PDA

View Full Version : Препоръчайте ми хубави и евтини лентички..



07-07-2007, 13:30
..за обезкосмяване ,защото с тая кола нещо много ми е трудно да я мацна както трябва и все остават косми ,а няма смисъл да вървя на козметик...та става дума лентички които стават за крака..и по колко пъти може да се ползва 1 лентичка,колко бройки са .На Veet бях чела ,че не били хубави ,а и са много скъпи..10 лева няма да дам толкова никога :-D Кажете тея на strep хубавки ли са и к`во представляват :smt017 :-D

valentinaaaa
07-07-2007, 18:41
4estno da ti kaja izpolzvai si kola maskata,6toto izplzvala sam lenti4ki za premahvane na kosmitei be6e mn gadno poprincip i te sa na principa na kolata,no na men tvami ostana po kojata i mn gado se 4isti i napravo imah 4istvoto 4e mi se otlepva kojata.Taka 4e izpolzvai si starata dobra kola maska posle lesno s pinseta moje6 da mahne6 ostanalite :roll:

krasivata_luvica
07-08-2007, 06:35
..за обезкосмяване ,защото с тая кола нещо много ми е трудно да я мацна както трябва и все остават косми ,а няма смисъл да вървя на козметик...та става дума лентички които стават за крака..и по колко пъти може да се ползва 1 лентичка,колко бройки са .На Veet бях чела ,че не били хубави ,а и са много скъпи..10 лева няма да дам толкова никога :-D Кажете тея на strep хубавки ли са и к`во представляват :smt017 :-D


епилатор миличка :wink: :smt016 :smt006

07-08-2007, 09:20
..за обезкосмяване ,защото с тая кола нещо много ми е трудно да я мацна както трябва и все остават косми ,а няма смисъл да вървя на козметик...та става дума лентички които стават за крака..и по колко пъти може да се ползва 1 лентичка,колко бройки са .На Veet бях чела ,че не били хубави ,а и са много скъпи..10 лева няма да дам толкова никога :-D Кажете тея на strep хубавки ли са и к`во представляват :smt017 :-D


епилатор миличка :wink: :smt016 :smt006Оф ми не всички имат епилатори..!Аз искам лентички :smt012

dan4ety
07-08-2007, 09:58
Еми на Veet на места продават и по 2 за 1 левче някъде (обаче тука 12 са 6 лева :P ) ако искаш потърси. Тея Strep една приятелка ги пробва, хубави са, боли малко, ама то без болка не става :-D

07-08-2007, 11:07
Де бе ще дам аз за 2 лентички 1 лев при положение ,че стават само за веднъж .. аз искам много лентички :oops:

namina
07-08-2007, 13:30
..за обезкосмяване ,защото с тая кола нещо много ми е трудно да я мацна както трябва и все остават косми ,а няма смисъл да вървя на козметик...та става дума лентички които стават за крака..и по колко пъти може да се ползва 1 лентичка,колко бройки са .На Veet бях чела ,че не били хубави ,а и са много скъпи..10 лева няма да дам толкова никога :-D Кажете тея на strep хубавки ли са и к`во представляват :smt017 :-D


епилатор миличка :wink: :smt016 :smt006Оф ми не всички имат епилатори..!Аз искам лентички :smt012






миличка вече ги има и по 50 дори и по 30 лв :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :smt016