PDA

View Full Version : Турците ще обявят война срещу гяурите?



07-06-2007, 13:13
w w w . z a z z . b g / p l a y : 1b507ff0

quench
07-06-2007, 13:20
хахахаха

на тая са й платили пари, за да говори тия работи бееее!

или е неква луда

да са живи и здрави от СаКАТ!!!

:smt005

07-06-2007, 13:20
Много ме дразни тая бабка, за каква се мисли.

quench
07-06-2007, 13:24
не, ама от Атака най-накрая ще отидат да се бият с турците, на хората ще им писне от глупостите и ще ги изколят - а после СаКат ще говори за военизираните ислямисти в България

quench
07-06-2007, 13:26
чакай да видим след няколко часа кво ще кажат "борците за свобода" от форума :smt005

тогава ще е фън

ааз предполагам,че ще са в приблизителен ред:
1. Гудериан - "куенч е негър, да мре в кофите"
2. Зиези - "ей, пиле, не си мисли, че си ми научил репликите наизуст"
3. Ако на другите им се разправя, но се съмнявам - в смисъл, то и на мен почна да ми писва...

:D

Guderian
07-06-2007, 13:59
На сапун :!:

bulgarche
07-06-2007, 14:31
Това се говори от много време, на много места. Което всъщност май е по-лошо. Ще видим...турците се гордеят и хвалят и се гордеят чче ще въстават срещу "поробителите", но мисля че ще има съпротива...
То всъщност армията на България ще е против евентуално въстание, защото поне там няма много управляващи турци. По-чудно ще е евентуална война с Турция, но...вероятността за това са малки.

quench
07-06-2007, 15:56
Турция така отчаяно иска да влезе в ЕС, че сама ще избие евентуалните "въстаници", за да покаже "добра воля" :lol:

Mo6no3
07-06-2007, 15:57
:lol: Или са и платили или са изкарали някаква луда. :smt005

Manenkoto
07-06-2007, 16:34
:smt005 :smt005 :smt005

Ziezi
07-06-2007, 17:08
Турция така отчаяно иска да влезе в ЕС, че сама ще избие евентуалните "въстаници", за да покаже "добра воля" :lol:Ох куенч,ти си някъв невероятен интелигент..Не няма да го направят!За това свидетелства и фактът,че не признават Кипър!

07-06-2007, 17:14
Само не разбрах, защо текат теми по новините, че щели да връщат старите имена на няколко български града - например Сердика, вместо София. А пък един друг град щял да има изцяло ново име - Дарица.

Backfire
07-06-2007, 22:40
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

07-07-2007, 01:27
АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ!И СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА.
ПП аз съм българче много як ник :)
А иначе
Прочетете това продиктувано от незнанието ми .
Турците не за пръв път готвят бунт.Преди 20 години някъде е имало нещо подобно-бъл;гарксата граница отворена към турция за българските туриц(педераста Тодор Живков),турците готвят бунт и почват атентати.Очаква се и евентуална подкрепа от страна на турция,затова много сериозно се подготвя армията.Започва се и опит тези турци да се направят българи-сменят им се имената,принуждават ги да говорят само български и т.н.Стават българи.Точно заради това започва този бунт.В десетки села по късно са отркити ръчни гранати,калашници,пистолет и и други огнестрелни оръжия.За да избегне бунта подбуден от турция българия отваря границата си за българските турци към ъжната ни съседка.Там им осигорява дом,храна,обежиште и възможност за реализация.
А забавното е че след 89 година има разсекретени писма на СерГЕЙ Станишев , в които пише към турция.Издава за военната ни подготовка,планове при война,тактики,оръжия,пише за любовта към турция и подбужда глупците към бунт.
Турция финансира и училища в които задължават учениците да учат корана и да носят традиционни дрехи.В замяна получават пари.Доста пари.И в всички това има зъб турция.Приемането на Търция в европейският съюз е повече от изгодно.Дори при евентуална помощ няма да бъде премахната.Нато може да ни помогне но...
СПОРЕД ПРОПАГАНДАТА ПО БТВ ВСИЧКИ СМЕ ЗАЩИТЕНИ ОБГРАДЕНИ ОТ ВЕЛИКИТЕ СИЛИ САЩ НАТО И РУСИЯ СА ГОТОВИ ДА НИ СЕ ПРИТЕКАТ НА ПОМОЩ А ВОЙНА НИКОГА НЯМА ДА ИМА И ВСИЧКИ СА ЩАСТЛИВИ С ИЗКЛюЧЕНИЕ НА КЛюНА КОЙТО ГРЪМНАЛИ ОНЯ ДЕН.
Това е.
ПОста беше написам в 4:30 сутринта много грешки ама оправяйте се.
НА ОРЪЖИЕ БРАТЯ БЪЛГАРИ


Боят настана, тупкат сърца ни,
ето ги близо наште душмани.
Кураж, дружина, вярна сговорна,
ний не сме вече рая покорна!
Нека пред света да се покажем,
нека му гордо, братя, докажем,
че сме строшили мръсни окови,
че сме свободни, а не робове!
Дружно, братя българи, в боя да вървим!
Дружно, братя българи, враг да победим!
О, майко моя, Родино мила,
ний не сме вече рая покорна!
С гняв и дързост днес ще издигнем глас,
времето няма все да чака нас.
Нека във битка славна влезем ний,
нашта десница Бог ще подкрепи!

Ice_Queen_
07-07-2007, 08:55
аххахахахахахахахахахахаа ха


с нетърпение чакам :lol:

смешници.

cherinka
07-07-2007, 08:59
Боже, как се ядосвам, че не разбирам от политика и не мога да влезна в иначе така странната ви дискусия (и не само тази).
Аз си мислех, че българите са гяури, а то било който не вярвал в алах.
И аз поне да науча нещо ново.

Пък и възстание не знам какво.
вярно е, че съм го учила след 5ти клас, ама даскалката никога не ни е обеснявала значението на някои думи.
И как се дразня на баба ми, дядо ми, майка ми, баща ми, леля ми, някои съседки, че не ходиха на гласуват на изборите... тцтцт
Де да бяха само те..

Викам да млъкна, че и аз нз какво говоря :smt017

Disrespect
07-07-2007, 09:02
о, не :lol:

сега ще излезе, че нацитата са прави?! :lol:

OtherDimension
07-07-2007, 09:04
не е нужно да си наци, за да си националист !

Disrespect
07-07-2007, 09:06
не е нужно да си наци, за да си националист !

верно ли бе??!!? :shock:

OtherDimension
07-07-2007, 09:10
да, и не се прави на остроумен ;)

Disrespect
07-07-2007, 09:13
да, и не се прави на остроумен ;)

някой друг се прави на остроумен

Ice_Queen_
07-07-2007, 10:31
аххахахахахахахахахахахаа ха


с нетърпение чакам :lol:

смешници. Ти ли ще хванеш автомата на фронта?!


що пък не :lol: . сръчна съм с ръцете :-D

RhytmiX
07-07-2007, 11:02
Ei kato gi vidq tiq vi6livi turci me surbqt rucete naprao :evil: gnqs otvratitelna 6e obqvqt voina ama drug put !!!! Trqbva sre6tu takiva da se provede politika na masovo izselvane :evil: :smt071