PDA

View Full Version : Moderated: Продукт, който да предпазва косата от пресата...



Нужен ми е съвет!
07-06-2007, 12:01
По принцип не изправям често косата си но понякога ми се налага.И много изгаря и цъфти.Можете ли да ми препоръчате някакъв продукт с който косата ми ще е по-защитена и пресата няма да й оказва толкова голямо влияние?И ако може друг продукт който сигурно задържа ефекта на изправена или накъдрена коса?Благодаря много предварително.

Moderated by Barbie
7т.

{sweet4e}
07-06-2007, 12:32
Еми пресата си е преса.Не може да си гориш косата и да й няма нищо.Нз точно ама мисля че имаше едни кристали.Те са различни мисля че има и против цъфтене.Ама щом така ти действа пресата я използвай възможно най-малко.Аз моята коса така я развалих и сега я изправям около веднйж на 2 седмици.

07-06-2007, 15:09
използвай кристали за коса
освен това имаше един продукт на Лореал специално за това но не мога да ти кажа как се казва...... #-o

07-06-2007, 16:41
Благодаря щя потърся.

BiBeRoN
07-07-2007, 08:55
Шампоани, балсами,маски за изтощена коса...с пресата по-рядко, ако можеш дори не използвай сешоара...Колкото се може по-малко третиране на косата.Кристалите сигурно ще помогнат, може да има ефект и от хининовата вода, иначе задължително при всяко измиване слагай балсам, маска или някакъв друг подхранващ продукт...