PDA

View Full Version : пиарсинг



07-06-2007, 12:47
не сам сигурна дали мястото на тази тема е тук но вес пак ми моля да ми отговорите : та въпроса ми е за пиарсинга ако искам да си сложа убеца на веждата две дупки ли трябва да имам мн ли боли и долу горе каква е цената благодаря предварително :-D

07-06-2007, 12:51
извинете за правописните гре6ки :roll:

`Death`Whore``
07-06-2007, 12:51
Реално дупката е една - вкарваш иглата и изкарваш отнякъде другаде. Не боли много. Цената е 30-тина лева.

Just_say_no
07-06-2007, 12:54
Първо: :arrow: Пише се пиърсинг и обеца!!! но както и да е...

Второ: :arrow: Хващат ти веждата и я издърпват напред. Направо над окото и те пробиват. Но само веднъж. И дупката е една.
И трето : :arrow: Знам, че стува около 30 лева.

И все пак не съм напълно сигурна за вс това, защото аз нямам пиърсинг на веждата. Но това което съм виждала и са ми казвали съм го написала. :wink:

maroon
07-06-2007, 13:11
Първо: :arrow: Пише се пиърсинг и обеца!!! но както и да е...
pi6e se obica, ama tva e drug vypros; 2 dupki sa i mai ostava beleg za vinagi, vypreki tva ponqkoga izglejda mn qko
[img]http://www.ilikemusic.com/images/article_images/full/fergie_bep_f300.jpg[img]

Just_say_no
07-06-2007, 13:20
Първо: :arrow: Пише се пиърсинг и обеца!!! но както и да е...
pi6e se obica, ama tva e drug vypros; 2 dupki sa i mai ostava beleg za vinagi, vypreki tva ponqkoga izglejda mn qko
[img]http://www.ilikemusic.com/images/article_images/full/fergie_bep_f300.jpg[img]
За обицата съм съгласна, но дупката е една!!! 100% :wink:

maroon
07-06-2007, 13:23
podkojnata dupka e edna, no sa vidimi 2 :wink: :P :P :P

Just_say_no
07-06-2007, 13:28
В такъв случай на ухото, на носа, на устната също са две :wink:

Пример на ухото: "едната дупка" е от едната страна, а другата от другата . :wink: :wink:

С удоволствие бих останала да поспорим още, но ... влизам в банята.

Пийс! V :-)

Madness
07-06-2007, 13:37
Аман от разбирачи...само търсите кой къде е сгрешил...Аз пък ще ви кажа,че обеца и обица са дублетни форми :smt019
Иначе,по темата отговориха вече...

maroon
07-06-2007, 13:49
В такъв случай на ухото, на носа, на устната също са две :wink:

Пример на ухото: "едната дупка" е от едната страна, а другата от другата . :wink: :wink:

С удоволствие бих останала да поспорим още, но ... влизам в банята.

Пийс! V :-)
mila, az ne sporq be za6to da sporq?! na uhoto dvete strani na dupkata sa, taka da se kaje, v protivopolojni poluravnini sprqmo uhoto, poneje ne moje6 da vidi6 i dvata kraq na dupkata ednovremenno, a kato si izvadi6 obicata na vejdata vijda6 2 dupki :wink: :P :P :P
Whatever! PEACE :P

Boot
07-06-2007, 15:24
Аман от разбирачи...само търсите кой къде е сгрешил...Аз пък ще ви кажа,че обеца и обица са дублетни форми :smt019

Това е по стария речник. Според новия единственото вярно е обЕца.
:smt012

N0_feAR
07-06-2007, 15:59
[quote=Just_say_no][b][color=blue]Първо: :arrow: Пише се пиърсинг и обеца!!! [img]
всъщност обеца и обица са дублетни форми така, че и двете са правилни.
По въпроса: естествено, че имаш 2 дупки, иначе как ще ти сложат обецата, все пак обецата е крива, точно защото е такова мястото. даже не съм сиг дали се води 1 или 2 дупки, но не мисля че е от голямо значение. Цената с обеца е около 30 кинта. Обецата задължително да е титаниева. Болката е относителна пък и е за има няма няколко секунди. Белег, може би остава, но е малък пък и щом си се навила да си сложиш обичка там едва ли смяташ скоро да я махнеш. И се пробий в някое квалифицирано студио за пиърсинг, а не в някой козметичен салон. И задължително с АБОКАТ, щото съм виждала и случеи, които козметички дупчат вежда с пистолет. Не си усложнявай така животеца.

Presley
07-06-2007, 18:25
Имам обеца на веждата от половин година.Нямам никакви проблеми...дупчат те само веднъж и не боли!Поне мен иэобщо не ме боля.В началото ми беше странно (първите 1-2 дни),но после свикнах...ааа и малко я эакачах като се обличах и събличах,но и с това свикнах :-D

find_m3
07-06-2007, 18:36
Имам обеца на веждата от половин година.Нямам никакви проблеми...дупчат те само веднъж и не боли!Поне мен иэобщо не ме боля.В началото ми беше странно (първите 1-2 дни),но после свикнах...ааа и малко я эакачах като се обличах и събличах,но и с това свикнах :-D

Е колко ти излезе де?И защо с абокат?

Boot
07-06-2007, 19:07
Абе между 25-30 лева е дупченето. По-малко или повече значи, че нещо не е наред.
С абокат, защото така се прави, а пистолета ебава майката на кожата. ОСвен това обеците за вежда не са за пистолет.
Абокат и толкова.

07-06-2007, 19:18
еее извиних се за правописните гре6ки :smt019 слаба сам по БГ :-D

Just_say_no
07-06-2007, 19:37
еее извиних се за правописните гре6ки :smt019 слаба сам по БГ :-D

Я по - спокойно !!! Не съм го видала тогава писах поста си :-D .