PDA

View Full Version : Разделно ХраНеНе



РХ
07-07-2007, 11:00
Напоследък в много форуми се натъквам на темата за разделно хранене .Отзивите са добри особено про тези които го използват за отслбване,но другите(използващи го за по здравословен анчи на живот) пишат че чувстват прилив на енергия!Някой от вас пробвал ли го е ???!!! АКо знаете схема за разделно хранене напишете я!!!!!!

cherinka
07-07-2007, 11:06
е че разделното хранене не е ли да ядеш по 4-5-6 пъти на ден.
Кво схема, кви простотии говориш.
Ядеш пред 3-4 часа и ей ти разделно хранене :smt017
То разделното хранене, мисля, че е главно да ЯДЕШ когато НЕ си гладен...


пишат че чувстват прилив на енергия
е, нормално. Като ядеш когато не си гладен, се чувстваш заситен и храната ти е енергията, необходима да правиш тва-онва..

Ама.. :smt017 нещо.. :smt017 темата ми се струва леко безсмислена.. :smt017

РХ
07-07-2007, 11:12
разделното хранене няма нищо общо с това да ядеш докато не си гладен>Има схеми, в които пише кои храни можеш да съчетаваш Например можеш да ядеш зеленчуци с това , това и това, плодове с това и това и така

РХ
07-07-2007, 11:20
наистина моля някой да ми каже за разделното хранене какво знае и дали го е изпробвал

07-07-2007, 11:30
Az predi 3 godini se hraneh razdelno. Kilogramite se svalqt po-bavno, no puk za smetka na tova za po-dulgo vreme. :wink:

KaTinCeTy
07-07-2007, 11:31
Az predi 3 godini se hraneh razdelno. Kilogramite se svalqt po-bavno, no puk za smetka na tova za po-dulgo vreme. :wink:
Tva bqh az :)

РХ
07-07-2007, 11:32
колко килограма свали за колко време и по коя схема се водеше а ядеше ли шоколад разделно разбира се

KaTinCeTy
07-07-2007, 11:47
Za 2 meseca svalih 5 kilograma. 6okolad i vsqkakvi podobni hrani ne konsumirah. Makar 4e v malki koli4estva moje da priema6 kogato qde6 mle4ni produkti(ako razbira se 6okolada e fin mle4en). Purvona4alno 1 den se hraneh samo s mle4ni produkti(kiselo mlqko, sirene ka6kaval i tn.). Sled tova 1 den samo s plodove i zelen4uci (kato konsumirah i meso, no go smesvah sus zelen4uci). Posle edin den na testeni izdeliq(soleti, no ot obiknovennite, obiknovenni biskviti, spageti i tn.). Edin den na kartofeni hrani(vareni i pe4eni kartofi, kartofeno pure i tn.). Tova go praveh purvite dve sedmici nqkade. Prez ostanalata 4ast se hraneh po 2 dni s mle4ni hrani, plodove i zelen4uci i tn. I sled kato svalih tezi 5 kilograma samiqt mi organizum svikna da se hrani razdelno i kogato smesvah hranite mi stava6e tejko v na4aloto i tova teglo mi se zadurja dosta dulgo vreme. Razbirase su6to taka i sportuvah.

Ниго
07-07-2007, 12:03
Какво странно иам в разделното хранене?
Просто протеин без мазнина не се усвоява добре. ВЪглехидратите пък пречат на усвояването на мазнините поради различнитте ензими, които са необходими.

Правилното разделно хранене - месото и салатата от различни чинии.