PDA

View Full Version : Нервен



STS
07-07-2007, 06:01
Просто искам да си побъбря за някои неща които ме дразнят.

Пия си вино и си гледам видеота на вбокса. Чета коментарите, добре де, защо има толкова много хора които обиждат или просто говорят глупости. Например, някои приятели са си направили видео и просто си се забавляват, и от долу четеш 100 коментара в които пише "мн сте зле" или "мн сте тъпи". Какво, завиждат ли им не разбирам. Те не са направили това видео да се правят на умни, красиви, добри, т.н. Просто се забавляват. Още едно, някой пич си тренира и се снима. Един няма да каже браво, само "аз повече мога да дигам, много си слаб". Ходи тренирай тогава, а не пиши глупости.

Какъв им е проблема на анти-чалгарите. Само гледам глупости, само селяни слушали чалга, чалгата нямала никакъв смисал, певиците само били певици щото имали цици, те са курви, крадат. Знаеш ли колко ми пука за твоито мнение. Какво, това че слушам чалга ме прави селян. Добре тогава, такъв съм. Знаеш ли колко ми пука ако те са откраднали песен, ако ми харесва си я слушам. А викате че само заради циците избират фолк певиците? Погледнете едно рап-поп-дори метал видео, покажете ми някой супер слаб или супер дебел грозник. Няма такива.

Също искам да питам тези които нямат нищо по-интересно да правят от това да спамват форума и да пишат глупости. Не сме ние виновни че нямаш приятели с които да излизаш и да си прекарваш времето по друг начин но все пак има други начини от колкото да ни показваш какъв дечко си и колко много можеш да се правиш на идиот.

Живея в чужбина от няколко години тук със семейството си. Предадох ли страната като доидох тук за да мога да имам пари когато съм гладен и да не се притеснявам от това как някой ще ме блъсне с колата си. Бих умрял за България но в момента това не е нужно, така че не вярвам че съм направил лошо с това че съм дошъл да уча тук и да направя пари. България се оправя, няма да се изселят всички от тук, спокоино. Радвайте се че не сме като Ирак. България се управя.

И последно, както казах, в чужбина съм от няколко години така че имам няколко ако не доста правописни грешки но не ми пука защото разбра всичко.

Ако искате и вие кажете тук какво ви дразни.

cherinka
07-07-2007, 09:53
Тва за чалгата... тия дни го раздавам на яко сръбско еври дей и се замислих дали в Сърбия, Македония, Турция, Румъния и т.н имат някакви разделения както в България - члгари, анти-чалгари, метъли и прочие..
И какво - Половин България, Половин Сърбия, Половин Румъния, Половин Македония, Половин Турция за селяни ли.. :smt005
А, и още нещо.
Може да имат големи цици, ама вадят пари с тях, НАЛИ ТАКА. А вие тука седите безпомощни и немощни в киберпространството и ги оплювате..

Ннананан. :D


Ако искате и вие кажете тук какво ви дразни.
Ами, дразни ме това, че в една голяма част от ситуациите и случките, става точно това - "Присмял се хърбел на щърбел".
Няма какво повече да добавя....

cherinka
07-07-2007, 10:06
Пич, застреляй се. :)
Що, бе?! :smt017

cherinka
07-07-2007, 10:20
Така, че да не ми се прави на остроумен и да ми зявяава, че нямало грозни/слаби по 'метъл клиповете',

:smt005
Ахахх, значи искаш да кажеш, че има грозни/слаби по метъл клиповете..
Ахах.
Май и ти не знаеш какво написа :mrgreen:

aP0kAlIpSiS
07-07-2007, 10:27
Така, че да не ми се прави на остроумен и да ми зявяава, че нямало грозни/слаби по 'метъл клиповете',

:smt005
Ахахх, значи искаш да кажеш, че има грозни/слаби по метъл клиповете..
Ахах.
Май и ти не знаеш какво написа :mrgreen:

Знам,че той не е точно металист,ама Мерлин Менсън да не е красавец?
Ама като се замисля...и той има готини мадами в клиповете си :?

Sam90
07-07-2007, 10:50
Така, че да не ми се прави на остроумен и да ми зявяава, че нямало грозни/слаби по 'метъл клиповете',

:smt005
Ахахх, значи искаш да кажеш, че има грозни/слаби по метъл клиповете..
Ахах.
Май и ти не знаеш какво написа :mrgreen: ДА СЪМ ГО ОТРЕКЪЛ!?!?!?!?!?! :evil: Метъла идва от душата, не от външната красота!


Мерилин Менсън не е 'метълист'!


(педал)
Абе ти като не слушаш чалга, защо се праиш, че ного я разбираш? :smt017 Извинавай ного, но да говорип за нещо, което не познаваш е меко казано глупаво - тъй че в момента ти си глупавия, а не тези, които слушат поп-фолк ;)
В поп-фолка има много простотия - комерс и глупост. Но да не би в другите жанрове да няма? Живеем в свят, в който всеки иска да направи повече пари - никой не прави музика, заради някви духовни каузи - всички го правят за пари => правят това, което се продава. Във АБСОЛЮТНО всеки жанр има и хубави и лоши песни - но това кое е хубаво и кое - лошо, го решава всеки сам за себе си. Не си ТИ (или някой друг) човека, който има правото да казва на някого какво да слуша или да го съди, заради това, което слуша ;)


СЪС ЗДРАВЕ



Забравих да добавя - аз също се дразня на нещата, които спомена автора ;)

Disrespect
07-07-2007, 10:52
чалга всички са слушали и всички перфектно знаят за кво става дума в нея ;)
а метъл наистина почти НИКОЙ не е слушал както трябва

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2007, 11:29
чалга всички са слушали и всички перфектно знаят за кво става дума в нея ;)
а метъл наистина почти НИКОЙ не е слушал както трябва

...с изключение на брат ми, който след концерта на Manowar не можеше да спи от превъзбуда и силни сърцетуп... 8) :lol:

иначе споделям мнението на автора. и аз мн се дразня, когато някой разбрал-недоразбрал нещо, и веднага напада. вечния ми спор с наш'те примерно е, че те са предубедени към някого или нещо, и не виждат положителните страни на този някой... аз също може да не го харесвам, но не мога да отрека, че има нещо хубаво в него.
Както винаги зачесохме и тук темата за чалгата. Не я 'боготворя', мога да я слушам, мога и да не я... текстовете са елементарни, музиката е еднообразна, певиците са почти изкуствени като кукли и т.н., и т.н., но е факт обаче, че самите изпълнителки (или повечето вече! от тях) могат да пеят! т'ва, че се котират на пазара заради телата си (в частност гърдите) и провокативните си изпълнения, е така... но не можем да си затворим очите за положителните неща, само защото отрицателните имат превес. 8)

cherinka
07-07-2007, 11:35
певиците са почти изкуствени като кукли и т.н., и т.н., [/b]
Извинявай, ама...
да не би сръбските изпълнителки да са напуфини и напудрини и наклепани и намацани и омазани като нашите..?!?

И сам 90 добре си го каза. Никой не прави музика за душевна кауза.
А и всички, много добре, знаете, че като се появи някакво парче на пазара и вокала или групата като започнат да разправят, че им дошло от вътре да я направят тая песен/клип и бла бла и познайте кво.. месец-два и тая песен вече я няма.

Защо сигнал или някоя друга БГ група правят вече все по-малко песни и т.н.. защото загубите в сравнение с чалгата, ще са огромни :mrgreen:

Пиийте! Пейте чалга и си живейте тиху, мирно и спокойно :mrgreen:

sh3_1s_7h3_0n3
07-07-2007, 11:45
не наблягам на това какви са те, напомпани, напудрени... к'вито ще да са... а и честно казано не ме интересува - една песен или ми харесва или не ми харесва.
някои като кажат 'ама еди-кой-си изпълнител е гей', и мен това какво ме засяга? аз слушам песните му, нямам намерение да спя с него 8)
мисълта ми беше, че максимата, дето покрай сухото и мокрото горяло почти винаги е в сила...
едно нещо да не харесват в теб и то вече става като твоя визитна картичка. малко са тези, които гледат какво можеш, какво правиш и т.н. все бързат да те наклепат...

Ice_Queen_
07-07-2007, 11:48
Ох човека си говори много ясно за определени неща, и пита много ясно какво ви дразни,вие пак го обърнахте на чалга-метъл....

Айде спрете се малко...

:smt012