PDA

View Full Version : Тея диети хич не са вкусни...



1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-06-2007, 17:42
Zna4i imam polovin-edin izli6en kilogram i da si stegna zadnika i krakata ta...tfa da qde6 samo zelen4uci i plodove,vareno meso ili pyk pe4eno aidew pe4enoto mesce na skara da...absolutno bezvkusni sa mi teq hrani i vinagi kogato po4na takav rejim prosto iskam ,no ne moga da spra da si mislq za edna vkusna pica,pyrjeni kartofki,duner4ee.. :smt007 ,osobenno sega e lqto-sladoledi - 6okoladov vyv golqmata kutiq family na delta :smt007 ,postoqnno mi se qde ne6to sladko...ta problema mi e 4e kvoto vkusno i da hapna imam 4uvtstvoto 4e sh mi se lepne za zadnika.....teq rejimi na hranene..vqrno polezni sa ,no i ne sa tolkova vkusni...molq vi kajete mi VKUSNI pod4ertavam VKUSNI niskokalori4ni hrani :smt010 :smt010 ina4e az si padam zloqda ,no kogato hapvam go pravq kato horata :twisted: :smt010

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-06-2007, 17:45
ve4e re6ih..sh si kupq taq knijka:
http://www.books.bg/book.php?ISBN=99548516999&aid=zdm
ma nz koga..za tfa pomagaite :-D

Sladkata_Nansi
07-06-2007, 17:55
Po princip kato si naloji6 niakakav rejim ili dieta i o6te pove4e ti se preqjdat VISOKOkalori4ni hrani,taka 4e ot tova o6te pove4e ti se obezvkusiavat ostanalite.Li4no pak na men sa mi mn vkusni plodovete i zelen4ucite-osobeno pak salati- moga samo tova da qm.A ina4e vzemi si tazikniga-dobra e i ot tam si gotvi ;)

[Lucifer]
07-06-2007, 20:55
nikoi ne e kazal 4e e lesno na dieta :) oba4e 6tom iskate da qdete pove4e kalori4ni hrani se zanimavaite s nqkakyv sport za da i gorite pove4e togava ne6tata se yravnovesqvat ( ob6to kazano )

Presley
07-06-2007, 23:05
Мноого е кофти и аэ не мога да иэдържам! :-D Но му намерих цаката!Ям само ориэ със эеленчуци (китайски) и эа няколко дни сичко е окей!Ама иначе си муам кат прасе :-D :-D :-D !

07-07-2007, 11:41
На мен пък разните фаст фуудс, картофки, пици са ми ужасно неприятни на вкус...Имах един приятел, който даже си беше наумил, че съм вечно на диета, а аз мразя вкуса им, нищо повече...Обаче, ако ти харесват, може да пробваш да си правиш храни с подправките, които им слагат. Има една "Вегета", няква зеленчукова, която я ръсят каде ли не. Може с нея да ти е по-вкусно и да си издържаш диетата.

Ниго
07-07-2007, 12:07
Много по-важно от килограмите е начина, по който изглеждаш. Когато бях 83 кила изглеждах по-дебел отколкото сега. Качеството на килограмите е много важно.

Гледах снимки на едно момиче, което тренира здраво с щанги. На едната снимка беше с 13 килограма по-тежка отколкото на другата, но 1 килограма мускули. Носеше по-малък размер дрехи с повечето килограми. Не става въпрос за някоя анорексичка, и ли супер дебелана. Просто трябва да видите снимките.

defrancostraining. com/ask_joe/ask_joe.htm#question02