PDA

View Full Version : Моля някое момиче да ми даде съвет :)



rKk
07-06-2007, 23:39
Моята история е такава че се влюбих в едно момиче без да го познавам.Разменяли сме си само снимки.Колкото и пъти да съм мислил да се запозная с нея винаги ме е било срам.Тя скоро ми каза като я видя непременно да се запозная с нея.И на другата вечер я видях и се запознахме , но от тогава чувствата ми се засилиха още повече и не минава вечер без да мисля за нея :( .Имам и даже и телефонния номер. Не знам какво да правя , до сега не съм изпадал в такова положение , а и проблема е че съм много срамежлив.Като се запознах с нея постоянно треперех.Ако можете дайте ми някакав съвет. Ще съм ви много благодарен

07-06-2007, 23:45
spored men trqa da i pi6e6 sms4e da se vidite na kafe, se pak e sms sramno nqma:) i kato izlezete govorete si i si izkaraite qko i ako iska i 2ri put na4i 6e stane rabotata :) dr neznam kakvo da kaja
kusmet ;)

rKk
07-06-2007, 23:47
Благодаря за съвета , ще го пробвам. Дано да има успех.

ferendzia
07-07-2007, 00:52
mii nqma 6to da se pritesnqva6..6tom e imala jelanie da se zapoznae s tebe...zna4i si i napravil dobro vpe4atlenie...i ot tuk natatyk 6te e nai-dobre ako se otpusne6 i q nakara6 da se po4uvstva specqlva za teb...kakvato razbiram vsy6tnost e:)Uspeh i ne q izpuskai ;)

ferendzia
07-07-2007, 00:53
mii nqma 6to da se pritesnqva6..6tom e imala jelanie da se zapoznae s tebe...zna4i si i napravil dobro vpe4atlenie...i ot tuk natatyk 6te e nai-dobre ako se otpusne6 i q nakara6 da se po4uvstva specqlva za teb...kakvato razbiram vsy6tnost e:)Uspeh i ne q izpuskai ;)

da se po4uvstva specqlNa iskah da kaja :))

BAYO
07-07-2007, 05:33
Пиши я бегала ..... :-D :shock: :shock:

cherinka
07-07-2007, 08:27
Като се запознах с нея постоянно треперех.
НЕ МИСЛИ ЗА НЕЯ КАТО ЗА НЯКВА ПРИНЦЕСА ДЕТО ЗАСЛУЖАВА НАЙ-ДОБРОТО!!!
Защото от там ти идва проблема..

djuki
07-07-2007, 08:37
Хей помисли така ако се притесняваш ще я изгубиш . За това давай смело напред . Имаш и номера обади и се и се вижте .

Nymph
07-07-2007, 08:39
Това е голям проблем според мене. Трябва сам да си внушаваш да бъдеш по уверен. Изтъквай пред нея силните си черти и внимавай какво ще й кажеш. Направи и комплимент или нещо такова, опитай се да разбереш коя й е любимата тема за разговор и й докажи, че и ти имаш същите интереси като нея. А пък ако е много издокарана когато излезете някъде, това значи със сигурност, че те харесва. \:D/

betka_13
07-07-2007, 08:49
trqbva da preodolee6 toq
sram :smt018

neverand
07-07-2007, 09:03
действай,звъни пращай смс-и,като седиш така и мислиш страха ти само се усилва...като ти дойде на ум го прави,така ще те е по малко страх и най-леснич начин да го преодолееш./

Nadelina
07-07-2007, 09:08
Kato za nachalo prosto i pishi edin pochti nishto ne znachesht sms "Ima migove v koito se seshtash za neshto sladko i ti stava hubavo.. eto tozi mig e tochno takyf za men.. ta iskah da vidq kfo praish" :P A pyk kato se stigne do sreshtata.. koeto spored mene ne trqbva da se prishporva.. oshte po malko zaradi fakta che si neuveren.. i se pritesnqvash.. trqbva da bydesh prosto sebe si...

BebeTooOoo
07-07-2007, 09:15
Моето лично мнение , че неможе да си се влюбил в човек , който непознаваш.Просто е невъзможно това да стане при положение , че незнаеш нищо за него , не си контактувал с него.Или ти просто си се влюбил във външната й красота , а не си изчакал да видиш дали тази красота е такава и отвътре.А за срама - недей да се срамуваш , това до никъде не води или става по - лошо.И аз бях срамежлива и то много , но осъзнах че няма смисъл , няма за какво.Преодолей го и ще видиш , че ще ти е лесно , няма да се чудиш какво да кажеш на срещата , няма да те е страх да не би да се изложиш , няма да трепериш от притеснение.Нещата си идват отсамосебе си...Недей да се впрядаш , защото момичето ще го усети.Бъди себе си и не се стеснявай.Това е от мене.Успех. :wink:

Mimka_sweet
07-07-2007, 10:50
Ем зарибявай я бе,кво се спичаш,пишете си смс ,излизайте на срещи ала бала ........ :-D

beb4ety
07-07-2007, 10:53
:wink: mi..kakto ti kazvat v prednite mn napi6i sms da izleznete i peodolei staxa :!:

Presley
07-07-2007, 13:17
Пиши я бегала ..... :-D :shock: :shock:

Murder Bunny
07-07-2007, 14:07
Emi..vij ako momicheto e kolkoto teb ili po malko nqma ot kfo da se pritesnqvash;] Purvo i pishi sms-cheta,posle zapochni da se obajdash.Nqma ot kfo da se sramuvash..shtoto se zabelqzva i te moje da se otdrupne.Naduhai se malko,se pak si momche..i ot teb se ochakvat sichki purvi stupki 8) Ei tui si pishete po chesto..spodelqite ala bala,i to ot samo sebe si she spresh da se sramuvash;) Uspeh \:D/

07-07-2007, 14:42
nqma ni6to po milo ot tva mom4eto da se pritesnqva :) nz prosto tova naistina nai qsno izdava 4uvstvata :) pokazva 4e q misli6 za prekrasna i neveroqtna i samoto i prisustvie te smu6tava :) spored men tova e nai dobroto priznanie koeto edno mom4e moje da napravi na momi4e. i spored men e po dobre da i se obadi6 ne da i pra6ta6 sms...nqkak si po li4no e :) nz ti si re6ava6 :) uspeh

iliqnfenka
07-07-2007, 22:06
еми пиши и или и се обади ;) бъди по-решителен веднъж живееш не си пропилявай така шанса;)

07-08-2007, 00:00
А бе аз бях на подобно дередже.Запознах се с едно момиче на един РД на френд почнах доста да се интерсувам от нея.Но бях малко по решителен от теб смис звънях и но проблема беше че го карах само на приятелство.Но накрая забележи след цели два месеца и признах какво чувствам първо получих един шамар за това че не съм си казал по рано и съм я мъчил два месеца :lol: а после най-прекрасната целувка през живота ми :lol: и от три години с всеки изминал ден я обичам все повече и повече.Такаче мога само да ти кажа преодолей страха и можеби всичко ще се нареди

Призрачна
07-08-2007, 06:34
Моята история е такава че се влюбих в едно момиче без да го познавам.Разменяли сме си само снимки.Колкото и пъти да съм мислил да се запозная с нея винаги ме е било срам.Тя скоро ми каза като я видя непременно да се запозная с нея.И на другата вечер я видях и се запознахме , но от тогава чувствата ми се засилиха още повече и не минава вечер без да мисля за нея :( .Имам и даже и телефонния номер. Не знам какво да правя , до сега не съм изпадал в такова положение , а и проблема е че съм много срамежлив.Като се запознах с нея постоянно треперех.Ако можете дайте ми някакав съвет. Ще съм ви много благодарен

Действай :))) щом е излязла с теб веднъж ще излезе пак ... :))) И няма за какво да трепериш .. момичета под път и над път , ако не е тази има и други :)

Maiden`Fenka
07-08-2007, 08:18
няма за какво да си притесняваш просто бъди себе си,бъди по- решителен и преодолей този срам

gabrielka@a
07-08-2007, 09:01
Моята история е такава че се влюбих в едно момиче без да го познавам.Разменяли сме си само снимки.Колкото и пъти да съм мислил да се запозная с нея винаги ме е било срам.Тя скоро ми каза като я видя непременно да се запозная с нея.И на другата вечер я видях и се запознахме , но от тогава чувствата ми се засилиха още повече и не минава вечер без да мисля за нея :( .Имам и даже и телефонния номер. Не знам какво да правя , до сега не съм изпадал в такова положение , а и проблема е че съм много срамежлив.Като се запознах с нея постоянно треперех.Ако можете дайте ми някакав съвет. Ще съм ви много благодарен
Давай смело!Прекарайте един страхотен ден!Нормално е да се претесняваш,все пак си влюбен! :smt007

izku6enie
07-08-2007, 10:54
Ako tova momi4e naistina ti haresva togava se bori za neq.Za da bude6 6tastliv trqbva da prevuzmogne6 strahovete si i da bude6 po uveren v sebe si .Tq trqbva da te haresa takuv kakuvto si.Siberi smelost i izlez sus neq kaji i kakvoto 4uvstva6.Poraboti nad sobstvenoto si 6tastie.Uspeh!!! :) :P :-s

Manenkoto
07-08-2007, 11:00
Действай няма от ко да те е срам :wink: Като се притесняваш можеш само да я загубиш действай смело :wink: :wink: Успех \:D/

_Gretka_
07-08-2007, 11:09
Моята история е такава че се влюбих в едно момиче без да го познавам.Разменяли сме си само снимки.Колкото и пъти да съм мислил да се запозная с нея винаги ме е било срам.Тя скоро ми каза като я видя непременно да се запозная с нея.И на другата вечер я видях и се запознахме , но от тогава чувствата ми се засилиха още повече и не минава вечер без да мисля за нея :( .Имам и даже и телефонния номер. Не знам какво да правя , до сега не съм изпадал в такова положение , а и проблема е че съм много срамежлив.Като се запознах с нея постоянно треперех.Ако можете дайте ми някакав съвет. Ще съм ви много благодарен

Няа от какво да се притесняваш когато си на кеф и не ти пука сичко е ок и дори да згафиш нещо ше ти се струва забавно :mrgreen:

pink_champagne
07-08-2007, 13:17
Срама вече не е на мода...вземай се в ръце и направи тай първа крачка..

lilcheto
07-08-2007, 23:00
Щом я харесваш действай ...... преодолей срама си и я покани да излезете (какво толкова). Помисли ли какво ще изпуснеш, ако не предпиемеш нищо.

SafeCracker
07-09-2007, 00:12
nqma ni6to po milo ot tva mom4eto da se pritesnqva :) nz prosto tova naistina nai qsno izdava 4uvstvata :) pokazva 4e q misli6 za prekrasna i neveroqtna i samoto i prisustvie te smu6tava :) spored men tova e nai dobroto priznanie koeto edno mom4e moje da napravi na momi4e. i spored men e po dobre da i se obadi6 ne da i pra6ta6 sms...nqkak si po li4no e :) nz ti si re6ava6 :) uspeh

Ех да беха повечето мацки като теб...
По темата...пич, веднагически и се обади и уреди да се видите и на четири очи и признаваш всичко...пък "каквото сабя покаже...и честта майко юнашка"
Успех!

nasty_f
07-09-2007, 00:23
Спокойно,не си единствения,който като се притеснява му треперят ръцете,и аз съм така :? Иначе се отпусни,пиши и смс,или по-добре й се обади и я покани на кафе и си поговорете,признай и,че я харесваш,защото ако излизате много време и не правите нищо може и да започне да има само приятелски чувства към теб,а това е голяма грешка!

LaDy_DaQnA
07-20-2007, 08:05
ti kfo 4aka6 da doide da ti se obqsni li budi po smel malko tui onui 6te te e sram purvite 5-10 min dokato se usyznae6 posle vnimaai kfi gluposti rysi6

LaDy_DaQnA
07-20-2007, 08:10
А бе аз бях на подобно дередже.Запознах се с едно момиче на един РД на френд почнах доста да се интерсувам от нея.Но бях малко по решителен от теб смис звънях и но проблема беше че го карах само на приятелство.Но накрая забележи след цели два месеца и признах какво чувствам първо получих един шамар за това че не съм си казал по рано и съм я мъчил два месеца :lol: а после най-прекрасната целувка през живота ми :lol: и от три години с всеки изминал ден я обичам все повече и повече.Такаче мога само да ти кажа преодолей страха и можеби всичко ще се нареди

cool mnou me zaradva aaaa kak sa radvam za vas :P

BeBsItO
07-20-2007, 11:10
:-D davai, tq nama ti se razsardi e q haaresva6.nai mn se izkefi mnoo

07-20-2007, 11:18
пич това е момиче,а ние сме хора и си говорим,срещаме се и т.н. бъде малко по-смел,не ами с по-голямо самочувствие и все пак не прекалявай.

wRinKleS
07-20-2007, 11:20
Obadi i se i si ugovorete sre6ta. Ako 4ak tolkova se stresira6 pii 1 bira predi sre6tata na men obiknoveno mi pomaga da se otpusna ;)

07-20-2007, 11:23
off//ама нали нямаш нищо против,че не сме момичета. 8-[

BaD_GiRl_mL2
07-20-2007, 13:45
ma tee vinagi ako te e sram kfo..shte chakash mackite da te tarsqt??Mi chakai si..shte mine mn vreme, moga da se obzaloja.. i bebetoo e prava, ne moje prosto ei taka da se vlubish..prosto si malku po lubopiten..nishtu drugo :)

cashmere
07-20-2007, 14:38
emi obadi i se :!: az li4no haresvam sramejlivi mom4eta, no tova e do momi4eto

sasha_90
07-20-2007, 16:01
Обади й се и я покани да излезете.

fantasigirl
07-20-2007, 18:01
Emi opitai se da ne se sramuva6 4ak tolkova mnogo.Kakto ti kazaha i drugite predlagai i da izlizate 4esto.Taka pone malko pomalko pritesnenieto ti n6te ponamalee.I kogato re6i6 otidi i govori s neq.Aide uspeh!!! :)

miloto_girl_4e
07-20-2007, 18:06
Еми пишете си, пращай и закачливи смс-чета, флиртувай с нея :wink: Просто трябва да надмогнеш срамежливостта си, трябва да и покажеш, че имаш интерес към нея и следи как се държи с теб, за да разбереш дали и тя те харесва :wink: Успех и бъди уверен :!:

Шляп^Шляп
07-20-2007, 18:07
Първо трябва да охладиш малко страстите.Щом имаш такива силни чувства ,тя със сигурност вече знае,че я харесваш.Ще се прави на недостъпна.Не я притискай,не настоявай.Изчакай малко,и после ей така изненадващо я покани да излезете,след още извесно време направи следващата крачка,пиши и смс-и,бъди мил,но не натрапвай чувствата си и не изпълнявай всеки нейн каприз :roll: Хубавите неща стават бавно,а и щом се поопознаете малко ,срамът ти ще изчезне

07-20-2007, 19:39
Останалите ти дадоха отговора,а аз само ще ти дам няколко съвета как да я впечатлиш.Поинтересувай се от хобитата й извънкласни занимания и др. ,но да знаеш,че като ти каже се постарай да запомниш това,което ти казва щото ще стане много нелофко,ако някой ден те пита за любимия си цвят и др.на пържата среща се постарай да изглеждаш добре,подари й роза или я почерпи не6то......се6та6 се.Като говорите я гледай в о4ите,защото това е знак за искреност и бъди естествен и уверен това е вси4ко.УСПЕХ! :smt008