PDA

View Full Version : адски банален въпрос



07-06-2007, 22:02
та в момента някакъв метъл ми дъни ушите(някаква смесица между блек и траш,ама иначе кърти) и може и да не съм много адекватен,задавайки такъв бЪналЙен въпрос,но не намерЯх такава темЯ та да питам мУмичИтЪтЪ-какво мислите за момчетЪ с брекети?

Брекетите са едно такова,чайте са да ви пусна снимки...
"тука трябваше да има линк,напишете в гугъла "брекети" и ще ви излезе,разтърсете се,трябва да се пада третото"

Ей такова нещо е лечението-виждате каква картинка е преди,какво е след...Просто перфектните прави зъби.
Абе като се замисля и да не се кефите много на момчета с брекети-кво ме ебе,след 2 години като извадя мега-правата-бляскава усмивка...

XD

Казах ви че под въздействието на блек-траш метъл не съм много адекватен.
Въобще не исках да пиша тоЗ километричен пост,но ето го същинското:

Момичета,какво мислите за момчета с брекети?

И някой да не го обърка със шините-ей онова с небцето-говоря за другото!Якото дето не се сваля и струва колкото една нова кола.

И като се замисля,това че имам такава скъпотия в устата си не ме ли прави пич?
ПАК СЕ ОТПЛЕСНАХ!МАМКА МУ ДЕБА!

Въпроса ми:

Момичета,какво мислите за момчета с брекети?

07-06-2007, 22:08
Само да поясня-курсът ми на лечение ще продължи около дв години,въпреки че трябва да ми се намести само един кучешки зъб-всички останали ми се наместиха и да ми се оправи съвсем малко захапката-била ми много навътре или нещо такова.Но не е обратна.Но този гаден кучешки зъб последната седмица афта ми направи.Ебал съм го у шибания педал.

07-06-2007, 22:11
Е айде отговорете бе,хора.

В темата за оная 12 годишна курветия дето искала да се ебе пет страници направихте,а моето,което е наистина сериозно си мълчите.Не мога да разбера кой идиот ще тръгне да се ебе с няква дванайсе годишна.На мен по-скоро би ми паднал кура ако я видя тая.

thefreak
07-06-2007, 22:13
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.

07-06-2007, 22:19
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.
Ми че аз като видя момиче със скоби въобще не си мисля че е задръстена :roll:

thefreak
07-06-2007, 22:28
Е добре.. значи булшенството хора си го мисли...

07-06-2007, 22:29
Е добре.. значи булшенството хора си го мисли...

Значи аз излизам задръстеняк заради това,че искам да имам по яки зъби,от твоите например?

07-06-2007, 22:30
da ti kaja tolko i se zabelqzva ... az momichetata ne gi izbiram spored tva dali imat breketi ili ne ama kato vidq nqkoq s breketi mi e qsno che pone se griji za sebe si ta nqma nishto losho a i se pak za 2 godini tva da ti ne e cql jivot :)

hip Hop Mace
07-06-2007, 22:32
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.

AAAAХахХАхахХАХахХАХхахХАХа хХАХхахХАХхахХАХхахХАХахХ АХхахХАхахХАХхаХ

Колко си злеееееее :smt044 :smt044 :smt044

thefreak
07-06-2007, 22:44
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.

AAAAХахХАхахХАХахХАХхахХАХа хХАХхахХАХхахХАХхахХАХахХ АХхахХАхахХАХхаХ

Колко си злеееееее :smt044 :smt044 :smt044
Нормално е да имаш мнение различно от моето. Тъйкато моето не се диктува от всеобщите разбирания на обществото, за кое е добро и кое не, кое е готино и т.н.
Но това не ме прави "зле", каквото и да значи това..
Приеми, че има хора с различно мнение.

cherinka
07-06-2007, 23:18
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.
Ми че аз като видя момиче със скоби въобще не си мисля че е задръстена :roll:
За скоби ли говорим, шини или брекети...
Аз си иам скобки и съм рулес.
Вече две години и 4 месеца ги нося (че дори някъде май месец нещо се бях разхилила в час и един пич от моя клас вика "ОООЛЕЕ ама ти скоби ли имаш..")
ахах милото момче.. 2 години в един клас.. чак сега забелязал.

Абе, приятел, нали само кучешкия зъб трее ти се намести. Що не сложиш скоби.
На мен само двата кучешки ми бяха хфръкнали и за тва сложх скоби.
Шшшшшшшшшшш, нямаше да го преживея ако ми бяха сложили брекети.. чесно, щях да се хфърля от моста на марица (тамън е до нас)
ама зъболекаря ми е пекан и сигурно знае кво е да слойш брекети в днешно време (мноо деградирала и изпростяла младеж и ако си на няква възраст 10-16г мноо ще те ебават връстниците ти, вервай ми).
Крънкай си зъболекаря за скоби.

аз даже оня ден видях една девойка, дето се казва като мен и има СЪЩИТЕ скоби като мен. Аххаха, ебати съвпадението.

Пък преди време говоря си с некъв пич.. и хоп.. кът мойте скобки.. аххах голям смях падаше .. ех кога бехме малки и млади тамън в разцвета си.. и дейба, аз простата .. около 5-6 пъти си бях чупила скобите.. и бая време седяха по лабораториите и за тва ги нося вече 2 години и 4 месеца.. ако бях по-предпазлива.. преди 8 месеца всичко в устата ми щеше да е тип-топинг.. ама.. съдба... кво да се прай..




Момичета,какво мислите за момчета с брекети?
Честно! - Избягвам ги.

всъщност, ако познавам един човек ПРЕДИ да сложи брекети - той ще си ми остане такъв завинаги, но ако е СЛЕД като е сложиш брекети - сру, ама тва фъфлене, тва чудо би ме отблъснало..

странно нещо написах току-що.. ама карай..
айде, със здраве..

07-06-2007, 23:28
Това,че някой желае да има перфектна усмивка не го прави задърстен.
Много сте тесногърди,честно. Научете се да приемате другите хора,незасивимо дали са по-различни от вас.

cherinka - ти избълва адските глупости,както винаги.
Хората с брекети не фъфлят.Имам такива,много мои познати също имат.
Точно хората,които носят шини са фъфлещите.


Някой ден,когато порастнете,ще осъзнаете колко глупави сте били и по колко глупав начин сте определяли хората.

Presley
07-06-2007, 23:31
ПРочетох само последният ред-въпросът ти.Еми не ми прави впечетление,вече всеки втори е с брекети ,в тва число и аэ !Ахахаха :-D !

petel
07-07-2007, 00:05
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.

AAAAХахХАхахХАХахХАХхахХАХа хХАХхахХАХхахХАХхахХАХахХ АХхахХАхахХАХхаХ

Колко си злеееееее :smt044 :smt044 :smt044
Нормално е да имаш мнение различно от моето. Тъйкато моето не се диктува от всеобщите разбирания на обществото, за кое е добро и кое не, кое е готино и т.н.
Но това не ме прави "зле", каквото и да значи това..
Приеми, че има хора с различно мнение.

Всъщност точно това, че момиче със скоби = задръстенячка е продиктувано от всеобщото мнение, ако се замислиш ще се усетиш, че това е човек, който иска да си подобри външния вид малко, по-добре скоби, от колкото тонове грим, не мислиш ли

ferendzia
07-07-2007, 01:08
vij sea ako si ebasi pekaniq ,simpatien ,umen i kakvo li o6te ne momi4etata nqma i da zabelejat 4e si s breketi...prosto tva e kapka v moreto ...hubavo e 4e se griji6 za zybite si de :p

MiMcHeToOo
07-07-2007, 01:12
ем.. брекети - брекети тва е положението.. нз как мислят останалите ама на мене не ми пука лично дали момчето ше е с брекети.. важна е душата :wink: тъй че споко не се притеснявай от тва :wink:

hip Hop Mace
07-07-2007, 10:04
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.

AAAAХахХАхахХАХахХАХхахХАХа хХАХхахХАХхахХАХхахХАХахХ АХхахХАхахХАХхаХ

Колко си злеееееее :smt044 :smt044 :smt044
Нормално е да имаш мнение различно от моето. Тъйкато моето не се диктува от всеобщите разбирания на обществото, за кое е добро и кое не, кое е готино и т.н.
Но това не ме прави "зле", каквото и да значи това..
Приеми, че има хора с различно мнение.

Ама тва дори не е мнение тва е някъф тъп предрасъдък,значи ти искаш да ми кажеш че познаваш хората по това дали носят брекети и ако носят значи са задръстеняци,тъи ли или не те разбрах правилно?

LiloTa
07-07-2007, 10:12
абе пич споко бе! ;) моя приятел също скоро ще слага тей като има проблеми,ама тва няма да ме накара да го зарежа или да не искам да го целувам и т.н.Първо те дори не се забелязват и 2ро ВЪОБЩЕ НЕ ДЕФОРМИРАТ ГОВОРА!!!Преди няколко години аз носих шини и то горни и...беше ужасно...постоянно фъфлиш и... ужас бе!!!А иначе ако видя момче или момиче с брекети няма да си помисля че е няква задръстенячка или забил катил ;)

thefreak
07-07-2007, 10:25
Мислят си същото кат нас кат видиш момиче със скоби, демек задръстеняк.

AAAAХахХАхахХАХахХАХхахХАХа хХАХхахХАХхахХАХхахХАХахХ АХхахХАхахХАХхаХ

Колко си злеееееее :smt044 :smt044 :smt044
Нормално е да имаш мнение различно от моето. Тъйкато моето не се диктува от всеобщите разбирания на обществото, за кое е добро и кое не, кое е готино и т.н.
Но това не ме прави "зле", каквото и да значи това..
Приеми, че има хора с различно мнение.

Всъщност точно това, че момиче със скоби = задръстенячка е продиктувано от всеобщото мнение, ако се замислиш ще се усетиш, че това е човек, който иска да си подобри външния вид малко, по-добре скоби, от колкото тонове грим, не мислиш ли
Е нали пита какво си били мислили ?