PDA

View Full Version : много съм притеснена!



07-07-2007, 15:12
това не ми се е случвало досега. по принцип цикълът ми е ужасно нередовен и абсолютно никога не идва на време.сега пак закъснява и все още дори нямам симптоми на предменструален синдром (какъвто винаги имам). на 37 дни от последната менструация съм. направих си тест и тои е отрицателен.онова, което най-много ме притеснява е някакво странно кафеникаво течение... не знам какво да мисля...

roni.mk
07-07-2007, 15:31
za tva te4enie sam 4uvala i ne e dobre da ima6..mai4e be6e svarzano s nqkva infekciq..idi na lekat nai dobre..uspeh

калина
07-07-2007, 15:50
Кафеникавото течение означава инфекция(майка ми е лекар)трябва незабавно да отидеш при генеколког или на преглед за да не се усложни,те ще ти предпишат лекарства,ако не отидеш може да е фатално!! :!:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

07-07-2007, 16:04
аз от другаде прочетох, че се случва понякога на моличета с нередовен цикъл и е просто някакъв хормонален дисбаланс...другият ми проблем е, че ме е страх да отида на лекар :oops:

thefreak
07-07-2007, 16:38
Какво има да те е страх ?

kalpazanka
07-07-2007, 17:45
Кафеникавото течение означава инфекция(майка ми е лекар)трябва незабавно да отидеш при генеколког или на преглед за да не се усложни,те ще ти предпишат лекарства,ако не отидеш може да е фатално!! :!:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!
Къде я прати?

По темата- вземи си талон и заминавай при специалист. Може да е хормонален дисбаланс и да ти предпише таблетки, за да може да се регулира цикълът ти.