PDA

View Full Version : Сладко как боли от любовта



Manenkoto
07-06-2007, 19:00
Хммм значи нещата седат така :? запознах се с едно момче по чата :roll:
чатехме си лафехем си по часове ::: нещата се развиваха добре! Обикна ме и аз се приварзах дойде момента в който почна да става въпрос как ще се видиме и т.н Минахме и през това измислих ме го! Той много ме обича личи му...но немога да кажа същото са себе си :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Просто не съм сигорна какво изпитвам почнахме да се караме за щяло и нещяло и се едно не върват нещата! :smt010 :smt010 :smt010 Той ми вика че аз само съм си играла с него че не съм го обичала че незнам си оше какво и направо
Незнам и вобще защо пиша! Просто ще умра!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Дайте мо някав съвет ко да направа или кво мислите вие дали ме обича? :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Или само си играе с мене :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

djuki
07-06-2007, 19:08
Сама за себе си стигам до извод че момчетата си играят с нас винаги или може би аз попадам само на такива . Този може би е различен . Все пак ти си го познаваш и по действията му ......... абе нз обаче си мисля че те е харесал дори може би обича ако не беше така може би одавна да те е зарязал щом се карате и въобще нямаше да се занимава . Ако и ти го обичаш давай смело !

07-06-2007, 19:09
mi nz dali te obi4a ili dali si igrae s teb no i az bqx izpadnala v bodobna sityaciq i re6ix da skasame i zn 4e yjasno go naranix no naistina az nego obi4ax taka 4e do kolkoto razbiram i ti m nmn ne obi4a6 tvoq taka 4e po dobre my kaji sega ot kolkoto po kusno 6te stane po zle [-X

Manenkoto
07-06-2007, 19:20
Не че него обичам ами просто той като говори така че го лъжа и ме разобеждава че наистина го обичам кара ме да се замисля какво изпитвам
и просто ме убива! Като тръгна да ставам от компа и като ми каже "как искаш" и ме стреля направо ме закопава се едно длажна си ми стой тука :smt012

LySiTyYy
07-06-2007, 19:25
4esno da ti kaja i az sum v sa6toto polojenie mn e trudno i mislq 4e te razbiram super kofti e taka 6toto ima razlika i to golqma ot priqtel i gadje i mislq 4e za teb toi e prosto mn ama mn dobar priqtel a ti za nego si ne6to mn pove4e ot priqtel i mn te haresva i nai dobre da mu kaje6 istinata kolkoto i da e gadna a toi ako naistina te obi4a mislq 4e 6te razbere :|

Manenkoto
07-06-2007, 19:31
Мдам много е гадно много обаркано не искам да го нарана просто е там работат макар че каквото и да направа ше го нараня :smt010 :smt010 :smt010 а как не искам....

Presley
07-06-2007, 19:33
Кажи му какво иэпитваш ,беэ да му спестяваш нищо.Не го эалъгвай,до никъде няма да стигнете.

sexy_for_you
07-06-2007, 19:38
Еми според мен първо ти самата трябва да изясниш със себе си какво изпитваш към това момче.Ако не изпитваш нищо,по-добре не го лъжи.Ти явно показваш,че не го обичаш или че не си сигурна,понеже той усеща това.По-добре прецени какво желаеш с това момче и дали искаш евентуална любовна връзка,а не просто игра,както по чата.УСПЕХ!

Manenkoto
07-06-2007, 19:42
Много ви благодаря за съветите :roll:

sweet_bubka
07-06-2007, 19:49
Syglasna sam s edin post po-gore,4e ako ne te obi4a6e toi 6te6e otdavna da te zareje 6tom samo se karate.Kazvam go ot li4en opit s pr-mi sme 1 god i 4 meseca ve4e mnogo se karame,toi me obijda az go obijdam,posqgam mu...I vinagi si kazvame o6te edin pat ako se skara me KRAI.I nakraq si vikame e haide o6te edin pyt....I taka dnes pak se skarah me bqh re6ena da go ostavq i toi men,no nemojahme za6toto BOLI OBi4ame se.Mom4eto spored men naistina te obi4a,no ti ako ne izpitva6 ni6to i neiska6 naistina da go narani6 po-dobre mu go kaji kolkoto se moje po skoro,za6too sled tova 6te go zaboli mnogo pove4e,za6toto 6te razbere 4e samo si go zalygvala,no ako misli6 4e go obi4a6 i ako ti e priqtno s nego prodyljete vryzkata si....nqma dvoika,koqto da ne se kara.USPEH

Manenkoto
07-06-2007, 21:13
Много ви благодаря за съветите :) Надявам се да не съм ви притеснила :-s

Manenkoto
07-07-2007, 18:51
Пак ви балгодаря изясних си се с мене си и вече разбрах че не мога без него! Сега се надявам само да не се караме повече за глупости :roll: Много ви благодаря отново наистина много ми помогнахте :::

pink_champagne
07-07-2007, 19:19
Изобщо не си направих труда да чета другите мнения,но си дам моето...Ти защо питаш дали той си бил играл с чувствата ти?!?!? Аз ей това не разбирам...нали сама казваш,че ти не си изпитвала нищо към него. Пък и ти не си наранила неговите. В момента съм в малко подобна ситуация. Какво си виновна,че той се е влюбил в тебе?!?! Ти ли си го накарала?!?!? И с мене се е случвло,но ги разкарвам защото не мога да се мъча така... не е добре и за тебе. Просто му кажи бе, кажи му че не го харесваш и тфа е...

Radeto_
07-07-2007, 19:36
И аз изпаднах в същата ситуация - каза ми че ме обичал - не че не му вярвам - напротив навярно е така ама не мога да кажа същото за себе си.И един ден просто го блокирах - знам ли и аз защо - не че не ми се щеше да го отблокирам после де - ама така е по-лесно - изчезнах и си знам че аз съм виновна.Праща смс-и , звъни - не отговарям де - мен ме гризе съвестта че постъпих така с него ама май тва е по-добрия вариант.Искаше поне приятели да останем както той се изрази - та за какво му е - така е по-болезнено.
Тва е от мен - пък ти щом си се изяснила браво и късмет.

koalka
07-07-2007, 19:40
Не мисля, че той е толкова сериозен, колкото се описва и се представя.Първо не може да знае нито каква си, нито какъв характер си, след като не сте се видяли и ти преспокойно може да си измисляш.А и още по-малко "да те обича много".Това е много силна дума и не трябва да се казва просто ей така, тъпо е.А относно това, че само си играеш с него-пълна глупост.Нормално е да не знаеш какво изпитваш към него-все пак не сте се видяли, а и не се вкарваш в някакви филми като него.

sweet_bubka
07-07-2007, 20:20
Не мисля, че той е толкова сериозен, колкото се описва и се представя.Първо не може да знае нито каква си, нито какъв характер си, след като не сте се видяли и ти преспокойно може да си измисляш.А и още по-малко "да те обича много".Това е много силна дума и не трябва да се казва просто ей така, тъпо е.А относно това, че само си играеш с него-пълна глупост.Нормално е да не знаеш какво изпитваш към него-все пак не сте се видяли, а и не се вкарваш в някакви филми като него.

hei mai ne si razbrala pravilno :wink: Te sa se zapoznali li4no i si hodqt ne virtualno.... ili pone az taka razbrah 8) :oops:

Manenkoto
07-07-2007, 20:36
Не мисля, че той е толкова сериозен, колкото се описва и се представя.Първо не може да знае нито каква си, нито какъв характер си, след като не сте се видяли и ти преспокойно може да си измисляш.А и още по-малко "да те обича много".Това е много силна дума и не трябва да се казва просто ей така, тъпо е.А относно това, че само си играеш с него-пълна глупост.Нормално е да не знаеш какво изпитваш към него-все пак не сте се видяли, а и не се вкарваш в някакви филми като него.

hei mai ne si razbrala pravilno :wink: Te sa se zapoznali li4no i si hodqt ne virtualno.... ili pone az taka razbrah 8) :oops:

Правилно си разбрала ходиме си не виртуално ::: Но вече нещата се оправиха и много ти благодаря за съветите \:D/

patoka_dafi
07-07-2007, 20:40
какво да ти кажа случват се такива неща и на мен са ми са случвали много пъти говорят че ще се видиме и накрая си останахме с говоренето дори и в чужд град си чатих с моммиче и отидох на гости да се видиме и накрая тя ми каза че няма смисал да я занимавам

Manenkoto
07-07-2007, 20:50
какво да ти кажа случват се такива неща и на мен са ми са случвали много пъти говорят че ще се видиме и накрая си останахме с говоренето дори и в чужд град си чатих с моммиче и отидох на гости да се видиме и накрая тя ми каза че няма смисал да я занимавам

е така е гадно :-s

Призрачна
07-08-2007, 06:48
Хммм значи нещата седат така :? запознах се с едно момче по чата :roll:
чатехме си лафехем си по часове ::: нещата се развиваха добре! Обикна ме и аз се приварзах дойде момента в който почна да става въпрос как ще се видиме и т.н Минахме и през това измислих ме го! Той много ме обича личи му...но немога да кажа същото са себе си :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Просто не съм сигорна какво изпитвам почнахме да се караме за щяло и нещяло и се едно не върват нещата! :smt010 :smt010 :smt010 Той ми вика че аз само съм си играла с него че не съм го обичала че незнам си оше какво и направо
Незнам и вобще защо пиша! Просто ще умра!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Дайте мо някав съвет ко да направа или кво мислите вие дали ме обича? :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Или само си играе с мене :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Ти сама го казваш .. Той те обича .. а ти си само привързана към него .. Привързаност .. не е любов .. :)

koalka
07-08-2007, 06:51
Ясноо, моя грешка.Това, че не знаеш какво изпитваш към него, не означава, че искаш да си играеш с него, в грешка е!Първо според мен трябва да си изясниш чувствата и тогава да му кажеш какво ще правиш.Ако нямаш-разделяте се, ако имаш-оставате заедно.