца - 'fr', а после говори за връзки. Разбира се, че гаджето не е само за чукане, но това е важно нещо. И съм жена. Kak shte pisha az si reshavam.A ti shtom mislish 4e sexa ti e nujen kato vazduh i voda ne mi se misli shto za chovek si i po kolko pati go pravish...

`Death`Whore``
07-07-2007, 11:07
Не го мисля, всъщност това ми го е казвал лекар. Какъв човек съм? Всъщност съм чувствен човек. Но точно това ме прави толкова сексуална.

mimozkata
07-07-2007, 11:10
Не го мисля, всъщност това ми го е казвал лекар. Какъв човек съм? Всъщност съм чувствен човек. Но точно това ме прави толкова сексуална. Dobre kakvoto iskash si pravi vse pak vseki e razlichen i ima pravo na izbor...shtom si izbrala da pravish sex za da ne umresh tvoi problem.

`Death`Whore``
07-07-2007, 11:25
Осъзнаваш ли колко се излагаш с това си мнение? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

mimozkata
07-07-2007, 11:29
Осъзнаваш ли колко се излагаш с това си мнение? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ako ti trqbva sex kakto vazduha tova zna4i 4e trqbva da ne stavash ot legloto ne mislish li?I ne me obijdai

Lapito
07-07-2007, 12:09
1-Da si siguren v tova dali naistina go iska6
2-DA si siguren 4e to4no tova e 4oveka s koito trqbva da zapo4ne6
3-I dvamata da go iskate
4-Da znaete posledicite ako ne6tata se obarkat
5-Da znaete na4inite za predpazvane
6-Da si izberete podhodq6to mqsto ako ve4e ste re6ili 4e ste gotovi
7-Da se prigotvi6 dobre za taq ve4er
8-Da znae6 4e nqma kato doide momenta da se upla6i6 i izbqga6
9-Da ne se nadqva6 mn i nakraq da se razo4arova6
10-Badi sebe si i misli predi vsqko edno ne6to da napravi6
Tova e ot men dano ti pomogne!Nablqgam na to4ka 1,2 i 3 :!: I nqma zna4enie vazrasta!Uspeh!

07-07-2007, 12:20
хехе.. страшна тема.. Mimozka ли каква беше.. цепи мрака.. ами в интерес на истината секс-а е доста важно нещо.. и определено действа.. релаксиращо... после си щастлив.. и т.н. ;о))) без секс една връзка е низ от караници.. ;о))) пък и от секс-а се отслабва.. а за мацката на 19... така като го мислиш никога няма да го направиш.. остави се на течението.. отпусни се.. мисли само за това,колко се радваш,че си с човека,с който си.. ;о) Примерно аз със сегашния си приятел се запознах,на др. ден тръгнахме и след 2 дни правихме секс.. и сега вече мина адски мн време и сме си заедно и всичко е прекрасно.. така че няма значение дали ще чакаш ден,два.. месец година или 18 месеца ::: ;о)

`Death`Whore``
07-07-2007, 12:29
Не те обиждам, казвам истината. Продължавай да живееш в свят без физически нужди...продължавай да "обичаш", без да си физически близка с обекта на чувствата си. Прекалено много приказки си чела. Но е глупаво да приемаш думите ми по толкова буквален начин, без да се замислиш дори за секунда над тях.

SlAdUrChEtO_stz
07-07-2007, 12:40
blagodarq na vsi4i,moje da ste sigurni 4e naistina mi pomognahte,vseki s mnenieto si me nakara da pomislq varhu ne6tata.....

mimozkata
07-07-2007, 13:12
Не те обиждам, казвам истината. Продължавай да живееш в свят без физически нужди...продължавай да "обичаш", без да си физически близка с обекта на чувствата си. Прекалено много приказки си чела. Но е глупаво да приемаш думите ми по толкова буквален начин, без да се замислиш дори за секунда над тях. Mn dobre razbiram kakto se opitavsh da kajesh.Zashtoto ednoto ne moje bez drugoto

special_girl_SS
07-07-2007, 13:31
Такааа в тази тема се натъкнах на един много забавен спор


shtom si izbrala da pravish sex za da ne umresh tvoi problem.

:smt005 :smt005 :smt005
Очевидно mimozkata има доста интересни възгледи :smt005 Нооо както и да е да се върна на темата.
Моето мнение е че любовта и секса са тясно свързани по между си, а пък да не си готова за секс на 19 години :-k В този смисъл гаджето ти наистина има основание да иска да спи с теб (не сте малки все пак, а и след 8 месечна връзка...) Аз лично не знам какъв съвет да ти дам... цялата тази ситуация ми се струва много странна! Замисли се обаче до кога ще чакаш...

mimozkata
07-07-2007, 13:39
Такааа в тази тема се натъкнах на един много забавен спор


shtom si izbrala da pravish sex za da ne umresh tvoi problem.

:smt005 :smt005 :smt005
Очевидно mimozkata има доста интересни възгледи :smt005 Нооо O4evidno me razbrahte pogreshno.Nqmah predvid 4e ne tr da se pravi sex...mn qsno 4e tr da se pravi.Iskah da kaja 4e tova koeto trqbva da krepi edna vrazka ne e samo sexa a chuvstvata Tova e.

krem4et0
07-07-2007, 15:55
blagodarq na vsi4i,moje da ste sigurni 4e naistina mi pomognahte,vseki s mnenieto si me nakara da pomislq varhu ne6tata.....
С това мнение считам темата за приключена!