PDA

View Full Version : Moderated:Майка ми разбра, че правя секс.



07-06-2007, 15:21
zdraveite,iskam ako moje da mi pomognete s1s s1veti poneje predi 2 dni razo4arovah maika si adski mnogo i nz kak da spe4elq doverieto i otnovo.predi malko pove4e ot 1 sedmica mi be6e p1rviq p1t s mom4e i neznaino ot kade maika mi razbra i sega neiska da me pogledne,govori mi no adski hladno poneje e na mnenie 4e sam napravila gre6ka i 4e sam o6te malka za tezi ne6ta ...da taka e i razbiram gre6kata si ..obe6tah i 4e tova nqma da se povtori no tq ne mi vqrva i prosto se darji otvratitelno s men ;(...MOLQ VI daite mi saveti kak da se popravq i kakvo da napravq za da se darji s men kakto predi !!!!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

krem4et0
07-06-2007, 15:23
А колко точно малка си ти?

Made_of_Pain
07-06-2007, 15:26
Доверие лесно се губи, но адски трудно се печели. Поне си дала обещание, което наистина ще изпълниш - никога няма да повториш първият си път =)
То не че е възможно...
На колко години си, наистина!?

mimozkata
07-06-2007, 15:40
Ako si mn malka maika ti ima palno pravo...na kolko godini si?

ЧИЧО СПАС
07-06-2007, 15:59
zdraveite,iskam ako moje da mi pomognete s1s s1veti poneje predi 2 dni razo4arovah maika si adski mnogo i nz kak da spe4elq doverieto i otnovo.predi malko pove4e ot 1 sedmica mi be6e p1rviq p1t s mom4e i neznaino ot kade maika mi razbra i sega neiska da me pogledne,govori mi no adski hladno poneje e na mnenie 4e sam napravila gre6ka i 4e sam o6te malka za tezi ne6ta ...da taka e i razbiram gre6kata si ..obe6tah i 4e tova nqma da se povtori no tq ne mi vqrva i prosto se darji otvratitelno s men ;(...MOLQ VI daite mi saveti kak da se popravq i kakvo da napravq za da se darji s men kakto predi !!!!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!АБЕ БЕ ТАЯ ТАМ, МАЙКА ТИ, КВО ГО РАЗДАВА НА ГОЛЯМО? ВМЕСТО ДА ОБЯСНИ КОЕ Е РЕДНО И КОЕ НЕ Е, ТАЯ СЕ ПРАВИ НА ПУТКА И ПОЛОВИНА! ТЕГЛИ Й ЕДНА МАЙНА НА ТАЯ ОВЦА И СПРИ ДА Й ГОВОРИШ! ДРЪЖ СЕ С НЕЯ ГАДНО, КАКТО ТЯ С ТЕБ! ДА НЕ СИ УБИЛА ЧОВЕК В КРАЙНА СМЕТКА?
ПЪК И ВИНАТА Е НЕЙНА, ЧЕ НЕ ТИ Е ДАЛА НУЖНАТА КУЛТУРА НА ПОВЕДЕНИЕ. ТИ НЕ СИ ОФОРМЕН ЧОВЕК, ТАКА, ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ ВСИЧКО!

Nikolov
07-06-2007, 16:00
А бе ти земи питай майка си кога се е проебала!!! http://www.lautahools.org/forum/images/smiles/blowjob.gif

JoeBanana
07-06-2007, 16:03
пак си минала тънкоhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ако ти бях родител щях да ти стопя дупарника от бойhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

kukumiavka
07-06-2007, 16:05
ama macka,ti na kolko godini si?6toto i tova ima zna4enie... :-s

find_m3
07-06-2007, 16:22
Да верно ти да не си на 10 па после се оплакваш :-s

Barbie
07-06-2007, 16:24
Майка ти има пълното право да се притеснява за теб и за здравето ти. На колко си години?

И всички зрели интелигенти, дето си изказват мненията по-нагоре и смятат, че сексуалният й живот си е "нейна работа" - докато е непълнолетна, нищо не е нейна работа, ако родителите й смятат друго и разполага единствено със свободата, която й отпусне родителското тяло. Пък и не само да пълнолетие - докато радителите й я издържат и живее под техния покрив все така ще бъде.

И все пак поговори с майка си - дай й шанс да ти каже всичко, което мисли по въпроса, защото най-вероятно е най-вече притеснена и разтревожена за теб. Изтърпи студеното й отношение - разбираемо е, вероятно не знае как да реагира жената. И проведете един дълъг разговор майка-дъщеря. Може все пак да научиш нещо разумно и полезно от майка си.

azsi
07-06-2007, 16:43
sled izvesno vreme 6te i mine

ThePainIsReaL
07-06-2007, 17:58
Годините ти играят много важна роля в случая, както и отношението ти с момчето, с което си спала.. а ти не си писала за тези неща :roll:

alkobalko
07-06-2007, 18:07
На колко години си?
Ако наистина си малка, майка ти с пълно право е реагирала така. С това си я наранила много дълбоко и си загубила доверието и. А веднъж изгубено, то се печели много по-трудно.

cnvrs44
07-06-2007, 18:20
Майка ми ще ми казва,кога да си започвам половия живот,това си е личен избор,като ми се прави секс или съм влюбен какво лошо има в това,майка ти не ти говори,ми браво да не ти говори.Аз пък вобще не бих се засегнал,ако бях момиче,карай напреде ще й мине ко ти пука какво мисли за това,ти живеш твой живот,ти си правиш изборите сама,така че спокойно г ораздавай. :evil: :roll:

07-06-2007, 19:13
ami az sam na 15 po4ti 16 i tq naistina mnogo mi e govorila po tozi v1pros i prosto ..za tova razbiram gre6kata si! za neq normalno e pone na 17 .. golqma s1m glupa4ka :S ;( a do mom4eto s nego sam ot polovin godina i naistina si go obi4am mnogo kakto i toi men i moje bi zatova se podvedoh :S

mimozkata
07-06-2007, 19:15
ami az sam na 15 po4ti 16 i tq naistina mnogo mi e govorila po tozi v1pros i prosto ..za tova razbiram gre6kata si! za neq normalno e pone na 17 .. golqma s1m glupa4ka :S ;( a do mom4eto s nego sam ot polovin godina i naistina si go obi4am mnogo kakto i toi men i moje bi zatova se podvedoh :S Vseki sam reshava koga da zapochne da vodi polov jivot.Pochuvstvala si se gotova i si go napravila.A maika ti kak e razbrala?

malka_sladuranka
07-06-2007, 19:18
Кажи и да се радва, че не си го направила на 12.
Това в кръга на шегата естествено.


Кажи и.. Че се чувствш пораснала и готова да го направиш, че с момчето много се обичате и разни такива..

deni4kata333
07-06-2007, 19:29
ami vij spored men si dostata4no golqma za tezi ne6ta ama znam li? az sam na 13 i se celuvah f daskaloto i na6te razbraha 6ot direktorkata me vidq i ba6ta mi kaza 4e o6te nqkakfa izdanka i 6te se otkaje ot mene 4rez publi4en vestnik a taq ve4er poftorih gre6kata si- celuvah se s 1 mom4e i 1 malko dete ni vidq i kaza 4e poznava 4i4o dani- ba6ta mi i 6te mu kaje. napray nz ko da kaja - martfa sam

mimozkata
07-06-2007, 19:34
ami vij spored men si dostata4no golqma za tezi ne6ta ama znam li? az sam na 13 i se celuvah f daskaloto i na6te razbraha 6ot direktorkata me vidq i ba6ta mi kaza 4e o6te nqkakfa izdanka i 6te se otkaje ot mene 4rez publi4en vestnik a taq ve4er poftorih gre6kata si- celuvah se s 1 mom4e i 1 malko dete ni vidq i kaza 4e poznava 4i4o dani- ba6ta mi i 6te mu kaje. napray nz ko da kaja - martfa sam Ti pak za edna celuvka...ne mislq 4e tova e povod bashta ti da se otkazva ot teb i edva li i shte go napravi.Kazal go e s cel da te spre za da ne napravish nqkoq ludost t.e da spish s mom4e.Kato se ima predvid kakvi ste malkite ...

ЧИЧО СПАС
07-06-2007, 19:37
ami vij spored men si dostata4no golqma za tezi ne6ta ama znam li? az sam na 13 i se celuvah f daskaloto i na6te razbraha 6ot direktorkata me vidq i ba6ta mi kaza 4e o6te nqkakfa izdanka i 6te se otkaje ot mene 4rez publi4en vestnik a taq ve4er poftorih gre6kata si- celuvah se s 1 mom4e i 1 malko dete ni vidq i kaza 4e poznava 4i4o dani- ba6ta mi i 6te mu kaje. napray nz ko da kaja - martfa sam
ЧЕ ТИ ДАМ ЕДИН ПРОФЕСИОНАЛЕН СЪВЕТ!!!
Хващаш хлапето и го водиш до магазина, за да му купиш чипс! Приятелят ти трябва да ви причака в един ъгъл и като минавате с лайнцето го хващате, удушавате го, като му пухате чорап в устата, за да не може и да вика! След като пукне свинчето го разрязвате на малки парчета, костите ги натрошавате с тъпото на сатъра и за една вечер всичкото месе ще го изхвърлите къс по къс в тоалетната и оттам то ще попадне в канализацията, където част от него ще се разложи, а другата ще послужи за храна на плъховете!
Трябва да го направите вечер и никой да не ви е видял, че се движите с хлапето, че говорите с него, че дори го гледате! Дрехите му също трябва да попаднат в канализацията, за даняма никакви следи!
ХЛАПЕТО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВА НА КОГОТО И ДА Е КЪДЕ ОТИВА! ТРЯБВА ДА ТРЪГНЕ КЪМ МЯСТОТО, КЪДЕТО ВИ Е СРЕщАТА, А ОТТАМ ВЕЧЕ КАЗАХ КАК ДА ДЕЙСТВАТЕ! ПРЕНАСЯНЕТО НА ТРУПА ДА СТАНЕ В ЗДРАВИ ЧЕРНИ ЧОВАЛИ, ОТ КОИТО НА НА КАПНЕ НИТО ЕДНА КАПКА КРЪВ! НИКАКВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ЗА УБИЙСТВОТО! ИНАЧЕ ЛОШО ВИ СЕ ПИШЕ!
УСПЕХ И УМНАТА!

jjjjjj6363
07-06-2007, 22:21
moje moq savet da ti se struva stranen no mislq 4e trqbva da ne i obrsuhtash vnimanie se pak tq nqma da te izzgoni napravila si go se nqkoga trqbva da go napravish smei se zabavlqvai se pred u4itei tq shte se mu4i shte se drazni i nakraq shte razbere 4e e po dobre da e steb ot kolkoto protiv teb

KrS
07-06-2007, 22:27
zdraveite,iskam ako moje da mi pomognete s1s s1veti poneje predi 2 dni razo4arovah maika si adski mnogo i nz kak da spe4elq doverieto i otnovo.predi malko pove4e ot 1 sedmica mi be6e p1rviq p1t s mom4e i neznaino ot kade maika mi razbra i sega neiska da me pogledne,govori mi no adski hladno poneje e na mnenie 4e sam napravila gre6ka i 4e sam o6te malka za tezi ne6ta ...da taka e i razbiram gre6kata si ..obe6tah i 4e tova nqma da se povtori no tq ne mi vqrva i prosto se darji otvratitelno s men ;(...MOLQ VI daite mi saveti kak da se popravq i kakvo da napravq za da se darji s men kakto predi !!!!!

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!АБЕ БЕ ТАЯ ТАМ, МАЙКА ТИ, КВО ГО РАЗДАВА НА ГОЛЯМО? ВМЕСТО ДА ОБЯСНИ КОЕ Е РЕДНО И КОЕ НЕ Е, ТАЯ СЕ ПРАВИ НА п*тка И ПОЛОВИНА! ТЕГЛИ Й ЕДНА МАЙНА НА ТАЯ ОВЦА И СПРИ ДА Й ГОВОРИШ! ДРЪЖ СЕ С НЕЯ ГАДНО, КАКТО ТЯ С ТЕБ! ДА НЕ СИ УБИЛА ЧОВЕК В КРАЙНА СМЕТКА?
ПЪК И ВИНАТА Е НЕЙНА, ЧЕ НЕ ТИ Е ДАЛА НУЖНАТА КУЛТУРА НА ПОВЕДЕНИЕ. ТИ НЕ СИ ОФОРМЕН ЧОВЕК, ТАКА, ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ ВСИЧКО!

taka e,taka e,taka e!!! Mn e vajno obshtuvaneto mejdu roditel i dete...po-tochno vajno e roditelqt da ti stane priqtel i da ti dava informaciq kakvo te ochakva i kak da postypish.

^`Viki`^
07-06-2007, 22:31
Ми може примерно да поговорите. Кажи и как стоят нещата с твоя приятел, че е сериозен, че не иска само да спи с теб, че можеш да преценвяш нещата, знаеш как да се предпазваш от нежелана бременност и болести, и т.н. И все пак ти си решаваш как ще постъпиш.

DreamDiddy
07-06-2007, 22:54
pff mili4ka neznam maika ti v koi vek jivee....to dobre 4e si se zapazila i do 16 godi6na vuzrast....tq qvno neznae 4e ima malki p*tki deto se proe*avat na 12 i 13 godini!!!neznam za men takia hora sa prosto hora s bolni ambicii!!! :smt011

07-07-2007, 20:18
amM.. 6te poslu6am nqkoi ot vas i 6te pogovorq s neq1 na 4 o4i ...i vse pak vi blagodarq za s1vetite mnogo mi pomognaha nqkoi ot tqh :)

ЧИЧО СПАС
07-07-2007, 20:26
p3rSoNaL s7yLe[!]]pff mili4ka neznam maika ti v koi vek jivee....to dobre 4e si se zapazila i do 16 godi6na vuzrast....tq qvno neznae 4e ima malki p*tki deto se proe*avat na 12 i 13 godini!!!neznam za men takia hora sa prosto hora s bolni ambicii!!! :smt011
ЦЕНЗУРА!

Moderated by krem4et0
т.2 от Правилата на форума!

patoka_dafi
07-07-2007, 20:49
ти си голяма вече може да не питаш майка си а сама да взимаш решенията
но все пак майките са такива винаги се притесняват

bloodranger
07-07-2007, 22:17
Az sia nema se cepq ot kolektiva i 6a zema da si dam mnenieto:
Parvo:Nz taq maika ti ko o4akva da se pazi6 do 25 kat v 15 vek i kat ti dodi momenta da tapei6 li?!?!?!
Vtoro:Otnosno tui 4e ne ti govori mnoo vajno ti moita maika ako ne mi govori 6e izvikam bloka i 6e dam banket :D :D :D :-({|=
Treto:Mnoo ma izkefi parviq komentar na 4i4o Spas ,batka ot neska sam ti fen :-D

A_Loving_Girl
07-07-2007, 23:21
Лапешка работа!!! :smt005 :smt005

07-08-2007, 01:55
off imam maika koqto misli 4e pone na 19 moje6 se ebe6 tai 4e ne mi prikazvaite za maiki jivee6ti v minaliq vek.. :? (A DA NE GOVORIM 4E MISLI 4E MASTURBIRATE NA TIINEIDJYRKA VYZRAST TI PROVALQLO SEKSUALNIQ JIVOT ZA VBYDE6TE ma tva e otdelen vypros)
spored men na 15 - 16 e dobre (zavisi s kogo go prai6 de), obqsni tova na maika si i se opitai da q obedi6.. ina4e ne znam, oba4e ako ne govorite po vyprosa o4akvai v sledva6tata godina da te gleda adski na krivo

ОneWingedAngel
07-08-2007, 04:12
A я кажи на майка си 4е ако не си лъскал до 19 и тогава да кажем правиш секс за пръв път моми4ето ще стане като Херошима след атомната бомба :smt017

didonko
07-08-2007, 07:23
Аз непрекъснато се карам с наште за какво ли не. Не и обръщай внимание, дръж се и ти хладно и след седмица-две майка ти ще те моли за извинение. На 15-16 си е нормално да започнеш полов живот. Как е разбрала не знам, ама следващия път гледай да не разбере. тва си е твое решение. нея кво я бърка. аз на майка ми само и заявявам нещата - не и искам мнението и лекциите. тя да му мисли

Homunuculus
07-08-2007, 07:30
М да изобщо не и обръщай внимание! Това че ти си решила,че си готова и си го направила е ТВОЙ ИЗБОР! НЕ Е НЕЙН! Нито пък си толкова малка,даже като се замисля тука кви теми чета ти направо си закъсняла :lol: Това че тя е имала късмета да живее по време в което ако те хванат да спиш с момче преди 18 годишна възраст те обръсват нула номер и ти намалят поведението си е нейн проблем, кажи и да не те кара да живееш и ти в него!...е поне кажи как беше де :twisted:

<black soul>
07-08-2007, 09:59
ami az sam na 15 po4ti 16 i tq naistina mnogo mi e govorila po tozi v1pros i prosto ..za tova razbiram gre6kata si! za neq normalno e pone na 17 .. golqma s1m glupa4ka :S ;( a do mom4eto s nego sam ot polovin godina i naistina si go obi4am mnogo kakto i toi men i moje bi zatova se podvedoh :S
не си се подвела. просто не си го осмислила. честно казано малка си, но в сравнение с тия дето правят минети на по 12, си си добре. щом разбираш грешката си значи имаш мозък в главата и ти е дошло времето за секс.... защото секс се прави когато си достатъчно готов и най-вече, образован за това. ти май си готова вече... на майка ти ще й мине, спокойно. щом не ти е вдигнала скандал а просто ти се сърди, значи в най-скоро време всичко ще си бъде по старому. а ти или прави пак секс след поне 2 години, или прави секс сега, но без майка ти да разбира...
иначе трябва да сте били мн непредпазливи че да е разбрала толкова лесно!! значи :
- или е намерила презервативи или оцапано с кръв бельо
- или някой от вас двамата /или ваши приятели/ са се разприказвали и майка ти е разбрала
- ти си й казала без да искаш
- аптекарката е нейна приятелка и й е казала че си си купила презервативи от нея
- ако сте били в апартамента ти тя ви е чула ...
е!?

KyKJlu4KaAa
07-08-2007, 10:09
emi i moita shteshe da razbere..obesni i che si se pochyvstvala gotova,che si go iskala... btw na kolko si godini ?? shtooto ako si na 11-12-13 mnogo qsno che nqma da i stane priqtno i pochti nevazmojno e da i spechelish doverieto otnovo :-k

07-28-2007, 22:54
ammm blagodarq vi mnogo vsi4ko se opravi kazah i 4e pove4e nqma da se povtori.. makar 4e mislq 4e sam gotova ama... vse pak naistina ocenqvam vsqko edno va6e mnenie blagodarq!!!!

Unexpected Error
07-28-2007, 23:21
Според мен трябва да й кажеш, че това си е твой личен избор/личен живот. На 15-16 си е съвсем нормално да се започне полов живот.

Все пак няма цял живот мама да те гледа и сама ще правиш избори.

DeAd_LooSeR
07-29-2007, 12:46
ем..тя не може вечно да ти се сърди! все пак,все някога щеше да се случи.

07-29-2007, 13:41
ami az sam na 15 po4ti 16 i tq naistina mnogo mi e govorila po tozi v1pros i prosto ..za tova razbiram gre6kata si! za neq normalno e pone na 17 .. golqma s1m glupa4ka :S ;( a do mom4eto s nego sam ot polovin godina i naistina si go obi4am mnogo kakto i toi men i moje bi zatova se podvedoh :S

e govorete

swords1010
07-30-2007, 12:32
Според мен 15 години е достатъчно, ако се чувстваш готова :wink:

bebito0o
07-30-2007, 12:34
аз пък казах оня ден на майка ми и тя вика''ми да ти дам един презерватив да си имаш резервен''и нишу не каза зарадва се :mrgreen: \:D/

07-30-2007, 12:42
ABE HORA VIE KO GOVORITE KAK 6TE E NORMALNO NA 15 16 GODINI DA PRAVI6 SEX.TA TE SA DESTA NYAMAT NKAKVA PREDSTAVA I PILNYAT POSLE FORUMA 'BREMENA LI SIM KO MI IMA 6TO TAKA NE MI IDVA I TAKIVA MALE I VIE KAZVATE 4E TOVA E NORMALNO #-o #-o

Quasar
07-30-2007, 13:10
Ммммм можеше след 16....ае вече си голяма все пак не си като ония лапета на по 12-13 години (аз съм на 14 ама не съм тръгнал да се е*а с който водя, за разлика от тях)....можеш да решиш сама
А извън темата...Зле си ей...аз държа всичко около мене в мъгла (доколкото мога) и съм добре :)
Пък за гафове...наще бяха изловили презервативите на един от лагера на морето...просто ги криеше в моята раница и там останаха...голям срам беше...ама поне получих едно бращо щот бяха Durex :D

nIkOl4OoO
07-30-2007, 13:32
e ne si malka we spoko 6e i mine

Sweet__baby
08-07-2007, 11:30
чета и на някои им завиждам кви родители имат :( мойта майка мисли , че е нормално на 19 - 20 направо още си живее в 20 век лелеее омръзнала ми е с нейните ''умни'' мнения. ](*,) ](*,) ](*,) :smt013 не знае , че има и момичета дето на 11- 12 са се е*али ама иначе на мене седнала да ми говори. аз не съм започнала още да водя полов живот.. btw на почти 15 съм .... :smt017 :smt017 :smt017 не знам, скоро мисля да се е*а с гаджето ми, а майка ми , ако разбере от нас ще ме изгони .. не ми се мисли .. е не знам ква ще й е реакцията де ама така мисля :| :smt013 :smt011 :smt011 :smt011

hforce
08-07-2007, 11:37
ti si po4ti na 16... osuznai se!!! maika ti ne moje da ti kaje koga s koi i kakvo da pravi6 ili da ne pravi6, a i si ima6 seriozen priqtel
ne e neina rabota tova
. po vuprosa

iLoveChocolate
08-07-2007, 11:41
6tom go obi4a6 moje i da ne si se podvela. maikite sa s po-konservativno mislene. v jenite ot onova vreme im e idvalo po-kusno,pravili sa i sex kato po-golemi,zatova maika ti e re6ila i ti da vurvi6 po neinite stupki

deni4kata333
08-07-2007, 14:45
ah maika ti se izlaga... trqqqlo e prosty da pogovori s tebe za ko se prai na brambar roga4 p1k i tq...

OtherDimension
08-07-2007, 14:48
вие тъпи ли сте?
темата е на 1 месец, вече отдавна е свършила семейната драма..

Dead`Paladin
08-07-2007, 17:57
А бе ти земи питай майка си кога се е проебала!!! http://www.lautahools.org/forum/images/smiles/blowjob.gif :smt005 :smt005 :smt005

Guderian
08-07-2007, 18:54
АБЕ БЕ ТАЯ ТАМ, МАЙКА ТИ, КВО ГО РАЗДАВА НА ГОЛЯМО? ВМЕСТО ДА ОБЯСНИ КОЕ Е РЕДНО И КОЕ НЕ Е, ТАЯ СЕ ПРАВИ НА п*тка И ПОЛОВИНА! ТЕГЛИ Й ЕДНА МАЙНА НА ТАЯ ОВЦА И СПРИ ДА Й ГОВОРИШ! ДРЪЖ СЕ С НЕЯ ГАДНО, КАКТО ТЯ С ТЕБ! ДА НЕ СИ УБИЛА ЧОВЕК В КРАЙНА СМЕТКА?
ПЪК И ВИНАТА Е НЕЙНА, ЧЕ НЕ ТИ Е ДАЛА НУЖНАТА КУЛТУРА НА ПОВЕДЕНИЕ. ТИ НЕ СИ ОФОРМЕН ЧОВЕК, ТАКА, ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ ВСИЧКО!Ооооо Спас, ко стааа бе, брато :wink: Успя ли да набиеш ония мухльо който се ебаваше с теб 8)

По темата - Абе момиче, я питай майка ти кога се е ебала за пръв път и как баба ти и дядо ти са разбрали за това :lol: :lol: :lol: :lol:

08-07-2007, 20:18
jena mi beshe na 14 kogato go napravihme za 1 vi pyt :smt007 :wink:

08-07-2007, 20:35
vij kvo stanalo e ve4e vrashtane nazad nqma maika ti govori s neq i i kaji 4e sradnq ne sradnq napravila si go ve4e.nema kvo da se sardi mi da vzeme da ti kaje kvoto znae za da nema posle po seriozni falove...ne se stqgai i ne sajalqvai ima samo edin parvi pat i ako na teb ti e haresalo ne e vajno kvo miski maika ti...ako ne stane s dobro na se vprqgai sled 2 sedmici vsi4ko shte i mine vsqko 4ydo za 3 dni

08-09-2007, 14:45
По темата - Абе момиче, я питай майка ти кога се е ебала за пръв път и как баба ти и дядо ти са разбрали за това :lol: :lol: :lol: :lol:

По кръвта по сватбения чаршаф, най вероятно...