PDA

View Full Version : kak se mahat...



kak se mahat...
07-06-2007, 15:04
imam brichove i iskam da se stopqt ako ima po opitni da pishat
sushto taka i uprajneniq za zadnika i tam trea se svalq
korema nz kak da go stegna
s uprajneniq probvam no ne staa
nikva faida
help

KaTinCeTy
07-06-2007, 15:21
Zapo4ni da hodi6 na fitnes. Za bri4ovete i zadnika zapo4ni da kara6 kolelo. Za korema pravi koremni presi i vurti obrug. :wink:

avtora
07-06-2007, 16:38
emi nqmam vreme za fitnes
pravq uprajneniq
koremni presi , vdigane na krak , klqkane stavane i ured si imam vku6ti , bqgam na mqsto , ti4am kato se ka4vam po stulbite nagore
no ve4e se ot4aqh za6toto nqma efekt
bqh 4ula ot mn hora za edno uprajnenie:
lqga6 i zapo4va6 da vdiga6 i svalq6 kraka si i tova nai-mn gi pravi6 15 puti
i za mesec 2 sm ot bricha otiva
no se okaza glupost za6toto az praveh po 100 i na dvata kraka i ne vijdam rezultat
su6toto i za koremnite presi no...
qdeneto su6to go ograni4avam zaedno sus sporta no za6to ne stava
daje zapo4vam da se pritesnqvam da ne hvana bolest i priqtelki mrunkat da vzema da se hranq no nali e vajno na men da mi e dobre 8-[

KaTinCeTy
07-06-2007, 19:08
Hm....nz kakuv ti e organizma, az principno kato mina na hranitelen rejim i zapo4na da pravq oprajneniq otslabvam. V takuv slu4ai bih te posuvetvala da pravi6 pove4e uprajneniq za stqgane, ima edno za bedra i zadnik zna4i v izpraveno polojenie napodobqva bqgane na mqsto, samo 4e povdiga6 samo petite i iztlaskva6 kolenete suotvetno lqvoto v lqvo, a dqsnoto v dqsno nz dali me razbira6. Klqkaniqta su6to pomagat za stqgane, moje6 da zapo4ne6 da kara6 kolelo. Az pravq edno uprajnenie za kraka zna4i ritmi4no povdigane na krakata, purvo povdiga6 kolkoto se moje po-visoko kolqnoto, a posle i celiq krak taka okolo 30 puti vseki krak. Zadelqi pove4e vr za sport, nqkade okolo 4as/4as i polovina dnevno 6tom nqma6 vr za fitnes, nadqvam se da ima efect. :-k

07-07-2007, 09:44
da de vuprosa e 4e go pravq no ne vijdam efekt :roll:

KaTinCeTy
07-07-2007, 09:58
da de vuprosa e 4e go pravq no ne vijdam efekt :roll:
Togava zadelqi po pove4e vr za sport. Nemoje ako pravi6 uprajneniq za stqgane po 4as/4as i polovina dnevno i da ima6 hranitelen rejim da nqma efect! :P

07-08-2007, 00:59
Коремът не се стяга за 1-2 седмици - за месец -два можеш да изчистиш малко мазно, но за да го оформиш и да стане релефен...доста пот ще изтече :) Също много кардио - колело тичане скачане на въже...и най важното - правилно ядене :) Успех