PDA

View Full Version : Моля ви,помогнете ми!



Lorraine
07-06-2007, 14:04
Хора,имам проблеми с косата напоследък..Начи боядисвам се ,това да го кажа като първо..Но до третото боядисване не ми капеше толкова много,преди една две седмици направо ми капе със скоростта на светлината.Нз дали се дължи на това,че и отслабнах много(от 50 станах 40 едва и то бързо ако има значение) и се притеснявам че може да е указало влияние.Не я мия много често за да не пада още повече,че като гледам най-малко 200 косъма ми падат на ден,не искам да ми изтънява повече от това защото в скоро време ще остана и без коса.Вече спрях да я третирам и с пресата,въобще нищо почти не правя с нея в сми че не я къдря с маша,дифузер макар че преди да но..Днес я намазах с бадемово масло в корените..мислите ли,че може да я посъживи малко?Или дайте ми някакъв съвет за да се позгъсти поне малко и то по-скоро..моля ви :smt010 [-o<

07-06-2007, 14:09
ami da bademovoto maslo pomaga,no trqbva da go izpolzva6 redovno pone 1 put v sedmicata,osven tova i pravi i nqkakvi maski,i az se boqdisvam no i moqta e taka,mn pada,za tova mislq ve4e da spra s boqdisvaneto i predpolagam,4e 6te ima efekt :)

Lorraine
07-06-2007, 14:33
Ами аз й слагам от маската на Гарниер за изтощена коса,това я крепи убедена съм.Също така знам,че изрусяването е най-вредно но не мога да си позволя корени които се показват повече от 2 пръста,боядисвах я 1 път месечно,но вече само корените ще й мажа и то поне на месец и половина-два дори.Просто се чудя защо капе толкова много и как може да се намали това...не искам да ми е супер гъста ,но не и толкова рядка както сега..маска,продукт нещо да ми кажете ако знаете ще съм ви много благодарна за помощта :(

07-06-2007, 14:59
6to napravo n si q boqdisa6 v estestveniq cvqt i pove4e ne q pipai i ne q boqdisvai

Boot
07-06-2007, 15:27
Между другото има ГОЛЯМА вероятност да не е от боядисването. Просто косата се сменя от време на време (да, тъпо звучи). Преди 1-2 лета, когато още нито си бях боядисвала косата, нито преси и други лоши неща, започна да ми капе аааааадски много, направо се бях шашнала. Но после постепенно самичка си спря и сега си е окей.
На сестра ми пък преди няколко месеца й падаше много усърдно, но и на нея спря.
Така че... има вероятност да си е естевствено и да спре само след време. Но ти можеш да прецениш най-добре.

KaTinCeTy
07-06-2007, 15:38
Tova moje da se dulji na drasti4noto ti otslabvane. Po-dobre smeni cveta na kosata ti, za6toto izrusqvaneto mn izto6tava kosata i produljavai da q podhranva6 s maski.

07-06-2007, 16:45
Едно въпросче-бадемовото масло може ли да се намери в аптеките?
А по темата-може някаква домашна маска+бадемово масло+зехтин да свърши работа :roll:

mi6uence
07-18-2007, 13:10
am ne si li probvala vmesto boq s kana 6toto po princip tva e po-bezvredno ma nz dokolko efektivno ti dokarva cveta

lyly_lili
07-18-2007, 13:40
to poprincip kanata ne trqbva da boqdisva za6toto e napravena ot treva i e za podhranvane na kosata!E zavisi kakva kana se kupi,za6toto samo indiiskata e podhranva6ta,a drugite sa primesi s nqkvi bokluci :-D :-D A ina4e opredeleno moje kosata ti "da se smenq'' taka da go kaja :-D :-D