PDA

View Full Version : Не знам какво да напиша за заглавие...



`sad
07-07-2007, 13:24
Здравейте искам само съвет...
Значи ходих с едно момиче преди 1 година и нещо близко около месец и преди няколко седмици ходих с браточедка и близко 3 месеца, скъсахме и с нея пак потръгна нещо казах и че я обичам и че искам да сам с нея, а тя незнам преди си говорехме по мило ми отговори как така и некви такива при което напълно се отказах от каквото и да е било по натам.
Ядосах се малко няма смисал да го крия, обаче просто не знам несъм сигурен за да ме дразни ли започна да се забива с мои приатели смисал само пише но определено ме изнервя понякога.
Та вапроса ми е какво да правя сега ? объркан съм,сигурен съм вече че не изпитвам нищо към нея но ме дразни просто с това което прави.
и според вас трябва ли да отвърна на нейното дразнене като примерно излезна с друго момиче,(има такова винаги мога да го направя) но просто не искам но понякога така ми се иска да го направя че едвам се здържам... Моля Посъветвайте ме какво да правя..
Не искам да кажа сега че съм много тъжен и т.н просто сам объркан и така. Само искам да оточня че мина някаде седмица от както и казах че я обичам и просто явно несам изпитвал баш такива чувства.
Просто ако може по сериозните хора да напишат според тях, а нека и другите които искат да пофлуудят да флоодат ( то дали флоод или заядливи постове е едно и също) така благодаря предварително :)
:roll:

07-07-2007, 14:34
видях че пишете по другите теми няма ли да си кажете мнението и тук :|

radito
07-07-2007, 15:03
Аз като момиче би трябвало да застана на страната на момичето, но след като дори не си изпитвал точно това, което си и казал, подразни я и ти, за да види, че не ти пука :wink: Макар че то това са си баш детиснки истории, няма смисъл да се занимаваш, ама ти си знаеш