PDA

View Full Version : Xtasy



Slon4o
07-07-2007, 08:41
Колко струва екстазито?

07-07-2007, 09:03
10-12-15 толкова некаде ама то зависи кво е :roll:

thefreak
07-07-2007, 10:21
Струва живота ти.

07-07-2007, 10:35
Струва живота ти.да бе точно струва ти кефа :::

thefreak
07-07-2007, 11:28
Струва живота ти.да бе точно струва ти кефа :::
Това опит за сърказъм ли беше ?

Peyton
07-09-2007, 15:13
Точно струва ти живота господи защо най-после не го осъзнаете да умреш от наркотиши е най-нелепата смърт. А и да не говорим за смърт истината е че започнеш ли веднъж ти умираш. Помислете какво причинявате на себе си и или на близките си. Никой не заслужава това.......

IlLuSi0nS`
07-09-2007, 19:25
10 кинта

колкото до моралистката отгоре, що не си гледаш собствения живот, а? хем малко разнообразие ще ти е, струва ми се.. в няколко теми вече чета твои мнения и повече не мога да се сдържа.. всеки сам си избира какво ще прави с живота си! поемаш рисковете си, правиш избора и си търпиш последствията.. победи, падения, грешки, мъдрост.. всичко си идва с времето.. престани да говориш за наркотиците сякаш да някаква отрова.. психоактивните вещества ти дават някакво усещане (в зависимост от вида и всеки се кефи на различни), дават ти красота, свобода, радост, веселие.. и като всичко останало си имат своята цена, а тук вече всеки преценява за себе си каква цена е готов да плати.. всеки си преценява положителното и отрицателното и си прави избора.. ти не решаваш вместо никой! може само да се дава инфо за различните вещества и толкова, но без "не го прави" или "да прави го", разбираш ли?

sWeEt_SeEd
07-09-2007, 19:50
Ох Илюжънс, мацка, не се ли уморяваш, аз лично вече спрях да се обяснявам, срам ме е вече да храня всеки втори моралист , опитващ се да бъде полезен :mrgreen:

SunnyG
07-12-2007, 08:45
До кога ще давате пари,за да се довършите... :roll:

Seducti0n
07-12-2007, 09:15
До кога ще давате пари,за да се довършите... :roll: Колкото и странно да ти се струва-да.Както каза IlLuSi0nS`-всеки прави своя избор,всеки сам определя правилата и границите.Всички сме различни-това ни е хубавото.Давайте инфо за наркотиците,пускайте интересни мателиали,но никога не плюйте срещу хората употребяващи наркотици.Не ги принизявайте и не ги игнорирайте.Просто проявете апатия,ако искате.Оставете ги да живеят така както им харесва.Това е техния живот и те са избрали да бъде такъв.Вие живейте вашия така както Ви харесва и оставете другите да правят ккавото искат със себе си.Колкото до въпроса зададе в темата-цените на екстазито са между 10 и 15 лева,взависимост от къде го взимаш и още куб други обстоятелства. :P

SunnyG
07-12-2007, 11:54
ЦвЕтИт0 в никакъв случай не си мисли че се опитвам да критикувам някой,аз просто се възмущавам.Аз съм пускала много коментари и съм писала теми за наркотиците,но с ясната цел да информирам за това какво може да ти се случи ако използваш наркотици.От там нататък всеки да си решава дали иска да рискува,не съм ничия майка или собственица на нечий живот освен моя.Който както иска така да си живее....

07-12-2007, 13:07
В Бургас има оферти от 3 до 20 лв. :)

b0Nb0n
07-12-2007, 14:25
az znam oferta za 2 leva hap4eto ama trqbva da zeme6 mnogo hap4eta ina4e cenata e ot 5-20 leva po eftino ne sym zimal abe ne sa skypi :)

HouseSoul
07-18-2007, 01:45
Начи българските кетаминови и амфетаминови бонбони се намират от 6 до 15 лева (според зависи кой колко е издребнял" Бонбони на основата на MDMA струват от около 25 лева парчето ако човекът ви е сигурен (много трудно се намират свестни xtasy-та).Тряя са някви амстердамки ... дам дам ... е животни пилете си мозъченцата с хапчецааа ](*,) ](*,) ](*,)