PDA

View Full Version : parviqt pat pri momi4etata



sisety
07-07-2007, 14:03
zdraveite na vsi4ki sladuri !!!!!! malko me e sram no iskam da vi pitam dali e stra6no kogato go pravis za parvi pat ,zastoto na men mi predstoi.boli li mn pri momi4etata kogato za parvi pat pravqt seks i mogat li da zabremeneqt!!! koga e normalno da go napravis za parvi pat ,zastoto az sam na 15????????? :oops: :oops: predvalitelno vi blagodarq za pomosta!!!pomognete mi pls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FelisDirus
07-07-2007, 14:05
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=5218

Човека си е казал всичко тук.

Сега ще бъдеш оплюта и овикана, че не ползваш търсачката. Да беше потърсила... има 6250568345710 такива теми.

HagpycaH
07-07-2007, 14:39
Еми по принцип 1-вия път и по принцип е хубаво да се прави секс и да се ползват кондоми не само за да не забременее момичето ами и за предпазването от мн венерически болести по принцип едно момиче трябва да е мн вазбудено за да се увлажни влагалището и после момчето да започне пурво с къси прониквания а после постепенно с по големи прониквания не е страшно при всяко момиче е различно но аз лично когато съм правил секс с момиче което и е за пръв път я е боляло савсем малко така че ако момчето си знае работата няма да те боли може савсем малко за кратко време но не е болка за умиране и ако ти кажат мн боли или нещо такова не ги слушай.Айде успех