PDA

View Full Version : Не е както преди :(



mackata_vd
07-06-2007, 11:58
Здравейте! :smt006 Преди месец се хванах пак с момчето, което най-много обичам. Той сам дойде при мен и аз не го отблъснах. Първия път ходихме 4месеца и половина и той реши да скъсаме. Сега когато отново ме потърси аз го питах защо го прави. И той ми отговори, че си има причини, и че му задавам глупави въпроси. От разоговора който водехме, аз разбрах, че още ме харесва. Не съм го виждала почти от месец, защото той имаше стаж и нямахме време. Сега той е на екскурзия извън БГ. Звъни на приятелите му, а на мен не. Не се държи както преди с мен. Преди беше много добър, постоянно ми звънеше, пишеше ми, наричаше ме "мацко, миличко, любов моя, котенце" и т.н Искам да бъде както преди. Един ден го питах: "Мислиш ли, че ще се получи нещо?", а той ми отговори "Времето ще покаже" Какво време, като той не прави нищо, за да се получи нещо?! Моля ви, помогнете ми! Незнам какво да правя. Да скъсам ли с него или да поговориме и да видим какво ще се получи. Много го обичам и искам да бъда с него. Моля ви дайте ми съвет. [-o< Благодаря ви предварително. :D

mimozkata
07-06-2007, 12:01
Ami mislq 4e go pravi zashtoto ne iska da e sam,no ne znam ne go poznavam.

`Death`Whore``
07-06-2007, 12:03
Ami mislq 4e go pravi zashtoto ne iska da e sam,no ne znam ne go poznavam.
Мда...иска да има с кого да се натиска...и след като си ходила с него, си логичен избор. Щом не ти звъни и не е мил, е с теб просто така.

sasha_90
07-06-2007, 14:24
Нищо няма да е както преди.Той само те използва.Не му се връзвай на акъла,зарежи го.Запази си поне достойнството.

alkobalko
07-06-2007, 14:35
Поговори с него и се изяснете. Ако и след това продължава да се държи по този начин го зарежи. Никой няма право да се държи по този начин. Като не му изнася да се държи като хората, ще си е сам.

MuJleH4eTo
07-06-2007, 14:43
Разбирам те... И аз се опитвам да сЕ върна при бившия. РазбирамЕ се много добре, но нЕ е същото както преди... И също нЕ знам какво да мисля, може би просто трябва да изчакаш маЛко. Но ако нЕщата продължат така няма смисъл да се измъчваш. Веднъж си го преживяла, не си позволявай да ти сЕ налага да го правиш втори път ;) Успех !

koalka
07-06-2007, 18:16
Да, има вариант да ходи с теб просто така.За това според мен трябва да му се обадиш и да го попиташ дали въобще се интересува от теб и да го питаш какво правите.Ако проявява такова безразличие, няма смисъл да сте заедно.

djuki
07-06-2007, 18:53
Явно е било на сухо момчето и знае че ако дойде при теб ще го "подслониш" . Надявам се да бъркам , но най добре говори с него .

viki_beb4ety
07-06-2007, 19:01
Emi spored men toi e trugnal pak s teb prosto taka moje bi 6tot nqma s koi ili za kef no nz ne go poznavam to4no da ti kaja! Az mislq 4e 6te e po dobre da pogovori6 s nego i to kolkoto se moje po skoro! :wink:

LySiTyYy
07-06-2007, 19:33
kogato skasa6 s edno mom4e i tragne6 pak nikoga ne e sa6toto kakto parviq put toi po-skoro te izpolzva za da ne e sam da ima nqkoi no ne te haresva kakto predi tova e li4no mnenie ne go poznavam no ti 6te priceni6

malata___f
07-16-2007, 13:08
Nikoga edna vrazkata koqto e sa6testvuvala predi vtori pat kogat se podnovi taq vrazka nqma da e kakto predi otna4alo izepelqva6ta, nepovtorima i t.n. tova ot men go znai kolkoto i tajno da e za nas jenite i momi4eta e taka prosto taka e ustoren jivota nikoga nqma da bade dobre 6te ima ne6to koeto da pre4i kolko i da se borim. 6te ti dam edin savet bori se za nego s zabi i nokti edin pat se sra6ta maja na jivota. Borsi se sas vsi4ko koeto meje6 ako si zaslujava da e

kobrichka
07-16-2007, 14:29
Според мен трябва да си поговорите и да си изястните чувствата.Но няма да е както преди,аз съм на принципа никога да не се връщам при бивши гаджета,защото след като един път се е стигнало до раздяла,втория път ще е излишен,защото ще се повторят същите грешки.Но това ти го решаваш.Казваш че е извън България и докато е в чужбина е званял на приятелите си а на теб не,не искам да прозвучи грубо,но мисля че това е достатъчен намек,ако той наистина държеше на теб според мен щеше да ти се обади.Но по -добре си поговори с него и сама ще разбереш дали съм права или не.Надявам се да не съм.Желая ти успех