PDA

View Full Version : пиърсинг на пъпа



07-07-2007, 04:11
Здравейте!
Искам да ви попитам долу-горе за цената и ако реша да махна обицата ще остане ли белег и след колко време ще зарастне?

SunnyG
07-07-2007, 06:56
Цената зависи от студиото и от този който те пробива.По принцип варират между 20 и 30лв.Ако махнеш обецата вероятно ше пстане белег...всъшност дупка,но тя е незабележима.Има значение и това кога ще я махнеш....Колкото по рано,толкова по бързо зараства.

rakiQ
07-07-2007, 09:07
не е много скъпо
остава белег (сестра ми имаше) като си проби пъпа го маза разни глупости ......носи си го 2-3 год но сега като забременя и я махна .....преди 7 месеца я махна и още има белег даже леко я наболваше.........
аз не бих го пробила

Boot
07-07-2007, 09:10
Между другото има обици за пъп за бременни. Сестра ти защо не си е сложила такава?

А за белезите - има си Contractubex ;)

N0_feAR
07-07-2007, 09:24
пробиването е около 30 лв с обеца. Задължително титаниева или от мед.стомана. Белег остава, но дупката не. Има си кремчета за белези, би трябвало да помогнат.

rakiQ
07-07-2007, 09:41
Между другото има обици за пъп за бременни. Сестра ти защо не си е сложила такава?

А за белезите - има си Contractubex ;)
така ли ..тфа е яко...да не представляват едни халки???
а иначе докторите и казали че уврежда плода........ е тя е в края вече...сега сеп. месец ше го исере :-D и тя каза че ше си сложи пак обица ](*,)

07-07-2007, 11:32
В единственото хубаво студио,което знам в моя град цените на обиците варират между 35-40-45лв и там е включена цената и на пробиването,а ако си донесеш ти обица от някаде другаде пробиването е 20лв.Малко по-скъпо е от колкото вие ми казвате :( само че сега малко се разколебах да си слагам щом остава белег,но ще помисля още малко :)

а това Contractubex премахва белега или само го скрива моля ви дайте ми повече информация за този крем-колко струва каде мога да го купя,за какъв период от време действа(ако премахва белега)и т.н.
Благодаря!

Th3WildAng3l
07-07-2007, 12:03
Ами при мен нещо се разрани първия път и за да не си личи белегът се пробих пак. А и много се свиква с обецата - ако я махнеш ще се чувстваш странно.

Boot
07-07-2007, 12:08
Между другото има обици за пъп за бременни. Сестра ти защо не си е сложила такава?

А за белезите - има си Contractubex ;)
така ли ..тфа е яко...да не представляват едни халки???
а иначе докторите и казали че уврежда плода........ е тя е в края вече...сега сеп. месец ше го исере :-D и тя каза че ше си сложи пак обица ](*,)
Мне, не са халки
Ей такова чудо е
http://img513.imageshack.us/img513/6279/pregnantbellybuttonzi8.jpg
Просто щифтът е от силикони е по-дълъг.
А къде е логиката на това да уврежда плода? Просто... адски нелогично звучи.

Boot
07-07-2007, 12:12
В единственото хубаво студио,което знам в моя град цените на обиците варират между 35-40-45лв и там е включена цената и на пробиването,а ако си донесеш ти обица от някаде другаде пробиването е 20лв.Малко по-скъпо е от колкото вие ми казвате :( само че сега малко се разколебах да си слагам щом остава белег,но ще помисля още малко :)

а това Contractubex премахва белега или само го скрива моля ви дайте ми повече информация за този крем-колко струва каде мога да го купя,за какъв период от време действа(ако премахва белега)и т.н.
Благодаря!

Значи за цените - погледни логично. Дупченето ти е 20 лева. Обицата ти е... 10тина. 45 лева е АДСКИ много, това значи обица за 25 лева, което е супер ненормално. Белег не е задължително да остана.
За Contractubex-а няма как да ти скрие белега. По принцип го премахва изобщо. Колкото по-нов е белега, толкова по-бързо и по-ефикасно ще го махне. Между 10 и 13 лева струва. Моя белег (не на пъпа, на друго място) беше гадничък и лекарството не го махна изцяло, но определено пооправи ситуацията.

ultra
07-07-2007, 19:29
Ами при мен нещо се разрани първия път и за да не си личи белегът се пробих пак. А и много се свиква с обецата - ако я махнеш ще се чувстваш странно.
Така си е.Странно е!Като си махна обицата да я почиствам и като с видя на огледалото без нея и ми е ...криво някакво... :roll: .Точно 2 години от както си я сложих и не се представям без нея.
А лекарите нищо не разбират.При бременност е най-вероятно самия пъп да "изплюе" обицата.Иначе кво да му има на плода?По същата логика и обици на ушите не трябва да се носят.Въпрос на вкус и разбирания.