PDA

View Full Version : Kak da si izrazqvame chuvstvata kym edno momiche



jika7aaa
07-07-2007, 11:57
Zdr ! Ujasnu mn se nujdaq ot edin syvet za vryzkata mi .... vchera se skarah s priqtelkata mi ujasnu loshu zashtoto spored neq ne moga da si pokazvam chuvstvata I ako mojete da mi dadete edin syvet kak da si pokazvam chuvstvata kym ednomomiche shte sym vi mn blagodaren

P.S. A i da kaja che sym opitval s cvetq , s bijuta , s nai razlichni dumi i deistviq ! Nadqvam se che nqkoi shte moji da mi pomogne i da mi kaji po kakyf nachin drug moji da si izrazq istinskite chuvstva kym neq , zashtoto az naistina q OBICHAM Mn !

07-07-2007, 12:19
ako tova,4e i podarqva6 cvetq ili bijuta i i kazva6,4e q obi4a6 i uvajava6 i t.n. ne q topli zana4i e golqma ligla.Tq kvo iska - na kolene da i pada6??? Ama da ti kaja ima i svestni momi4eta,ama ima i takiva pomii,da fane6 da gi obesi6 ebati i drislite! Nadqvam se tvoita da ne e takava!!!

Рал
07-07-2007, 12:41
Здрасти :smt006
Първо искам да ти кажа, че аз съм момиче :roll: [-X
Имаш две възможности:
1 Както ти казаха тя може наистина да е голяма лигла и да не знае какво иска. Нали знаеш че единствения начин да накараш момиче истински да те харесва е да и разбиеш сърцето. Тъпа работа, ама така си е. Тогава премисли добрите и лошите и страни с колкото се може по-малко пристрастия. Оттук нататък ти решаваш какво да правиш и дали е лигла или не.
2 Сигурен си, че вината е в теб. Значи наистина не показваш чувствата си и това е наистина гадно за нея. Първо тряа да и се извиниш и да и кажеш, че ще се опиташ да се поправиш. Бъди настоятелен и не забравяй да я ласкаеш. И оттам нататък тряа да правиш неща, който може и да не са ти на сърце обаче тряа да се правят след като искате взаимно да се уважавате. А не да се карате. :smt014 :smt008 Споровете които тя почне спирай с усмивка и не повишавай тон. Съгласявай се с нея, но само когато мислиш че е права, а не само за да не се карате. Когато не ти е добре, нещо те притеснява, ревнуваш от някой друг, просто и го кажи. Бъди искрен. Много искрен. Това означава да си изразяваш чувствата. :mrgreen:

jika7aaa
07-07-2007, 12:52
AMi opredelenu ne e glezla no obicha kogato q glezq ! Ako oshte nqkoi znae neshtu po temata i ima svoe lichnu mnenie shte go procheta s udovolstvie ! :) MiSiiii za tezi vse pak :) i pishete ;)

bubata
07-07-2007, 14:13
Аз сам моми4е и приятеля ми също трудно си изразява 4увствата.Таината е в малките жестове като да и напи6е6 смс за добро утро да не забрави6 да и се обади6 през ден,ако няма да се видите.Винаги да я пита6 как се 4увства и др малки жестове на внимание...Успех ;-)
А между другото на колко години сте ?

07-07-2007, 14:32
Hah...i moq fr e temerut no i az ne sum cvete i mn se karame za tova. vse nqkoi ne6to ne kazva i dr e nedovolen. ama tva s malkite ne6ta naistina e gotino ;) da i prati6 nqkakuv 6a6av sms bez pri4ina da i kaje6 4e ti lipsva ili 4e mn 4aka6 momenta kogato 6te se vidite i 6te moje da si q gu6ne6 :) i da q napravi6 4ast ot svoq jivot. ne ti da si izliza6 s priqteli tq s neini... subiraite se zaedno pokazvai pred drugite kolko durji6 na neq...i nqma kak da ne si zasluji6 golqmo vuznagrajdenie ;)

jika7aaa
07-07-2007, 17:32
Ami az sym na 17 a tq e edna godina po malka ot men ! I naistina tezi malki neshta pomagat ! Da znaete Mn vi Blagodarq Momicheta ! AKo ima oshte neshtu shte se radvam ako spodelite ! ;)

patoka_dafi
07-07-2007, 20:46
веднъж и аз споделих чуствата на едно много хубаво момиче което обичам и уважавам много и на следващия ден като се видяхме незнам какво ми стана сякаш имах амнезия и всички страхове искочиха в мен и забравих да и предложа и всичко отиде подяволите и сега много съжалявам защото несъм бил инициативен а просто трябваше да и кажа че я обичам в очите :smt010

jane_
07-07-2007, 21:52
Zdr ! Ujasnu mn se nujdaq ot edin syvet za vryzkata mi .... vchera se skarah s priqtelkata mi ujasnu loshu zashtoto spored neq ne moga da si pokazvam chuvstvata I ako mojete da mi dadete edin syvet kak da si pokazvam chuvstvata kym ednomomiche shte sym vi mn blagodaren

P.S. A i da kaja che sym opitval s cvetq , s bijuta , s nai razlichni dumi i deistviq ! Nadqvam se che nqkoi shte moji da mi pomogne i da mi kaji po kakyf nachin drug moji da si izrazq istinskite chuvstva kym neq , zashtoto az naistina q OBICHAM Mn !

prosto i go kaji!!!Druj se milo s neq.lubovta ne e cvetq bijuta i t.n. Tq e otno6enie!!!!

didonko
07-08-2007, 06:57
Ми... то тва с изразяването за всеки е различно... :smt012 Приятелката ми не се е оплоаквала досега от такова нещо \:D/ Сметнете ме за квото щете, ама аз го карам на супер много комплименти и поезия. :smt004 да, ПОЕЗИЯ. Разтапя се. :smt008 Напиши нещо кратко в рими за това колко е красива колко я обичаш или нещо подобно. може да и го прочетеш, на смс да го напишеш. АМА ТИ ДА СИ ГО НАПИСАЛ, НЕ ДА СИ ГО ПРЕПИСАЛ, ЕЙ. :smt011 от опит съм стигнал до заключението че стихотворенията са много полезни :smt008 заведи я на някое ново място. изнеси и серенада даже. Или излезте някъде по късно вечерта и отидете на някое високо място под звездите и там отново и кажи колко я обичаш, че очите и са звездици, абе ше се сетиш...

didonko
07-08-2007, 07:13
Hah...i moq fr e temerut no i az ne sum cvete i mn se karame za tova. vse nqkoi ne6to ne kazva i dr e nedovolen. ama tva s malkite ne6ta naistina e gotino ;) da i prati6 nqkakuv 6a6av sms bez pri4ina da i kaje6 4e ti lipsva ili 4e mn 4aka6 momenta kogato 6te se vidite i 6te moje da si q gu6ne6 :) i da q napravi6 4ast ot svoq jivot. ne ti da si izliza6 s priqteli tq s neini... subiraite se zaedno pokazvai pred drugite kolko durji6 na neq...i nqma kak da ne si zasluji6 golqmo vuznagrajdenie ;)


едно момиче дето знае как едно момче трябва да показва чувствата си. Що се каратате, кажи му че искаш така да се грижи за теб.

наистина обаче помага. Личен опит

X-taZ
07-08-2007, 07:44
hmmmmmm 4e ti si si gi izrazqval dosta dobre...... kvo iska6 o6te taZ ?

jika7aaa
07-08-2007, 08:04
Ami bih kazal che tq e dosta neobiknovenno momiche ! Ima dosta razlichen harakter ! Moji i na men taka da mi se struva zashtoto si q obichkam Mn , no i po princip si e taka ! I tova s poeziqta sym opitval nqkolko pyti i naistina i haresva.....trqbva da vzema pak da mislq razni rimi ;) Eheee....hora blagodarq vi mn ;) Ako imate oshte nqkoi drugo predlojeniq nqma da otkaja , no da ne staavam nahalen vse pak ;)

vvs_go
07-08-2007, 22:42
ami obajda6 i se hodi6 i na svijdane v daskalo iznenadva6to kani6 q 4esto na vyn itn