PDA

View Full Version : Porednata tapa tema



beb4ety
07-07-2007, 10:19
offf :roll: 6te bada kratka :smt012 Xaresvam edno mom4e i nai dobrata fr iska da se zapoznae s nego . No az i kazax 4e ako toi q vidi 6a se vlubi v neq i taka tq mi se rasardi :!: I kaza na po4ti vsi4ki 4e sam egoistka i t.n. sigorno i na nego 6te kaje za6toto my ima skype!!! Znam 4e i vie 6te pomislite 4e sam egoistka no daite savet molq vi se [-o<

Ice_Queen_
07-07-2007, 10:24
offf :roll: 6te bada kratka :smt012 Xaresvam edno mom4e i nai dobrata fr iska da se zapoznae s nego . No az i kazax 4e ako toi q vidi 6a se vlubi v neq i taka tq mi se rasardi :!: I kaza na po4ti vsi4ki 4e sam egoistka i t.n. sigorno i na nego 6te kaje za6toto my ima skype!!! Znam 4e i vie 6te pomislite 4e sam egoistka no daite savet molq vi se [-o<

Защо да си егоитка?
Чакай малко де..онази нали УЖ ти е бест френд?За какъв дявол се сърди че не Я ЗАПОЗНАВАШ с момчето ПО КОЕТО СИ ПАДАШ ТИ?!?
Виж мила,тая не ти е никаква най-добра приятелка,след като иска да ти вземе мъжа под носа , при това ти да й помогнеш..
Аз ако го видя че така става,на пук на онази ще направя вс възможно момчето да е с мен.
А й ако той си пада по теб,защо да се влюбва в онази?!

Твой си е избора - дали да се бориш за момчето си!
- дали да и теглиш майната на " най-добрата си приятелка"
- дали да се оттеглиш и да ги оставиш да са заедно.

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 10:24
Говори така за теб,а ти си мислиш,че ти е най-добрата фр... Я пак си помисли.
Не,не си егоистка,просто си го пазиш.Сигуно и аз така щях да постъпя,ако приятелят ми беше много хубав.
А ако каже на приятелят ти значи,с извинение е много тъпа !
Според мен не трябва да ги запознаваш,поне за сега.Но ти трябва да си решиш какво да правиш... Успех !

Mimka_sweet
07-07-2007, 10:25
О напълно те разбирам :-D
Аз харесвах едно момче и една фр му взела скайпа и се запознала с него ,че даже излизали 1-2 пъти и тя разбира се ми каза всичко,ама аз и бях бясна .
И то момичето ми вика спокойно бе спокойно,ама аз някфа бях супер бясна и вкрайна сметка излезе,че тя наистина не го харесва ми само ей тъй си излизат и си говорят. :-D

Така чееееееееее аз мисли,че ако тя наистина ти е добра фр няма да му каже нищо такова ,спокойно....даже може да я помолиш там да му говори за тебе ала бала :wink:

thefreak
07-07-2007, 10:32
offf :roll: 6te bada kratka :smt012 Xaresvam edno mom4e i nai dobrata fr iska da se zapoznae s nego . No az i kazax 4e ako toi q vidi 6a se vlubi v neq i taka tq mi se rasardi :!: I kaza na po4ti vsi4ki 4e sam egoistka i t.n. sigorno i na nego 6te kaje za6toto my ima skype!!! Znam 4e i vie 6te pomislite 4e sam egoistka no daite savet molq vi se [-o<
Взимай го докато е време.

Iv4eTy
07-07-2007, 10:34
А защо тя толкова иска да се запознае с момчето, което ти харесваш :?:
Ти не си егоистка, а тя не ти е най-добра приятелка щом постъпва така. Можела е да те разбере а какво прави... Все пак сама можеш да прецениш какво да правиш, но с такава приятелка не ти трябват врагове...

beb4ety
07-07-2007, 10:34
:| ami...nz ve4e e toi ne e znae kolko xubav no az go xaresvam i ne e nein tip no toi ako se vlubi v neq a tq ne !!off..nz :wink: mersi za savetite malo pone mi olekna :!: :!:

sasha_90
07-07-2007, 10:36
Не не си егоистка.Приятелката ти се държи като лапе.
Бори се за това момче.

neverand
07-07-2007, 10:38
Кажи,че приятелката ти е егоистка,не ти,тя иска да се запознае с него и тя не показва толеранстност не ти.

07-07-2007, 10:41
Да, наистина звучиш като егоистка. :-D

beb4ety
07-07-2007, 10:43
NE mi go kazva6 samo ti...vsi4ki po skype mi go povtarqt :roll:

BiBeRoN
07-07-2007, 10:51
Най-много мразя такива "приятелки"!Единственото, което можеш да направиш, е да не я оставяш да те го вземе!

beb4ety
07-07-2007, 12:33
8) mersi mn za savetite

07-07-2007, 12:53
Бъди с малко по-ниско самочувствие става ли. Въпреки това мисля, че е твоя работа дали ще й позволиш да го види или не. Но все пак защо пък трябва да го криеш от нея, тя наистина ли е по-красива от теб, та толкова се страхуваш да не ти го открадне?

BebeTooOoo
07-07-2007, 13:03
При мен беше същото. "Най- бест" приятелката ми искаше да се запознае с момчето , което аз харесвам.Много тъпо.И защо ти да си егоистката?Тя неможе да ти се води най - добре приятелка , щом иска да ти вземе момчето , иска да се запознае с него , при положения , че знае , че ти си падаш по него.Много глупово постъпва.Ти пък какво й се даваш?Отиваш при момчето и се запознавате.Ако той харсва теб - няма да се интересува от друга , така че действай.Не му мисли много много. :wink: Успех

beb4ety
07-07-2007, 17:37
:wink: nie se poznavame !!

Manenkoto
07-07-2007, 18:48
хехе и сега само трябва да действаш! Успехче ама ти не си егоистка а тя не е добра приятелка щом така се държи :roll:

blqblq_f
07-07-2007, 18:51
Нека той избере :wink: Ако избере приятелката ти не си заслужава :roll: и споко не си егоистка и аз съм изпадала в такива ситуации O:)

pink_champagne
07-07-2007, 19:13
Първо(1)тя не ти е никава добра приятелка, ка моли "най-добра". Второ(2) изобщо да не и се впрягаш - егоистката е тя в случая. Трето(3)Защо си мислиш пък,че щом я види ще се влюби в нея. Извинявай, ама ако той се влюби в такава като нея - го отписвай направо. Замисли се върху това последното...

Shadow_Walker
07-07-2007, 20:02
Приятелката ти се сърди за глупости.Като не искаш-ми няма да я запознаеш с момчето, това си ти е право.тя като е толкова навита да отиде сама да се запознае.Не виждам нищо егоистично в постъпката ти :)

Reed
07-07-2007, 20:09
Запознай ги -нищо лошо. :roll: Е,сега,ако иска нещо друго...просто не ти е най-добра приятелка (:

Mo6no3
07-07-2007, 20:15
Ми направете тройка. :lol:


Всъщност не я запознавай с него. И не и се вързвай на глупостите. И гледай по-бързо да го хванеш в ръцете си, за да намалее значително шанса да се влюби в друга.

beb4ety
07-08-2007, 12:55
:wink: za troika e dobra ideq :lol:

Manenkoto
07-08-2007, 14:39
:wink: za troika e dobra ideq :lol:

:smt005 :smt005 :smt005

mon4eto
07-08-2007, 15:14
Ot tazi situaciq moje6 edinstveno da si napravi6 izvoda 4e tova ve4e ne ti e nai dobrata fr. :roll:

lilcheto
07-08-2007, 22:56
Ако приятелката ти знае какви чувства имаш към това момче и въпреки това иска да ти го вземе ..... не ти е никаква приятелка. А ти защо така мислиш, че това момче ще се влюби в приятелката ти? Не мисля, че си егоистка, но не мисля и че си права да не го запознаеш с приятелката си. Какво ще правиш, ако нещата между вас подръгнат ..... пак ли няма да ги запознаеш? А относно приятелката ти какво е това детско поведение да ти се разсърди, защото не искаш да я запознаеш с момчето, което харесваш ..... и тя да почне да рзправя, че си била егоистка [-X

07-08-2007, 23:49
abe 6to taka reagirate,kvo lo6o ima 4e iska da se zapoznae s mom4eto? :-k
mi az imam samo 2 priqtelki ( s mom4etata se razbiram mn po-dobre :) )
no vinagi poznavam mom4etata,koito haresvat,s koito hodqt i t.n dori s gajdeto na ednata,tai kato mi e mn dobur priqtel o6te predi da tragne s neq,i sega mn 4esto si izlizame dvamata na kafe,nasam natam i tq znae i nqma ni6to protiv,i toi vaob6te ne e moi tip i nito az nqkoga bih si pomislia da pravq ne6to s nego,za6toto ne moga da pri4inq takova ne6to na priqtelkata si,nito toi bi poiskal ot men ne6to po-ve4e ot priqtelstvo,za6toto mn q obi4a,no tova ne ni pre4i da se vijdame.
Priqtelkite mi sa6to vinagi parvi vijdat mom4eto,ot koeto se interesuvam,dori mn pati gi vzimam i s nas kato izlizame,i sa mn krasivi,no nikoga ne sum si mislela,4e toi 6te se vlubi v tqh il ne6to takova [-(
6tom e s men ne vijdam kak moje da se pritesnqvam to4no ot nai-dobrite si priqtelki pak i im imam palno doverie,4e dori i da gi haresvat,nikoga ne biha si pozvolili da budat s nego ili dori da se opitat!
Nz kakva priqtelka ti e 6tom ne i vqrva6 i se strahuva6 da q zapoznae6 s nego...nz i v tova mom4e mai ne si mn sigurna,6tom kazva6 4e 6et vlubi v neq :-k
a i da ti kaja ima6 mn nisko samo4uvstvie! :smt006

nasty_f
07-08-2007, 23:55
Ми,найстина звучи малко егоистично.Не си уверена в себе си и за това не искаш да ги запознаваш.Аз не виждам лошо,че приятелката ти е искала да се запознае с момчето,което харесваш и го познаваш.Само да не започне да флиртува с него,че тогава си е е*** майката :-D

beb4ety
07-09-2007, 13:13
nqkoi dr 6a si dade li mnenieto :::

MeTaL4eTo`f
07-09-2007, 13:18
offf :roll: 6te bada kratka :smt012 Xaresvam edno mom4e i nai dobrata fr iska da se zapoznae s nego . No az i kazax 4e ako toi q vidi 6a se vlubi v neq i taka tq mi se rasardi :!: I kaza na po4ti vsi4ki 4e sam egoistka i t.n. sigorno i na nego 6te kaje za6toto my ima skype!!! Znam 4e i vie 6te pomislite 4e sam egoistka no daite savet molq vi se [-o<

Защо да си егоитка?
Чакай малко де..онази нали УЖ ти е бест френд?За какъв дявол се сърди че не Я ЗАПОЗНАВАШ с момчето ПО КОЕТО СИ ПАДАШ ТИ?!?
Виж мила,тая не ти е никаква най-добра приятелка,след като иска да ти вземе мъжа под носа , при това ти да й помогнеш..
Аз ако го видя че така става,на пук на онази ще направя вс възможно момчето да е с мен.
А й ако той си пада по теб,защо да се влюбва в онази?!

Твой си е избора - дали да се бориш за момчето си!
- дали да и теглиш майната на " най-добрата си приятелка"
- дали да се оттеглиш и да ги оставиш да са заедно.


Съгласна ! :wink: