PDA

View Full Version : RaZdeLqT sE ;(



A_JoLiE
07-06-2007, 10:06
Molq vi pro4etete i spe6no mi daite savet ot4aqna sum !!!

Mai tazi tema ne e za tuk, no vse pak da popitam, zna4i moqt ba6ta si ima priqtelka s koqto sa zaedno 7 godini. :) Az mn q obi4am i q uvajavam. Vinagi kogato imam nujda ot ne6to tq e nasre6ta. :| Kogato imam nujda ot savet za liubov, priqteli, drehi, abe si4ko. Mn e umna s dve vis6i, 4istnica a i mn krasiva. Abe jenata 4udo. A tati e nekaf mn smotan
:smt009 . Tq mu se skara 4e ne stava ot kompa i igrae karti po cql den(v smisal ba4ka si ama prez svobodnoto vreme samo karti ... blq) i mu kaza aide da izlezem vsi4ki nqkade a toi i se razsardi 6toto mu kazahme 4e 4ak se e pristrastil kum kompa :cry: i toi otka4i i i se razvika i se razdelqt i e 4udq kfo da napravq .... Tq 1-vo na men se obadi, no me pomoli da ne kazvam ni6to na tatko i se 4udq sq ... mn iskam da sa zaedno. Molq vi HELP. Nikoga ne sam se nujdaela tolkova da mi pomognat :smt010 :smt010 :smt010

mechtaq_za_teb
07-06-2007, 10:12
Spokoino.Moje da e prosto karanica i vsichko da otmine.
Moq savet e da pogovorish s bashta si i da mu obqsnish,4e iska6 da prekarvate pove4e vreme zaedno.A zatova 4e se razdelqt s priqtelkata mu neznam kakvo mojesh da napravish.Ako dvamata veche ne iskat da sa zaedno i ne izpitvat 4uvstva edin kym drug...ili pone ediniq ne izpitva nqma kakvo da napravish.

07-06-2007, 10:12
Ами опитай да поговориш с баща си, да не се пали толкова лесно, че просто на момента се е вбесил и че не бива да върши глупости.Успех :wink:

A_JoLiE
07-06-2007, 10:16
Ami da ama su6to te mn se obi4at ama stra6no mnogo, a az super mn stradam zaradi tva. Moje da e momentno sastoqnie no nikoga za 7 godini ne sa se karali tolkova ...

mechtaq_za_teb
07-06-2007, 10:33
Ami da ama su6to te mn se obi4at ama stra6no mnogo, a az super mn stradam zaradi tva. Moje da e momentno sastoqnie no nikoga za 7 godini ne sa se karali tolkova ...Sled kato se obi4at edva li shte se razdelqt.Prosto karanica.7 godini ne sa malko :)

mon4eto
07-06-2007, 10:44
Mi nie trudno mojem da ti pomognem,no tova koeto moje6 da napravi6 e da se primiri6,za6toto ako sa re6ili naistina da se razdelqt ti trudno 6te gi spre6 :-k

cherinka
07-06-2007, 10:50
Да се надяваме, че е моментно състояние, смисъл, някъв мижитурест спор, макар, че наистина е вбесяващо да си на компютъра и някой да ти каже, че си се пристрастил към него.
Но нека погледнем от друга гледна точка - едва ли баща ти играе по 3 часа карти.. защото като ги нареди 5 пъти и ти омръзва после.
От колко време баща ти се е 'пристрастил' към картите?
Спокойно, ще му мине.
И понякога детето в една връзка играе огромна роля. Ти от твоя страна опитай се да поговориш с него. Разкажи му колко ти е приятно с 'жена' му, колко много значи за теб, но също не забравяй да споменеш, че и баща ти значи много за теб. Разкажи му всичко, което ти харесва във връзката им (Смисъл, накарай го да преосмисли всичко, което приятелката му дава ....)

А, иначе, тя ти се е обадила и ти е казала, че мисли да го зарязва ли???? Защото тва последното не го разбрах добре.

{sweet4e}
07-06-2007, 10:52
Нищо че не са се карали за 7 години толкова.Инаги има първи път на нещо и сега това е първият скандал.Щом се обичат колкото твърдиш Ше се съберат.Но най-доброто нещо което можеш да направиш в такава ситуация е да говориш.Обясни за своята привързаност към нея колко мн я обичаш и така.Баща ти може да се разбере.Спокойно всичко ще се оправи :D

Just_say_no
07-06-2007, 11:06
Знам, че много я обичаш, но... все пак това си е тяхна работа.Няма с какво да помогнеш.Ако можеш да поговориш с баща си и да го обедиш да не прави нищо пребързано - ще е супер, но все пак не забравяй и това, че чувствата му към тази жена може да са отслабнали. Той също има право да избор. Нали ?!?

Надявам се, че всичко ще се оправи ! Късмет!

SpOrTs_GiRl
07-06-2007, 11:10
Ами опитай да поговориш с баща си, да не се пали толкова лесно, че просто на момента се е вбесил и че не бива да върши глупости.Успех :wink:
;)