PDA

View Full Version : Какво да правя?!



krisi_pisi
07-06-2007, 11:44
Тренирам от 7 години вече бадминтон,но сега ще се местим в Варна и трениора каза,че няма да ми прекрати договора и ако искам да продължавам да тренирам трябва му платят за мен и тогава ще играя в чужди отбори....Разбира се сърди ми се ,че го напускам просто си нямате напредстава как се държи с мен откакто разбра ,че няма да съм в отбора..
Та въпросът ми е има ли друг начин да се запиша в друг клуб без да му платят на тоя ГЛУПАК и ако има какъв е той?!
И ако има някой в форума от Варна и ми каже някой друг клуб в Варна ще съм му много благодарна!
Или мислите ли ,че е по отдачно да се откажа от бадминтона?! :cry:

find_m3
07-06-2007, 13:12
Какво по-точно иска да му платиш?За да се махнеш от отбора му? :smt005 това е върха на нахалството.Просто спираш да ходиш при тоя събираш си багажа и си заминаваш за варна,там си се аписваш в друг отбор и готово!Данеби да дойде да ти се кара :lol: .А за каква сума говорим?

quench
07-06-2007, 13:14
зависи от клаузите в самият договор
прати ми на мейла едно копие, ще ти отговоря възможно най-бързо
quench@abv.bg

HopeLesss
07-06-2007, 14:17
Какво по-точно иска да му платиш?За да се махнеш от отбора му? :smt005 това е върха на нахалството.Просто спираш да ходиш при тоя събираш си багажа и си заминаваш за варна,там си се аписваш в друг отбор и готово!Данеби да дойде да ти се кара :lol: .А за каква сума говорим?

Ако е подписала договор с него няма как да се махне и да отиде в друг отбор. Ако е същото като футболистите, следователно има право само на една картотека и ако иска да отиде в друг отбор, или трябва да си купи правата, или новият отбор да ги купи от стария.

krisi_pisi
07-06-2007, 20:55
Имам членска карта и ако не ми я даде немога да участвам на републикански ,областни,бълкански,зоналн и изобщо сякакви състезания само на училищни :cry: и за да играя на другите състезания на него трябва да му платят определена сума и чак тогава аз ще ходя пак на състезания...ако нямах договор можех да участвам на състезания след 1 година ,но имам...
Абе добра сам горе долу ,но не съм много сигурна,че някой ще се навие да плати за мен :? а аз много искам :smt010
Ужасно гадно се получи ,но немога да направя нищо