PDA

View Full Version : Ima li znachenie kolko sa mi golemi!?



Just Girl:)
07-06-2007, 19:02
Iskam da pitam edno momiche moje li da izglejda sexy,ili i da ne e sexy..mi momchetata da ho haresvat ako to nqma gurdi!?Na 14 i polovina sum,iam nekfi gurdi..ama sa malki.Drebnichka sum..Imam dobre izluchvane na liceto.nachi podgrudnata mi obikolka e 72 a grudnata 80.Znam che sa mi malki..ama ima li sutien kato zamen..i kajete mi kakuf smisul AA,A ... :| ..i molq vi ne mi kazvaite momichetata,che momchetata haresvali s malki gurdi,shtoto ne e taka..Blagodarsko i na momichetata i na momchetata..:>

Sladkata_Nansi
07-06-2007, 19:22
Kak da ne e taka?Naprotiv!Zna4i po princip si ima mom4eta za vsiako momi4e-ima takiva , koito haresvat momi4eta s ogromni bombi i takiva,koito haresvat nai-obiknoveni momi4eta,s malki gardi.Ima i treti,koito ne otdavat takova ogromno zna4neie na gardite-vajen e haraktera,izla4vaneto i t.n.Taka 4e ne kazvai,4e ne e taka!Pak i ti si edva na 14-edva ot sega 6te zapo4nat da ti rastat!Kvo si se pritesnila?!

07-06-2007, 19:26
Е как от 14? Аз в 5-6 клас имах съученичка с огромни. А бяхме но 11-12!

Presley
07-06-2007, 19:28
Да,може да е секкси и естествено че ще те харесват!А и има още доста време да ти пораснат,не се коси.
:-D

чаровниче
07-06-2007, 19:30
значи ся ще ти кажа съвсем мое си лично мнение : за мен едно момиче да го харесвам гърдите му остават на последно място по критерии :wink: за мен много по важно е излъчването и държанието ... характера и колко е интелигентно то ... даже и Памела Андерсън да имам и да е тъпа като пуйка - бих предпочел някои по свястно момиче ... та искам да кажа че за мен момичето трябва да е по красиво от вътре спрямо от вън (колкото и банално да звучи ...) ... А и тфа не важи само за момичетата а и за момчетата ...

Boot
07-06-2007, 20:09
Нямаш идея тея цици колко много имат да растат. Аз до 15 години нямах никфи цици, ама сега си имам доволно и хората ги харесват... доста.
А момиче без цици определено може да е секси, стига да знае как ;)

Valar
07-06-2007, 20:11
За всеки влак си има пътници!

OtherDimension
07-06-2007, 20:42
Нямаш идея тея цици колко много имат да растат. Аз до 15 години нямах никфи цици, ама сега си имам доволно и хората ги харесват... доста.
А момиче без цици определено може да е секси, стига да знае как ;)

това е най-точното мнение

pathetic
07-06-2007, 21:36
А момиче без цици определено може да е секси, стига да знае как ;)

То и мъж с цици може да е секси..вероятно.

:D

Иначе..не ги мислете толкова тези части от себе си.
Има къде-къде по-хубави нещица у човешкото тяло.

Мен пък циците не ме възбуждат особено.
Далеч по-нежни,деликатни и привлекателни детайлчета се забелязват из останалото цяло.

Бленувам..

*Fairy-Tale*
07-06-2007, 21:42
spokoino i az na tvoite godini nqmah nikakvi gyrdi .. i +tova mi se podigravaha .. beshe typo ,a sega sa mi normalno golemi.Chestno kazano golemite gyrdi ne sa mn got.Shte ti porasnat misli mu che ima oshte godini da se razvivash :) Gore glavata :)

pathetic
07-06-2007, 21:43
Gore glavata :)

Горе главата,широко устата..и на колене.

=)

прощавайте,така ми прозвуча.

07-06-2007, 23:45
Gore glavata


Горе главата,широко устата..и на колене.

=)

прощавайте,така ми прозвуча.

Секи за квото си мисли,него вижда :lol:

Sasuke
07-07-2007, 01:19
Iskam da pitam edno momiche moje li da izglejda sexy,ili i da ne e sexy..mi momchetata da ho haresvat ako to nqma gurdi!?Na 14 i polovina sum,iam nekfi gurdi..ama sa malki.Drebnichka sum..Imam dobre izluchvane na liceto.nachi podgrudnata mi obikolka e 72 a grudnata 80.Znam che sa mi malki..ama ima li sutien kato zamen..i kajete mi kakuf smisul AA,A ... :| ..i molq vi ne mi kazvaite momichetata,che momchetata haresvali s malki gurdi,shtoto ne e taka..Blagodarsko i na momichetata i na momchetata..:>

Ами незнам ама мога да ти кажа че поне аз лично неси падам по момичета с огромни гърди.Размера на гърдите не определя нищо.Аз си падам по момичета със среден размер на бюста,но това си е мое мнение.За другите незнам.Та по въпроса:Според мен може дори да е с малки гърди.

valentinaaaa
07-07-2007, 12:28
Spored men nqma nikakvo zna4enie dali sa ti malki ili golemi gardite a kak se vazpriema6 ti samata.Ako se sramuva6 i si kazva6 nikoe mom4e nqma da me haresa,za6toto sa mi malki gardite-po lo6o,za6t0to spored men mom4etata volno ili ne use6tat 4e si neuverena v sebe si ::: ::: ::: :shock:

LunaTriCk
07-07-2007, 12:56
Естествено, че имат значение големите гърди. Ако си и руса(ако не има бои) може и за кариера в шоу бизнеса да помислиш, след като вече ще имаш основите.

laydi_Kroft
07-07-2007, 16:29
имам съученичка с ...хмм....огромни гърди и тя ми казва че не е особено добре.като ходи или тича...нямаш идея как се тресе... а как я гледат всички когато е с тясна блузка или мааалко по-голямо деколте...... ужас. то и аз не бих казала че имам гърди - много мънички и ако съм с широка блуза... не се забелязват. ама да не ти пука ще пораснат :)


Е как от 14? Аз в 5-6 клас имах съученичка с огромни. А бяхме но 11-12!

и аз имах такива, но от тогава не са мръднали нито на височина нито в гърдите.те просто се развиват по-бързо, но и спират по-рано.