PDA

View Full Version : epilirane na intimnite 4asti



07-07-2007, 04:34
iskam da popitam momi4etata koito si epilirat intimnite 4asti dali stava gladoi i sled kolko vreme otnovo gi epilirate?a....kak da popitam.... nali za da se epilira trqbva kosam4etata da se ostavqt da sa po dalgi pak taka e i po- sigurno 4e vsi4ki sa porasnali i na drugiq den nqma da ima kosmi...taka li e?
i ako e taka ako vodite polov jivot kakvo pravite prez tova vreme s koeto imate kosmi

mnogo vi molq otgovorete mi za6toto ne razbiram ot tiq ne6ta i sam obarkana[/list][/code][/quote][/u][/i][/b]

noname.
07-07-2007, 07:53
Ami moq suvet e da otidesh na kozmetik koito da gi mahne s kola maska kato za nachalo(cenite sa ot okolo 5 do 12tina lv). Predpolagam che sega gi brusnesh, zatova izchakai 10tina-12 dena za da porasnat dostatuchno.
uspeh :wink:

oTPoBHa
07-07-2007, 11:00
и козметика кво праи? дърпа те с кола маска , тва което можеш да си го напраиш и сам. е*ати хората ом г

ThePainIsReaL
07-07-2007, 12:03
Водя полов живот, карам с епилатора без проблеми. Боли, но се търпи. Пък и не ми се налага да ги чакам да пораснат. Епилаторът хваща и супер къси косъмчета, така че всичко е ОК. Няма такова нещо да си седя 10-15 дни с бодящи косми.
Иначе.. ако можеш така, наистина е мнооооооооого по-добре с кола маска.

07-07-2007, 14:39
Водя полов живот, карам с епилатора без проблеми. Боли, но се търпи. Пък и не ми се налага да ги чакам да пораснат. Епилаторът хваща и супер къси косъмчета, така че всичко е ОК. Няма такова нещо да си седя 10-15 дни с бодящи косми.
Иначе.. ако можеш така, наистина е мнооооооооого по-добре с кола маска.
A dolu okolo klitora to4no pak li s epilator :shock:

zapalkata
07-07-2007, 23:09
Аве хора я обяснете защо е подобре с кола маска отколкото с епилатор :-s че искам да си обезкосмя триъгълника и смятах точно с епилатор да го направя...

N0_feAR
07-08-2007, 13:01
Аве хора я обяснете защо е подобре с кола маска отколкото с епилатор :-s че искам да си обезкосмя триъгълника и смятах точно с епилатор да го направя...
по принцип е по-добре с кола маска, защото от епилатора се появяват обърнати косъмчета. (аз така им викам)