PDA

View Full Version : Moderated:Харесвам друг.........



Страшно объркана...
07-06-2007, 14:46
Здравейте! Незнам дали е тук точното място на темата но съжалявам ако съм объркала...
Ето какъв е моят проблем! Ходя с приятеля си вече повече от 8 месеца! Всичко е ОК много го обичам наистина той мен също много често сме заедно страхотен е мил добричък и т.н..Е има си своите недостатъци но те не ми пречат чак толкова и се разбираме добре!
Всичко добре до преди седмица когато се запознах с едно друго момче което изведнъж навлезе в компанията ни и сега всеки ден сме заедно! Проблема е там че още на първия ден когато се запознахме в дискотеката забелязах че ме гледа по-особено. След което му обърнах малко внимание и се оказа че е супер свестен тип! Но постепенно се усетих че той започва да ме привлича доста и сега съм страшно объркана! Снощи отново бяхме всички заедно той също беше с нас и му обръщах адски много внимание дори повече от на приятеля ми-той забеляза това и ме попита какво става и аз понеже не исках да го лъжа му казах всичко след което той ме прегърна само и ми каза да не правя нищо-нормално за него все пак! Но се чувствам ужасно защото много искамд а направя нещо по въпроса но в същото време знам че ако го сторя прятелят ми ще се почувства ужасно а аз наистина го обичам! И няма как да се отдалеча от въпросния защото вече сме в една компания и няма как! Моля ви посъветвайте ме нещо...Много съм объркана! :smt010 :smt010 :smt010


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

mimozkata
07-06-2007, 14:48
Ostavi se sarceto da te vodi....

ЧИЧО СПАС
07-06-2007, 14:55
Здравейте! Незнам дали е тук точното място на темата но съжалявам ако съм объркала...
Ето какъв е моят проблем! Ходя с приятеля си вече повече от 8 месеца! Всичко е ОК много го обичам наистина той мен също много често сме заедно страхотен е мил добричък и т.н..Е има си своите недостатъци но те не ми пречат чак толкова и се разбираме добре!
Всичко добре до преди седмица когато се запознах с едно друго момче което изведнъж навлезе в компанията ни и сега всеки ден сме заедно! Проблема е там че още на първия ден когато се запознахме в дискотеката забелязах че ме гледа по-особено. След което му обърнах малко внимание и се оказа че е супер свестен тип! Но постепенно се усетих че той започва да ме привлича доста и сега съм страшно объркана! Снощи отново бяхме всички заедно той също беше с нас и му обръщах адски много внимание дори повече от на приятеля ми-той забеляза това и ме попита какво става и аз понеже не исках да го лъжа му казах всичко след което той ме прегърна само и ми каза да не правя нищо-нормално за него все пак! Но се чувствам ужасно защото много искамд а направя нещо по въпроса но в същото време знам че ако го сторя прятелят ми ще се почувства ужасно а аз наистина го обичам! И няма как да се отдалеча от въпросния защото вече сме в една компания и няма как! Моля ви посъветвайте ме нещо...Много съм объркана! :smt010 :smt010 :smt010ей такива педалчета, дето отмъкват приятелките на хората трява да бъдят заклани, да еба тяхната мама мръсна! тия са долни паразити! дано приятелят ти да помели лайното недъгаво, че да не може вече да те погледне!
а и такива путки като тебе, дето само изневеряват са си за голям бой! дано приятелят ти те зареже, преди ти да си му била шута!
СМЪРТ ЗА ПРЕЛюБОДЕЙЦИТЕ!

ЧИЧО СПАС
07-06-2007, 14:58
Ostavi se sarceto da te vodi....НЕ СЪРЦЕТО ТРЯБА ДА Я ВОДИ, А МИ САТЪРА ТРЯБВА ДА Я ВОДИ КЪМ МАЛКАТА ПИШКА НА ТОЯ НЕДЪГАВ НЕГОДНИК, КОЙТО Я Е ОМАЯЛ И Я Е ОТКРАДНАЛ ОТ ПИЧА!

Страшно объркана...
07-06-2007, 14:58
Здравейте! Незнам дали е тук точното място на темата но съжалявам ако съм объркала...
Ето какъв е моят проблем! Ходя с приятеля си вече повече от 8 месеца! Всичко е ОК много го обичам наистина той мен също много често сме заедно страхотен е мил добричък и т.н..Е има си своите недостатъци но те не ми пречат чак толкова и се разбираме добре!
Всичко добре до преди седмица когато се запознах с едно друго момче което изведнъж навлезе в компанията ни и сега всеки ден сме заедно! Проблема е там че още на първия ден когато се запознахме в дискотеката забелязах че ме гледа по-особено. След което му обърнах малко внимание и се оказа че е супер свестен тип! Но постепенно се усетих че той започва да ме привлича доста и сега съм страшно объркана! Снощи отново бяхме всички заедно той също беше с нас и му обръщах адски много внимание дори повече от на приятеля ми-той забеляза това и ме попита какво става и аз понеже не исках да го лъжа му казах всичко след което той ме прегърна само и ми каза да не правя нищо-нормално за него все пак! Но се чувствам ужасно защото много искамд а направя нещо по въпроса но в същото време знам че ако го сторя прятелят ми ще се почувства ужасно а аз наистина го обичам! И няма как да се отдалеча от въпросния защото вече сме в една компания и няма как! Моля ви посъветвайте ме нещо...Много съм объркана! :smt010 :smt010 :smt010ей такива педалчета, дето отмъкват приятелките на хората трява да бъдят заклани, да е** тяхната мама мръсна! тия са долни паразити! дано приятелят ти да помели лайното недъгаво, че да не може вече да те погледне!
а и такива путки като тебе, дето само изневеряват са си за голям бой! дано приятелят ти те зареже, преди ти да си му била шута!
СМЪРТ ЗА ПРЕЛюБОДЕЙЦИТЕ!

Само да обясня за недоразбралите.. :smt013 ...че никога не съм изневерявала и не смятам да го направя а питам дали да продължа с моя докато игнорирам другия..или да започна наново с другия... И не ме псувай моля!Не ме съди без да знаеш!

Made_of_Pain
07-06-2007, 15:03
Личи си, колко го обичаш, щом си задаваш такива въпроси ....

ka6on
07-06-2007, 15:04
ostani ni si s pi4a(pyrwiq}

Страшно объркана...
07-06-2007, 15:06
Май ми стана ясно че тук няма да намеря помощ! Само като гледам коментарите ми става ясно че никой не може да ми даде малко подкрепа и помощ! Мерси на кашон който си даде мнението! Ще си търся някъде другаде отговор!

ЧИЧО СПАС
07-06-2007, 15:08
Здравейте! Незнам дали е тук точното място на темата но съжалявам ако съм объркала...
Ето какъв е моят проблем! Ходя с приятеля си вече повече от 8 месеца! Всичко е ОК много го обичам наистина той мен също много често сме заедно страхотен е мил добричък и т.н..Е има си своите недостатъци но те не ми пречат чак толкова и се разбираме добре!
Всичко добре до преди седмица когато се запознах с едно друго момче което изведнъж навлезе в компанията ни и сега всеки ден сме заедно! Проблема е там че още на първия ден когато се запознахме в дискотеката забелязах че ме гледа по-особено. След което му обърнах малко внимание и се оказа че е супер свестен тип! Но постепенно се усетих че той започва да ме привлича доста и сега съм страшно объркана! Снощи отново бяхме всички заедно той също беше с нас и му обръщах адски много внимание дори повече от на приятеля ми-той забеляза това и ме попита какво става и аз понеже не исках да го лъжа му казах всичко след което той ме прегърна само и ми каза да не правя нищо-нормално за него все пак! Но се чувствам ужасно защото много искамд а направя нещо по въпроса но в същото време знам че ако го сторя прятелят ми ще се почувства ужасно а аз наистина го обичам! И няма как да се отдалеча от въпросния защото вече сме в една компания и няма как! Моля ви посъветвайте ме нещо...Много съм объркана! :smt010 :smt010 :smt010ей такива педалчета, дето отмъкват приятелките на хората трява да бъдят заклани, да е** тяхната мама мръсна! тия са долни паразити! дано приятелят ти да помели лайното недъгаво, че да не може вече да те погледне!
а и такива путки като тебе, дето само изневеряват са си за голям бой! дано приятелят ти те зареже, преди ти да си му била шута!
СМЪРТ ЗА ПРЕЛюБОДЕЙЦИТЕ!

Само да обясня за недоразбралите.. :smt013 ...че никога не съм изневерявала и не смятам да го направя а питам дали да продължа с моя докато игнорирам другия..или да започна наново с другия... И не ме псувай моля!Не ме съди без да знаеш!
КАК НЯМА ДА ТЕ ПСУВАМ, КАТО ТИ ШЕ ЗАРЕЖЕШ ПИЧА ЗАРАДИ ТАЯ ПУТКА ДРИСЛИВА! КАЖИ МИ ГО КОЙ Е ТОЯ ЛАЙНАР, ДЕТО ТЕ ЗАРИБЯВА, ЗА ДА ГО НАМЕРЯ И ДА МУ СРОША ТЪПАТА ГЛАВА!

Made_of_Pain
07-06-2007, 15:09
Или просто отговорите не ти изнасят... =)
Много по-лесно е да избягаш, вместо да си понесеш вината.
В крайна сметка си имаш глава... дано има и някъв мозък в нея.... Опитай се да го използваш.
Аз ли съм длъжна да ти решавам проблемите, за тва дето и ти не знаеш, какво искаш ....
Прочети си първия пост, да се посмееш сама на себе си, както аз ти се смях.

N0_feAR
07-06-2007, 15:19
от това което прочетох разбирам, че приятелят ти е страшно разбран и мил човек. Няма смисъл да го оставяш заради едно увлечение. Слад като казваш, че не можеш да се отдалечиш от другия щото сте в една компания, той знае ли че си имаш гадже и ако знае к'во ти се нахвърля?! И все пак ти си решаваш. Прецени към кого имаш по-големи чувства.
пс: Евала на гаджето ти, ти да му разкажеш, а той да те разбере и то без никакви скандали.

radito
07-06-2007, 16:01
Е нали обичаш приятеля си?! По-добре не се впусакй в такива авантюри, за да не съжаляваш после (мале немога да повярвам, че аз го казах това :lol: )

Barbie
07-06-2007, 16:37
:-s
Как бихме могли да ти кажем какво да правиш? Ти с кого искаш да си? Сигурна ли си, че ако оставиш приятеля ти, после няма да съжаляваш? Обмисли добре, защото ако го нараниш веднъж, може да нямаш втори шанс с него, а другото момче може да се окаже само мимолетна тръпка.

Струва ми се, че ако наистина имаше такива силни чувства към приятеля си, каквито твърдиш, нямаше изобщо да си задаваш такива въпроси.

koalka
07-06-2007, 18:11
Нали твърдиш, че го обичаш?Тогава бъди с него и забрави онзи, когото може би е само увлечение.

TreeHill
07-06-2007, 21:38
Ostavi se sarceto da te vodi....


мри в кофата

BAYO
07-07-2007, 05:59
Ostavi se sarceto da te vodi....


мри в кофата

Съгласен и добавям.Умри от пясък! Обичаш го а залиташ по други .... те еба в нещастницата проста ... е за тфа страдат свестните момчета, зарад такиа кат вас пикли, дет не знаят кфо искат още ...ае у лево!!!!