PDA

View Full Version : кои училища писахте?????



07-06-2007, 12:09
я кажете кои училища писахте и от кой град сте може да се паднем в един клас :-D

аз съм от плд и написах
руската,английската,благое в,мг-то само тва :-D

в руската писах сички езици, някой учил ли е френски,испански,италианск и,немски,френски и ще каже ли труден ли е езикът който е учил защото на мен всички ми изгл сложни,а на вас? :-D :-)

marin4itu
07-06-2007, 13:03
абе чакай да та приемат и тогава пускай тема а иначе за езиците италианският е мн хубав език но си пада трудничък

rnbbaby666
07-06-2007, 14:10
абе чакай да та приемат и тогава пускай тема а иначе за езиците италианският е мн хубав език но си пада трудничък

хаха права си!!!Иначе аз се записах в ПГТМД(Професионална Гимназия по Текстил и Моден Дизайн) и в ТОХА за Хотелиерство ..Немския не е чак толкова труден стига да имаш желание да го учиш..Айде успех и дано влезеш :P

find_m3
07-06-2007, 16:33
абе чакай да та приемат и тогава пускай тема а иначе за езиците италианският е мн хубав език но си пада трудничък

хаха права си!!!Иначе аз се записах в ПГТМД(Професионална Гимназия по Текстил и Моден Дизайн) и в ТОХА за Хотелиерство ..Немския не е чак толкова труден стига да имаш желание да го учиш..Айде успех и дано влезеш :P

Записала си тъпо даскало [-( за това няма бъдеще в Б-я.Вярно излизаш със спецялност ама каква ще ставаш шивачка?

Gabity
07-06-2007, 18:58
Аз писах:
1.СМГ с немски
2.ФСГ-икономика с немски
3.ФСГ-предпр с немски
4.икон с англ
5.предпр с англ
6.СМГ с англ и т.н. ама определено се надявам на НПМГ... :smt009

mirelchety
07-06-2007, 19:06
Ми аз съм от Свищов и пуснах документи за иконома в Свищов, езиковата във Велико Търново, английската гимназия "Гео Милев" в Русе и СОУ по европейски езици отново в Русе.

rnbbaby666
07-06-2007, 19:34
абе чакай да та приемат и тогава пускай тема а иначе за езиците италианският е мн хубав език но си пада трудничък

хаха права си!!!Иначе аз се записах в ПГТМД(Професионална Гимназия по Текстил и Моден Дизайн) и в ТОХА за Хотелиерство ..Немския не е чак толкова труден стига да имаш желание да го учиш..Айде успех и дано влезеш :P

Записала си тъпо даскало [-( за това няма бъдеще в Б-я.Вярно излизаш със спецялност ама каква ще ставаш шивачка?

ам тва не е "кнагиня мариа луиза" скъпи :!: в тва даскало има много добра материална база!друг път се информирай добре преди да пишеш глупости ;)

wwent
07-06-2007, 20:07
Ми няма възможност да се паднем в един клас тъй като аз съм от Обзор което на Черноморието ако някой незнае и подадох документи във Варна като писах на 1 място 1ЕГ с английски после 5ЕГ с английски и като 3 и 4 желание 1ЕГ и 5ЕГ само че с немски!И още нещо не съм учила никой от изредените езици.Само английски.

SinisterDoll
07-07-2007, 23:15
От Раковски съм,но подавах документи В Пловдив.
1-во : СОУ "Климент Охридски" - природоматематически профил биология
2-ро : СОУ "Христо Г.Данов" - туризъм
3-то : СОУ "Никола Вапцаров" - брокер и дилър на ценни книжа и парични средства.

Sweety-Tweety
07-08-2007, 06:09
хаха права си!!!Иначе аз се записах в ПГТМД(Професионална Гимназия по Текстил и Моден Дизайн) и в ТОХА за Хотелиерство ..Немския не е чак толкова труден стига да имаш желание да го учиш..Айде успех и дано влезеш :P
В ТОХА е много добре,ако ще се занимаваш в тези сфери.Излизат свястни и умни хора от там.успех.

ProstoAz
07-08-2007, 06:33
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=103064&start=0