PDA

View Full Version : Любовта всичко ли е?



07-06-2007, 21:26
Любовта всичко ли е? В смисъл няма ли и други неща, за които си струва да се живее? Вие как мислите?

TreeHill
07-06-2007, 21:29
зависи от много неща ... не стоят така нещата или е всичко или е нищо ... просто понякога е по-сложно

sexy_for_you
07-06-2007, 21:30
Любовта е всичко.Тя е смисълът на нашия живот,без значение каква е.Има различна любов-към родителите,към роднините,към приятелите,към човека,когото обичаме,към някакво занимание,спорт.Всичко е любов.Банално,но факт.Целият свят се крепи на любовта.Тя ни вдъхва сили.Живеем заради нещо нали?Имаме цел.Какво ни потиква към тази цел?Именно любовта към нещо.Любовта е всичко,да.

TreeHill
07-06-2007, 21:31
Любовта е всичко.Тя е смисълът на нашия живот,без значение каква е.Има различна любов-към родителите,към роднините,към приятелите,към човека,когото обичаме,към някакво занимание,спорт.Всичко е любов.Банално,но факт.Целият свят се крепи на любовта.Тя ни вдъхва сили.Живеем заради нещо нали?Имаме цел.Какво ни потиква към тази цел?Именно любовта към нещо.Любовта е всичко,да.


бих казал че си влюбена ... и аз до скоро говорех така ... :|

thefreak
07-06-2007, 21:45
Любовта не е всичко. А защо точно живеем е неизвестно. Според религията живеем заради бог, според шматките живеем заради любов, според логиката.... хм няма никаква логика в живота.

07-06-2007, 21:59
lubovta do sq ne me e dovela do ni6to dobro. Ina4e kakto bqh 4ul ot nqkade "vliubenite jiveqt, a ostanalite prosto sa6testvuvat"

neverand
07-06-2007, 22:09
бати глупостите....Любовта е това което си определиш да бъде,живееш за мечтите си,едни живеят с мисълта да срещнат любим човек,трети да постигнат някфа цел,четвърти да изхранят семейството си,пети да достигнат връх на ценностите си и сякфи такива,любовта е част от всичко това което ни заобикаля.

07-06-2007, 22:16
Хора любов НЯМА
Всичко е привличане и утоляване на нуждите от еб*не :roll:

neverand
07-06-2007, 22:18
Хора любов НЯМА
Всичко е привличане и утоляване на нуждите от еб*не :roll:
Любов има за тея,които вярват в нея,а такива като тебе вечно остават неразбрани и живеят в заблудата докато я няма,а кофтито е че винаги са влюбени,но най-лошото нещо е да си влюбен и да го отричаш или да не осъзнаваш.
Ебането е човешка нужда за удоволствие,
а любовта е това което се появява ей така ;)

07-06-2007, 22:29
Любовта всичко ли е? В смисъл няма ли и други неща, за които си струва да се живее? Вие как мислите?
Комай няма

petel
07-07-2007, 00:09
more like nothing

Общо взето живеем заради запазването на човечеството, продължаването на рода, репродукция - евфемизми за секс. Любовта е обикновено чувство, като приятния вкус на печено пиле в устата или смеха на готина комедия, само че продължава доста по-дълго и е доста по-фалшиво.

ferendzia
07-07-2007, 00:48
Lubovta e mn razmito,raztegleno i oporo4eno ponqtie....Zatova vyprosa ti e leko neqsen...ako priemem 4e pita6 za lubovta koqto izpitvame kym prostivopolojniq pol...ima mnogo drugi ne6ta za koito da se jivee i te mogat da te napravqt mnogo 6tastliva..mogat da osmislqt jivota ti...no kogato jivee6 za lubovta..za tazi lubov to4no...togava ti e nai-hubavo...osobeno ako si se dokosnal do neq...i kooooolkoto i da boli ot neq..ako lubovta ti e istinska...nito za mig nqma da syjali6 za nito 1 sylza!Za6toto kogato pla4e6...pla4e6 za ne6to...i tova ne6to e prekrasno...6tom e imalo ne6to prekrasnov jivota ti i istinski go ocenqva6..kato lubovta...to tezi sylzi sa vinagi sladki..prosto za6toto sa plod na lubovta...i ne kazvaite 4e boli ot lubovta...boli za6toto pove4eto hora sa nedorasli za lubovta i ne mogat da syzdadat normalni vzaimootno6eniq bez da se naranqvat 1 drug...i Lubovta ne e vinovna za tova :)Stiga q psuvahte..
Za teb lubovta moje da e vsi4ko..moje da ti dade vsi4ko ot koeto ima6 nujda...moje izob6to da ne e 4ast ot jivota ti...vseki sam izbira :) Uspeh ...

BAYO
07-07-2007, 05:35
Любовта не е всичко. А защо точно живеем е неизвестно. Според религията живеем заради бог, според шматките живеем заради любов, според логиката.... хм няма никаква логика в живота.

Бахти якия филм братко =D> Тфа най-точно окачествява нещата такиа, к'фито са, или поне такива, квито бяха :smt017

Mimka_sweet
07-07-2007, 10:43
Естествено,че не.
Любовта е едно от нещата,заради които си струва да живееш,но има и още много други,например семейството,приятелите,обр азованието(хъх)....

Ice_Queen_
07-07-2007, 10:46
Мога да кажа че в момента за мен тя е всичко.
Когато любовта е спокойна и сигурна това ми дава стимул за вс останало,сили,идей ,вс..
Но ако има нещо което да не е като хората веднага залинявам иии просто ми е все тая за вс ..
:|

beb4ety
07-07-2007, 10:46
:roll: ima i drugi ne6te :!:

07-08-2007, 04:55
Има доста неща за който човек си струва да живее и любовта едно от тях.Любовта променя хората,човек гледа с други очи на заобикалящия го свят,дава ну стимул,надежда..тласък към живот...

koalka
07-08-2007, 06:59
Естествено, че има.Но аз без любов ще съм нещастна, колкото и да има други неща, за които да си струва да се живее.Семейството, приятелите и всички други малки радости.

alkobalko
07-08-2007, 07:33
Любовта е едно от нещата, заради които си заслужава да живеем. Заслужава си да живеем заради семейството, а след време заради нашите деца. Има и още много други неща, за които си заслужава да живеем.

kobrichka
07-08-2007, 09:41
Любовта не е единственото за което си струва да живееш.Има мн важни фактори в живота на един човек,които дават смисъл на живота му.За всеки са различни нещата,за които си струва да живееш.Всеки живее за нещо,за семейството си,приятелите си, за сбъдването на мечтите си,за децата си и за мн други неща,които усмислят живота ни.

Sam90
07-08-2007, 09:55
Любовта всичко ли е?

ДА!

:smt006 :smt006 :smt006

shivacheva
07-08-2007, 10:01
Любовта не е всичко. А защо точно живеем е неизвестно. Според религията живеем заради бог, според шматките живеем заради любов, според логиката.... хм няма никаква логика в живота.
Ей тва е отговора... :wink: :wink: :D

dunapren
07-08-2007, 10:04
определено любовта не е всичко :-)

Manenkoto
07-08-2007, 10:32
Любовта не е! Живота се ебава с нас! Смисълът за който живеем е неисвестен просто трябва да съществуват некви същества с който живота да си играе! Прави ни на будали ! Карани да си търсим ние смисъл на живота и ние решава ме че за любовта ще се живее че тя ще е всичко е дам ама не е всичко [-X

`Death`Whore``
07-08-2007, 10:42
Любовта като цяло е всичко - любовта към приятелите, към любимия човек, към работата, към това, което учиш...