PDA

View Full Version : SE k750i + USB



07-07-2007, 17:31
как мога като направя снимка със Сони к750 и като включа ЮСБто в компа да прехвърла снимката в компа (понеже тогава във папката за снимките дава че няма нищо)

lookatme
07-07-2007, 18:17
здрасти и аз имам сони ериксон К750i и в началото ,да не кажа че чак след 3 месеца ,разбрах как става номера... ще ти го дам стъпка по стъпка.тъй:
menu->file manager->pictures->Camera pictures->снимката която желаеш->more->manage files move to phone
след това вече като си включиш ЮСБто ще си го намериш
късмет ;-)
за музиката е по-сложно да се ориентираш,но браво ако си успял/а =D> =D> =D>

lookatme
07-07-2007, 18:22
но за да не правиш винаги така дейставаи по тоз начин :
отваряш си тва за камерата,дето ще снимаш.след това settings-> най-накрая на колонката има едно save to на него натискаш Phone memoryи това е всичко обаче ако ти е на бългаски менюто нз ,но ще се ориентираш ,сигурна съм!

07-07-2007, 20:39
благодаря ти :smt008

lookatme
07-07-2007, 21:12
няма защо! ;-) ако имаш проблем с музиката ми кажи.не е лесно да го откриеш {особено за тъпи хора кат мен 8-[ }

c0ca1na
07-08-2007, 12:00
И аз съм с същия телефон (макар че скоро имам намерение да го сменят) ... та няма нищо сложно просто тряава да си записвате снимките и музиката във Memory Stick , защото връзката от телефон към компютър през ЮСБ свързва именно карта памет със компътър и дава възможност за контрол над нея. Така че ако поставите снимките автоматично да се записват в картата с памер ще имате по-лесен достъп до тях

lookatme
07-08-2007, 16:05
пффф много сложно го обясни,но сванах! \:D/ ми като сложа в мемори стика то ми дава ,че ги няма.според баща ми- телефонен "специалист" трябвало да си купя четец за карти :lol: :-D тоя направо ме разби.за тва се сетих за този начин
не си сменяй телефона.този е най-готин {изключваме нокиа Н93 май беше}