PDA

View Full Version : Защо с фешъните се запознават?



07-07-2007, 09:47
Значи едно гадже не се запозна с мен, хем бях по-близо до нея, а с тъпия фешън-гей, който седеше зад мен. Как може да е толкова проста тая тъпа овца? Как може момичетата да си падат все по слабоумни фешъни? Писна ми вече, само защото не се нося по модата, т.е. като всички да трябва да търпя игнорацията.

07-07-2007, 09:55
kvo ti puka be, tq e bila tupa i ne si zaslujava da se drazni6 za tova

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 09:56
1.Може да не се е запознала с теб поради много причини,не е задължително да се е запознала с другото момче,само защото той се облича модерно.
2.Не е нужно да я обиждаш,това че не се е запознала с теб не я прави "проста тъпа овца" ! Не си прави изводи за хората преди да ги опознаеш!
3.Не всички момичета си "падаме" по "слабоумни фешъни" ! Не ни слагай под един знаменатал ! Не всички сме еднакви ! Аз дори им се дразня на такъв вид хора !
4.Може да те "игнорират" поради други причина и тва най-вероятно е държанието ти,така като гледам по поста ти ! А и тва,че едно момиче е предпочело да се запознае с друго момче,а не с теб, не означава,че те игнорират.
А и не е нужно да пускаш тема,само защото няква си не се е запознала с теб.Ако всички правехме така,този форум на какво щеше да заприлича ?!
Аре със здраве ... !

sasha_90
07-07-2007, 10:07
Факта,че се е запознала "фешъна" не те ли радва?-Би трябвало :-k .
С това си отношение доказва,че е материалистка->не трябва да се занимаваш с нея,защото очевидно не си такъв.
Не се ядосвай!

thefreak
07-07-2007, 10:07
Значи едно гадже не се запозна с мен, хем бях по-близо до нея, а с тъпия фешън-гей, който седеше зад мен. Как може да е толкова проста тая тъпа овца? Как може момичетата да си падат все по слабоумни фешъни? Писна ми вече, само защото не се нося по модата, т.е. като всички да трябва да търпя игнорацията.
По хубав е от тебе е, приеми го.

cherinka
07-07-2007, 10:10
sexa_na_kompleksa
А така.

Абе, какво си водите заключения, че някой като е моден и има пари?!?!

Някои футболисти са 'фешън'.
Някои, които слушат електронно са 'фешъни'.
Дори има чалгари, които са 'фешъни'.
А тези, които са модели (примерно) имат пари и се обличат модерно, това не ги прави 'фешъни'.

Вие за 'фешън' приемате всичко що има бритон на криво....... с олям нос.... както и да е...

07-07-2007, 10:16
Какво държание, като ние и двамата просто седяхме и мълчахме?

07-07-2007, 10:17
Значи едно гадже не се запозна с мен, хем бях по-близо до нея, а с тъпия фешън-гей, който седеше зад мен. Как може да е толкова проста тая тъпа овца? Как може момичетата да си падат все по слабоумни фешъни? Писна ми вече, само защото не се нося по модата, т.е. като всички да трябва да търпя игнорацията.
По хубав е от тебе е, приеми го.
О, да много хубав - със свински ушички и с женска чантичка. Направо...

07-07-2007, 10:17
ми, да се беше усмихнал поне, да има с какво да й привлечеш вниманието. то...сърдитко петко, празна му торбата.

Valar
07-07-2007, 10:18
Абсолютно нормално е момичето да се запознае с него!
Какво точно разбираш под фешън!?
Ти смотано ли ходиш облечен!?
Погрижи си за външният си вид!
Но НЕ прекалявай,тогава игноре за теб няма да има.
Пък няма нищо лошо и ти да се запознаваш.

07-07-2007, 10:19
Ами кво да се усмихвам, и той не беше усмихнат, даже гледаше злобно все едно някой му е изял закуската. Плюс това беше със женска чантичка. Една такава черна, и си я носеше на лакатя!

cherinka
07-07-2007, 10:26
Ами кво да се усмихвам, и той не беше усмихнат, даже гледаше злобно все едно някой му е изял закуската. Плюс това беше със женска чантичка. Една такава черна, и си я носеше на лакатя!
Завист. 8)

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 10:29
Ами кво да се усмихвам, и той не беше усмихнат, даже гледаше злобно все едно някой му е изял закуската. Плюс това беше със женска чантичка. Една такава черна, и си я носеше на лакатя!
Завист. 8)

Напълно !

Към автора - аре забрави я тая вече, кво ти пука за нея ? Ще имаш и други възможности за запознанства ! Тая да не е последната жена, бе ?

thefreak
07-07-2007, 10:31
Значи едно гадже не се запозна с мен, хем бях по-близо до нея, а с тъпия фешън-гей, който седеше зад мен. Как може да е толкова проста тая тъпа овца? Как може момичетата да си падат все по слабоумни фешъни? Писна ми вече, само защото не се нося по модата, т.е. като всички да трябва да търпя игнорацията.
По хубав е от тебе е, приеми го.
О, да много хубав - със свински ушички и с женска чантичка. Направо...
Ае ти кво правиш цял ден да се разхождаш с педали е?

07-07-2007, 10:38
Значи едно гадже не се запозна с мен, хем бях по-близо до нея, а с тъпия фешън-гей, който седеше зад мен. Как може да е толкова проста тая тъпа овца? Как може момичетата да си падат все по слабоумни фешъни? Писна ми вече, само защото не се нося по модата, т.е. като всички да трябва да търпя игнорацията.
По хубав е от тебе е, приеми го.
О, да много хубав - със свински ушички и с женска чантичка. Направо...
Ае ти кво правиш цял ден да се разхождаш с педали е?
Ма той не беше с мен бе. Ние се явявахме за записване за изпит, бе.

cherinka
07-07-2007, 10:39
Значи, нямам нищо против 'фешъна', но на мен ако ми се случи това нещо, което на теб и съм на твое място, бих си рекла "Деба смотания пич, путката губи, ще я наебе и ще я остай".. естествено.. това може и да не бъде вярно, НО поне така ми ОЛЕКВА, че са избрали друга пред мен.
А и също бих се замислила с какво оная мацка е повече от мен.. и така.. ама пича ако е някъв дето не ми отговаря на критериите.. изобщо нищо няма и да си помислям.. ама иначе ако ме фане яд, че е избрал другата - тогава вече ще почна да се замислям сери0зно..

beb4ety
07-07-2007, 10:39
emi..qvno ne te e xaresala :roll: apak i ti ot kade znae6 4e e xaresala dr mo4e zaradi drexite aaaaa :?: :?: :?:

07-07-2007, 10:43
emi..qvno ne te e xaresala :roll: apak i ti ot kade znae6 4e e xaresala dr mo4e zaradi drexite aaaaa :?: :?: :?:
Е нали първо се вижда външния вид? Тя откъде ще му знае характера, като не го познава? Абе, отивам на "Витошка" да си купя фешън дрехи и ще си направя руси кичури.

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 10:46
emi..qvno ne te e xaresala :roll: apak i ti ot kade znae6 4e e xaresala dr mo4e zaradi drexite aaaaa :?: :?: :?:
Е нали първо се вижда външния вид? Тя откъде ще му знае характера, като не го познава? Абе, отивам на "Витошка" да си купя фешън дрехи и ще си направя руси кичури.

:smt005 :smt005 :smt005
Уби ме ! И кво ще промениш с тва ? Характера ти ще ти остане същия ! Това е по-важно,а не с кви парцалки си се навлякъл ! Красотата е само преходна ... Оф,не знам вече какво да кажа !
Пък и тва с русите кичури - :smt078

BiBeRoN
07-07-2007, 10:48
E ти какво си мислиш?!Че всички момичета ще ти скачат?!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Iv4eTy
07-07-2007, 11:40
Защо трябва да преценяваме хората по това как се обличат и така нататъка. Откаде знаеш,какво е харесала в другото момче?!? Може просто да не си бил нейн тип или поради един куп други причини да е предпочела другото момче пред теб.

Coolguy
07-07-2007, 21:51
Момичетата ще започнат да ти обръщат внимание когато спреш да ги мразиш.
Оправи си характера.

X-taZ
07-08-2007, 07:47
:} FaSHioN mom4encata sa uJAsno sladkiiiii {}{}{}{} Mene spr me kefqt .... e te znam tebe k1v si ... ama 6tom si IGNORE amiiii stani fashion.... ne e nujno da si geY be... te ne sa geyove.......

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-08-2007, 11:15
emi pravish si izvodite za neq.. ;) a puk i moje nego da si e haresala pove4e #-o ...

pink_champagne
07-08-2007, 13:25
Абе кфо ти пука на тебе?!?Умрял ли си за едно запознанство с някква си?!?Като толкова искаш да се запознават и с тебе,че вземи се вкарай в модата бре..

moon_flower
07-08-2007, 13:35
Не,не много си зле.
Гледаи сега,хубаво чети.Първо,момичето не е длъжно да се запознава с теб.Искало е да се запознае с друг.Второ,като толкова ти е било зор,защо не взе ти да я заговориш?Баси олигофрена...Трето,защо си мислиш,че като си "фешън" всички ти се свалят?Прсото момичето си пада по такива момчета.Четвърто,айде комплексите да ги забравиш.Гейска чантичка...ти сигурен ли си?А и да е била,нещо пречи ли ти?
И сега като обобщение:
Вземи поработи върху излъчването си,защото ако гледаш като насран питбул,и баба Яга няма да иска да се запознаете.Ако имаш ниска хигиена или лошо излъчване няма нищо да стане!Дрехите не са важни,стига да не се обличаш като турбо селянин от Илиянци.

MiMcHeToOo
07-08-2007, 14:28
Всеки човек си има вкус.. След кат тя си е паднала по фешъна нищо не моеш да напрайш.. Намери си друго момиче :D

Manenkoto
07-08-2007, 15:09
1.Може да не се е запознала с теб поради много причини,не е задължително да се е запознала с другото момче,само защото той се облича модерно.
2.Не е нужно да я обиждаш,това че не се е запознала с теб не я прави "проста тъпа овца" ! Не си прави изводи за хората преди да ги опознаеш!
3.Не всички момичета си "падаме" по "слабоумни фешъни" ! Не ни слагай под един знаменатал ! Не всички сме еднакви ! Аз дори им се дразня на такъв вид хора !
4.Може да те "игнорират" поради други причина и тва най-вероятно е държанието ти,така като гледам по поста ти ! А и тва,че едно момиче е предпочело да се запознае с друго момче,а не с теб, не означава,че те игнорират.
А и не е нужно да пускаш тема,само защото няква си не се е запознала с теб.Ако всички правехме така,този форум на какво щеше да заприлича ?!
Аре със здраве ... !


мацка мн си права :roll:

cecko_boy
07-08-2007, 15:25
Mi naprai se i ti feshun be batka ko ti pre4i :D

ThePainIsReaL
07-08-2007, 16:22
Може би просто не си попадал на момичета, които са за теб..

Аз и доста други определено не сме фенове на така наречените "фешънчета".
Просто си отвори очите и за другите момичетата, не само за по-нахаканите и т.н.

Albinos.com
07-08-2007, 17:18
ХахХхахаххХАхахахаххаХХХХ АХАхаххаХАХАхаххаХХАХАх
Сподели как започна разговора момичето :wink:
Едва ли ще е с "Много си фешан, мой! Мн ма радваш :) " ?
Ти отиди при нея, заговори я. ЦЯЛ ЖИВОТ ЧАКАЛ ...

=)
07-08-2007, 17:22
Значи едно гадже не се запозна с мен, хем бях по-близо до нея, а с тъпия фешън-гей, който седеше зад мен. Как може да е толкова проста тая тъпа овца? Как може момичетата да си падат все по слабоумни фешъни? Писна ми вече, само защото не се нося по модата, т.е. като всички да трябва да търпя игнорацията.

tva e modata cvetnata bluzka s krust4eto 4ernite golemi o4ila i qkata pri4eska :P i az sum fe6un i si jiveq jivota a kato se napiem nemam raven na densinga-malko se poolqh :lol: :-D

koalka
07-08-2007, 19:02
Фешъните, както ти ги наричаш може и някои от тях да са слабоумни, както може да са слабоумни и хора от друга група.Ако са слабоумни-това е заради самия човек, а не заради това какъв е. :wink:

a~n~i~t~y
07-08-2007, 22:35
zashtoto se e zapoznala s drug i ve4e e prosta tapa ovca... a oniq feshyn i toi typ poneje predstavi si momi4eto eoti6lo da se zapoznae s nego ... mai si li4i koi e typiq v slu4aq a

bybit0o0
07-22-2008, 22:41
и аз това се чудя...

gPa3HuTeJl
07-22-2008, 22:48
Стани и ти фаш1н :!:

gangstata
07-22-2008, 22:54
обиждай я,щото се е запознала с другия..

ааааа джелъси..

moon_flower
07-22-2008, 22:57
Аз,аз ще се запозная с теееб!! :D

ivakavlad
07-23-2008, 00:02
ха...еми ако приличаш на някво лайно нормално че с фешана ще се запознае...аз като видя фешън як иии .... няма с някъф обикновен да се запозная я....фешаните над всичко... 8) :-P

ивинявай че ще ти го каже обичам да съм директен исчетох всичките ти 8 мнения и съм на мнение че се едно исключително тъпо, просто и ограничено момиче и моля без хапливи забележки относно стилът музика който предпочитам просто реших че трябва да ти кажа това което мисля не си мсили че съм против фиешанчиетата (всъщност съм против но се правя на толерантен) ако изявиш желание да ми отговориш ми пиши на лична няма смисъл да осираме темата с безмисленни спорове

сега по темата ами брато така си е доста момичета са си прости и предпочитат така наречените фиешанчета но не им се впечатлявай като си испатят ще им дойде акъла у главата само да не е прекалено късно (а междодругото за това че ще им дойде акъла в главата не се отнасяза всички за някой се отнася израза простото си е просто и просто ще си остане)

Vikitooo
07-23-2008, 00:05
Ми направи нещо и теб да те забележат мама му стара. А и ти к'во чакаш някоя мацка да се запознае с теб, да не е длъжна? Ти си тоя които трябва да го направи! :?

ivakavlad
07-23-2008, 00:13
Ми направи нещо и теб да те забележат мама му стара. А и ти к'во чакаш някоя мацка да се запознае с теб, да не е длъжна? Ти си тоя които трябва да го направи! :?

самоче тук вече възникват няколко въпроса защо трябва човек да промяня по какъвто и да е начин външният си вид? Защо винаги момчето е едвали не длъжно да направи първата крачка така да се каже нали уж имало равенство между половете има когато върбата роди круши

ivakavlad
07-23-2008, 00:16
а и вие момичетата неможете ли да вземете малко инициативата нито сте сакати нито дай боже

Vikitooo
07-23-2008, 00:19
Ми направи нещо и теб да те забележат мама му стара. А и ти к'во чакаш някоя мацка да се запознае с теб, да не е длъжна? Ти си тоя които трябва да го направи! :?

самоче тук вече възникват няколко въпроса защо трябва човек да промяня по какъвто и да е начин външният си вид? Защо винаги момчето е едвали не длъжно да направи първата крачка така да се каже нали уж имало равенство между половете има когато върбата роди круши

Аз не казвам, че трябва да променя нещо във външният си вид. Човек бива забелязан и по държание, по маниери,начин на говорене.

ivakavlad
07-23-2008, 00:24
Ми направи нещо и теб да те забележат мама му стара. А и ти к'во чакаш някоя мацка да се запознае с теб, да не е длъжна? Ти си тоя които трябва да го направи! :?

самоче тук вече възникват няколко въпроса защо трябва човек да промяня по какъвто и да е начин външният си вид? Защо винаги момчето е едвали не длъжно да направи първата крачка така да се каже нали уж имало равенство между половете има когато върбата роди круши

Аз не казвам, че трябва да променя нещо във външният си вид. Човек бива забелязан и по държание, по маниери,начин на говорене.

мамаму стара ако ми обясниш защо аджеба човек трябва да си промяня примерно държанието маниерите или начина на говорене за да се хареса на някоя си там пикла (с извинение) ще съм ти много благодарен нали всички момичета (да казах всички) казвате че момчето трябва да е такова каквото е а това е пълната противоположност двете неща са несъвместими те са обратно пропорционални неможе хем да е такъв какъвто е и в същото време да си променя държанието или начинът на обличане за да се хареса на някое момиче

DisciplineAndOrder
07-23-2008, 00:29
може би и тя е фешънка

Vikitooo
07-23-2008, 00:38
Ми направи нещо и теб да те забележат мама му стара. А и ти к'во чакаш някоя мацка да се запознае с теб, да не е длъжна? Ти си тоя които трябва да го направи! :?

самоче тук вече възникват няколко въпроса защо трябва човек да промяня по какъвто и да е начин външният си вид? Защо винаги момчето е едвали не длъжно да направи първата крачка така да се каже нали уж имало равенство между половете има когато върбата роди круши

Аз не казвам, че трябва да променя нещо във външният си вид. Човек бива забелязан и по държание, по маниери,начин на говорене.

мамаму стара ако ми обясниш защо аджеба човек трябва да си промяня примерно държанието маниерите или начина на говорене за да се хареса на някоя си там пикла (с извинение) ще съм ти много благодарен нали всички момичета (да казах всички) казвате че момчето трябва да е такова каквото е а това е пълната противоположност двете неща са несъвместими те са обратно пропорционални неможе хем да е такъв какъвто е и в същото време да си променя държанието или начинът на обличане за да се хареса на някое момиче

Я ми кажи муцка, ти ако си хареcaш някоя мома, ама страшно много( но тя не ти обръща внимание) ти няма ли да направиш нещо по въпроса? Не казвам да се променяш за нея,просто ей така да те забележе?

pandelka
07-23-2008, 05:47
Ти п1к как реши,че не се е запознала с тебе само щото не си феш1н..може да не си и харесал :?

firegirlll
07-23-2008, 06:21
Споко, след като е била тъпа, закво ти е да се запознава с теб? :D

ivakavlad
07-23-2008, 07:59
Ми направи нещо и теб да те забележат мама му стара. А и ти к'во чакаш някоя мацка да се запознае с теб, да не е длъжна? Ти си тоя които трябва да го направи! :?

самоче тук вече възникват няколко въпроса защо трябва човек да промяня по какъвто и да е начин външният си вид? Защо винаги момчето е едвали не длъжно да направи първата крачка така да се каже нали уж имало равенство между половете има когато върбата роди круши

Аз не казвам, че трябва да променя нещо във външният си вид. Човек бива забелязан и по държание, по маниери,начин на говорене.

мамаму стара ако ми обясниш защо аджеба човек трябва да си промяня примерно държанието маниерите или начина на говорене за да се хареса на някоя си там пикла (с извинение) ще съм ти много благодарен нали всички момичета (да казах всички) казвате че момчето трябва да е такова каквото е а това е пълната противоположност двете неща са несъвместими те са обратно пропорционални неможе хем да е такъв какъвто е и в същото време да си променя държанието или начинът на обличане за да се хареса на някое момиче

Я ми кажи муцка, ти ако си хареcaш някоя мома, ама страшно много( но тя не ти обръща внимание) ти няма ли да направиш нещо по въпроса? Не казвам да се променяш за нея,просто ей така да те забележе?

никога за която и да е колкото и да я обичам дори и да не ми обръща внимание няма да направя абсолютно нищо или ще ме хареса такъв какъвто съм или да се маха

LaDy_DaQnA
07-23-2008, 10:33
1.Може да не се е запознала с теб поради много причини,не е задължително да се е запознала с другото момче,само защото той се облича модерно.
2.Не е нужно да я обиждаш,това че не се е запознала с теб не я прави "проста тъпа овца" ! Не си прави изводи за хората преди да ги опознаеш!
3.Не всички момичета си "падаме" по "слабоумни фешъни" ! Не ни слагай под един знаменатал ! Не всички сме еднакви ! Аз дори им се дразня на такъв вид хора !
4.Може да те "игнорират" поради други причина и тва най-вероятно е държанието ти,така като гледам по поста ти ! А и тва,че едно момиче е предпочело да се запознае с друго момче,а не с теб, не означава,че те игнорират.
А и не е нужно да пускаш тема,само защото няква си не се е запознала с теб.Ако всички правехме така,този форум на какво щеше да заприлича ?!
Аре със здраве ... !

+1

Pliok0019
07-23-2008, 10:46
Как така всички момичета харесват "фешъни".... Пак общ знаменател. Аз не ги харесва.

По темата: Шанс. Мацката го е харесала повече. Може би не заради това, че е фешън.

slun4ice_90
07-23-2008, 10:55
:lol: Смях.....Долавям,злоба и завист в това,което си написал,което мен лично ме отвращава.... :shock: :? И какъв ти е проблема нз..?Да,запознала се е него,защото е готин това е...Ае сега и ти ходи да си правиш прическа и си купи скъпи дрешки...пффф 8) Какво ти става бе човек?... 8-) Няма как да я принудиш да се запознае с теб...И едно ми е интересно кога ще спрете хора(такива като автора) да завиждате на фешаните и да падате толкова ниско и с такива теми?????Отговор не чакам,защото го знам.... :-D А към автора,темата ти е много тъпа и безсмислена.Лек ден! :)

PePeLePew
07-23-2008, 10:59
ми пич просто на момичето това и е стила и се кефи на такива момчета всичко зависи от стила

dimanushka
07-23-2008, 13:41
аз каквото имам да кажа по темата вече е казано..
обаче имам едно друго предложение - защо всички, които са толкова ядосани на целия свят заради своите си грешки, недостатъци, простотии и т.н. не си направят една темичка и там да обиждат всички които не са им обърнали внимание понеже са "ТЪПИ" !!!
мн дразни сериозно.... всяка трета тема е от сорта на тая. "тя предпочете фешъна пред мене". ем явно него е харесала бахти..... ооо кво ли се разправям

NightSky
07-23-2008, 17:59
Завист, завист...

Темата е стара ;)

The_69
07-23-2008, 18:28
1 Ми сиг е иглеждал по- дружелюбен

2 Има и сладки "фешъни"- познавам такива, въпреки че попринцип ме дразнят- различни хора, различни идеали

3 А ти защо не се запозна с нея, а само чакаш някоя да падне от небето

Dorky
07-23-2008, 19:24
Живота е твърде кратък,за да си горд или коплексиран всичко е поза включи се в състезанието спечели момичето и после си бъди нормален след като вече сте in love Веднъж едно момиче ми изправи косата врътнах перчема чувстах се кат педал обаче ефекта беше поразителен за 1 вечер 4 момичета и то доста яки сами ме заговориха :lol: е на 2 ден не можех да се гледам и приключих с фешънството 8-)

gerinceto
07-23-2008, 19:28
otkude si tolkova sig 4e se e zapoznala s nego zaradi nachina po koito se oblicha???

sladkish_14
07-23-2008, 19:32
Въпрос на личен вкус.Пък и фешън момченцата 8-) са сладки,разбира се,ако не е прекалено .. Може би причината е в теб , а не в другите ..

soul1199
07-23-2008, 19:34
moje da go e har po 100 hilqdi pri4ini,ne mojem da gadaeme,samo 1 mi e interesno,dobre ti vijda6,4e tq se zapoznava,za6o i ti ne se zapozna s neq,trqbva6e,no sega nqma smisal da mu misli6 tolkova,ima i drygi 8)

*SwEeTy_KiTtY*
07-23-2008, 19:48
Ми може просто да не те е харесала бе.... :D Де да знам.... :-o :-D

258
07-23-2008, 20:36
Ами харесало й е другото момче.

Ros
07-23-2008, 20:59
Ами кво да се усмихвам, и той не беше усмихнат, даже гледаше злобно все едно някой му е изял закуската. Плюс това беше със женска чантичка. Една такава черна, и си я носеше на лакатя!
Завист. 8)

+1 ако и държанието ти е такова като начина ти на изказване,съвсем нормално да се запознае с другото момче....не знам дали момчето е гледало злобно,но от изказванията ти си проличава злобата и завистта,а никой не харесва злобари

amerikanec
07-24-2008, 09:43
Ето какво реших да ти кажа в крайна сметка 1-во за тези фешън момчета опитват се да копират италянската мода но са претрупали ! Аз си имам собствен вкус как да го нарека за мен е ЕСТЕТИЧЕН със къса коса съм стил Марлон БРАНДО :) никога не съм си правил кичъри защото това съм аз и съм си изградил мнение и вкус по въпрос със дрехите 2-ро щом си бил по близо до нея а тя е симпатизирала на по далечният това означава колко гипсиран тип си не е лошо да се отпуснеш затова вече като ходиш на кафе си пийни биричка и си вземи дъвки! Направи някакво приятно впечатление не твърде дръзко все едно си плейбой но не и твърде боязливо 3-то Не знам какви са предпочитанията за външният ти вид но вдъхнови се от въображението ти НЕ СЛУШАЙ ЖЕНИ ОТНОСНО ОБЛЕКЛОТО ТИ !!!УСПЕХ но ако си дървеняк на какъвто те опреличавам няма всъщност какво да спомогне за твоята външност и харизма!!!

buffalo88
07-24-2008, 22:05
хаха бате да не ти пука... тя щом е харесала фешъна едва ли струва нещо... споко тебе ще те хареса някоя много по ценна ;]

Pagan_man
07-24-2008, 23:44
ми то зависи и ти какви момичета търсиш.
Ама заеби гит ея фешанки и тн. намери некоя сериозна и тн.