PDA

View Full Version : Мисля,че го губя...



martyivanova
07-06-2007, 20:12
С приятеля ми сме заедно почти година и половина.Последните 3-4 месеца започнахме да се караме постоянно и то за доста големи глупости.Не можем да се спрем с караниците.Имаме и хубави моменти,но те са рядкост.Мисля,че го губя.Той ме обича и аз него,но какво става ? Връзката изчерпана ли е ? Как да върна предишната хармония в отношенията ни ? Защо сме такива свадливи ? Да не би да сме прекалено близки ?

vandalz
07-06-2007, 20:18
ами поговорете за това,което става и се постарайте и двамата да няма такива моменти,по принцип такива караници се случват на много двойки...обичайте се!

sweet_bubka
07-06-2007, 20:21
Spokoino ako se obi4ate istinski ni6to nqma da vi razdeli.I az ve4e sam 1 god i 4 meseca s moito beb4e i se karame mnogo jestoko....Naposledyk se bqhme sprq li sled kato si pogovorihme edno hubavi4ko i si izqsnihme kakvo iskame i kakvo ne....Eto dnes pak se skarahme iskahme da se razdelim,no prosto nemojem za6toto se obi4ame.Shte se opravite i az predi si mislih 4e ot mnogo skandali pisva i na dvamata i e taka,no lubovta ni spira da se razdelim.Prosto pogovorete.USPEH

alive
07-06-2007, 20:34
Spokoino sled vsqka burq izgrqva slynce taka4e 6tom e za gluposti ne se pritesnqvai te karanicite imat i dobra strana 4e vi zblijavat a ako e asyl za prostotii ako toi ne moje pone ti obqvi premirie i ako toi zapo4ne da spori s tebe za ne6to ti vmesto da mu otvyrne6 prosto go pregyrni i go celoni ak oznae6 kolko pyti mi se e iskalo moita da napravi tova vmseto da spori s mene moje da ne ti e priqtno 4e toi 6te "spe4eli spora no pone 6te si spesti6 edno glavobolie po malko ! :) a nai vajnoto e da se :smt007 i :smt008

SunnyG
07-06-2007, 20:53
Всичко е в диалога...ако не умеете да говорите за проблемите си няма как да ги разрешите и ако той не започне,не го чакай и не се услушвай...Късмет!

thefreak
07-06-2007, 21:09
С приятеля ми сме заедно почти година и половина.Последните 3-4 месеца започнахме да се караме постоянно и то за доста големи глупости.Не можем да се спрем с караниците.Имаме и хубави моменти,но те са рядкост.Мисля,че го губя.Той ме обича и аз него,но какво става ? Връзката изчерпана ли е ? Как да върна предишната хармония в отношенията ни ? Защо сме такива свадливи ? Да не би да сме прекалено близки ?
Губиш го да.
Стига си се взимала толкоз на сериозно и спри да се караш с него.

07-06-2007, 21:27
bqh v gore dolu su6toto polojenie ... da se uto4nq ve4e ne sme zaedno ...

neverand
07-06-2007, 22:29
миличко,края винаги идва,нима не знаеш това ?

BAYO
07-07-2007, 05:45
ДАйте си почивка и се разкарайте един от друг. Ако след тфа не стане, начи неа да стане хъхъ :-D

djuki
07-07-2007, 08:35
bqh v gore dolu su6toto polojenie ... da se uto4nq ve4e ne sme zaedno ...повече от година бях с едно момче и стигнахме до момент с които нямаше какво да си кажем и започнахме да се караме за пълни глупости . И се разделихме а много се обичахме !

Sasuke
07-07-2007, 08:45
ами нормално е да дойде и този момент ако връзката ви е еднообразна!!Разнообразете направете нещо ново,повъзможност екстремничко и възбуждащо!

nedi
07-09-2007, 23:07
POVQRVAI MI NE GO GUBI6 TOI MN TE OBI4A !

BAYO
07-10-2007, 01:58
POVQRVAI MI NE GO GUBI6 TOI MN TE OBI4A !

Ти сигурно тряя си приятелката, която ш' отмъква приятеля ам?!

Ае у лево и ти при другите ...

Тфа си зависи само и единствено от тях, ти не пускай пипалата веднага при 1-вия удобен случай.

П.П. Казах ли ти да хойш у лево ?!

MiMcHeToOo
07-10-2007, 02:01
ми.. хората са казали, че където има караници има и любов.. споко поизчакай малко.. може пък да е само временно.. ако можеш да поговориш с този човек - поговорете си за скандалите.. ако не можеш - изчакай... сичко може да премине.. но не премине ли по добре слагай край на тая връзка, за да не те наранява още повече..

07-10-2007, 06:41
не слушай тия, дето ти казват, че ако се обичате нищо няма да ви раздели !! абсолютни глупости дрънкат. погрижи се за връзката си, не можеш да я захвърлиш на произвола и да очакваш всичко да е наред. любовта не е това, което всички тийнейджъри си мислят - имаше някакво клише, че тя е като цвете, за което трябва да се грижиш - така е! имах дългогодишна връзка и също си мислех, че каквото и да става щом се обичаме никога няма да се разделим, но след многото караници човек някак си губи малко по малко нежността,която изпитва към половинката си,охладняват отношенията - ето, ти сама си го усетила. стреми се да не се караш с него за каквото и да става дума и най-вече за дреболии.премълчавай си и разнообрази връзката ви, зарадвай го.иначе ще ви писне много скоро и после и двамата
ще съжалявате, но всичко ще е изгубено. внимавай .. и успех:).

alkobalko
07-10-2007, 06:47
Ако наистина се обичате толкова много, няма да позволите дребните караници да унищажат връзката ви. Опитвайте с еда правите компромиси, не бъдете толкова избухливи, приемайте другия с недостатъците. Вярвам, че всичко ще се оправи.

nedi
07-10-2007, 18:33
BAYO
Мега фен



Регистриран на: 11 Мар 2007
Мнения: 2432
Местожителство: Сандански
Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 4:58 am Заглавие:


nedi написа:

POVQRVAI MI NE GO GUBI6 TOI MN TE OBI4A !

Ти сигурно тряя си приятелката, която ш' отмъква приятеля ам?!

Ае у лево и ти при другите ...

Тфа си зависи само и единствено от тях, ти не пускай пипалата веднага при 1- вия удобен случай.

П.П. Казах ли ти да хойш у лево ?!
_________________

........(\(\................. ......................
........( ':')............ЗаЙо-БаЙо...........
........(,(")(")... ...............................

TAPANAR AZ SAM GAJETO I ! IDIOT SMOTAN ! AI HODI TI Y LEVO !!!!!

sasha_90
07-10-2007, 19:05
Просто сте си омръзнали.Поговорете.Не бива да се карате за дреболии.

nedi
07-10-2007, 21:45
naprotiv ne sme si omruznali i dvamata se raztrepervame kato se vidim samo 4e ne6to ni kuca i se karame postoqnno :cry: ina4e mn se obi4ame !

martyivanova
07-10-2007, 21:59
Prosalzih se... :smt010 Ama ne6to ni kuca naistina... :(

martyivanova
07-13-2007, 14:40
HELP с мненията си !

tupac__fenka
07-13-2007, 16:24
Vij dushico nito az nito nqkoi drug moje da vi pomogne.Az sum v podobno polojenie "5 sekundi sme dobre a na shestata ne sme"..tova qvno go ima navsqkade.?-sa e 4e vie i dvamata osuznavate kakvo se slu4va i vmesto 2mata da namerite reshenie tursite 4ujdoto mnenie koeto ne e pravilno zashtoto vie nai-dobre si se poznavate.prosto se nau4ete da premul4avate i otstupvaite zashtoto vse nqkoi trqbva da se premiri s drugiq no kompromisa trqbva da e i ot 2te strani.OBICHAITE SE!!!Ot tova po vajno nqma!!!SUOBRAZQVAITE SE EDIN S DRUG i vsi4ko shte mine:) \:D/

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 16:55
suglasna sam s sweet_bubka
vsichki sa imali takiva momenti...i nie s moq sme taka v momenta..no pravq vsichko vazmojno da opravq neshtata i ne go gubq nadejda :smt007

martyivanova
07-31-2007, 11:22
Mersi na vsi4ki :) mislq 4e ne6tata malko po malko si se opravqt ... :)

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 18:50
naprotiv ne sme si omruznali i dvamata se raztrepervame kato se vidim samo 4e ne6to ni kuca i se karame postoqnno :cry: ina4e mn se obi4ame !
Може да му куца левия крак и да го е страх от теб и затва да се "разтреперва" като те види.
И аз щях да се разтреперя, ако бях видяла нещо грозно и глупаво да върви към мен.

martyivanova
08-01-2007, 10:51
Za poslednoto mnenie nqma da komentiram...Hora kato teb se 4udqt s kakvo da se zanimavat i si pokazvat glupostta navsqkude.I tova 4e ne me poznava6 ozna4ava 4e ne trqbva da puska6 takiva komentari zlobar